-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Dwa duże stróżujące...doczekały się!!! Mają wspólny dom:)
Neris replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
Potencjalni obrońcy domu czekają na swoją szansę! -
Nadchodzą kolejne Brzdące! [IMG]http://images1.fotosik.pl/285/b3bf5e5f03838cf7.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/232/150a6a6e7fc680c1.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/276/2c40011092c0ce92.jpg[/IMG]
-
Schroniskowa weteranka Jaga znalazła swój DOM, przenosimy!!!
Neris replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Mam jednak nadzieję, że Jaga nie jest BEZ SZANS. Mama Nadji23 się przecież zastanawia, może się jeszcze przekona.. -
No właśnie, kogo mozna powiadomić o "procederze"? Nie jest to niezgodne z polskim prawe, nikt nic nie zrobi...
-
STARUSZKA SONIA. Znalazła, znalazła znalazła swój DOM!!!!!
Neris replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Nie wiem co zrobić. Myślę, myślę a pomysłów nie ma. -
Schronisko w jóżefowie koło Legionowa juz po kontroli -zatwierdzone
Neris replied to Irkowa's topic in Schroniska
Fakty sa takie, że wydał temu obozowi zagłady pozytywną opinię. Zresztą Krzyczkom też, więc o czy my tu mówimy? Pochopna jest nasza o nim opinia? NIE SĄDZĘ. -
Moje jamniory to z rodowodem i championy, a jak resztki ryby nad rzeką wywęszą to KLĘKAJCIE NARODY, 3-4 razy muszę ich kąpać a i tak niewesoło mam w domu... A moja znajoma kiedyś z wielką powagą oznajmila mi, że rodowodowe tym się róznią od nie-, że te pierwsze tarzają się w KOŚCIACH, mięsku nieświeżym, takich bardziej elitarnych produktach, a zwykłe kundle cóż, w kupce wolą... powinnam jej dać na spacer Krokodyla, sama by mogła zweryfikować swoją teorię...:diabloti:
-
Schronisko w jóżefowie koło Legionowa juz po kontroli -zatwierdzone
Neris replied to Irkowa's topic in Schroniska
Niestety ja mieszkam w okolicy i nie chcielibyście wiedzieć, co tu sie ma pana L. mówi. NIE WIERZĘ że 6 czy 7 weterynarzy szkaluje Bogu ducha winnego człowieka. To by była niesamowita jakas zmowa, spisek.... A czy to nie on powiedział, że Chrcynne jest WZOROWE???? -
Cudowna Muszka,co stała sie natchnieniem poetow...w domku spi:)
Neris replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Brazowa, a kto to na tych kafelkach jeszcze siedzi? Bo ja niekumata, mnie trzeba po kolei wszystko wyjaśniać... A Muszka będzie się pięknie na kocyku komponować, albo w łóżeczku pod pierzynką... -
Bo ja to mam same magiczne zwierzęta... Jak byłam z Gejszą na sterylce, to pan doktor mówił "ojej, chodź kicia, jak mam cię stamtąd wyjąć?" Na co ja powiedziałam "Gejsza, chodź do mnie" i ona wyszła z klatki zadowolona z siebie. A jak słyszała podjeżdżający samochód, a była akurat w ogrodzie, to rozcapirzała ogon (a miała gruuubaśny jak wiewiórka) i bieeeeeeegła... I była ze mną tylko 3 lata, ile jeszcze mogłyśmy odkryć...
-
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rita, tak mi przykro... Myślę o Tobie, trzymaj się. -
Jak to koty nie przychodzą na zawołanie? Jak wołałam "Gejsza" to ona leciała jak szalona, mało nóżek nie pogubiła, tak biegła do mnie... Teraz Marysia się trochę stara mi ja zastąpić, ale na wołanie odmiaukuje bezczelnie i nie rusza tyłka.
-
Schronisko w jóżefowie koło Legionowa juz po kontroli -zatwierdzone
Neris replied to Irkowa's topic in Schroniska
Dajcie już spokój. Moja wetka ręczy głową za dyrkę z Józefowa i ja jej wierzę. Czasami jest tak, że nie wygląda to wszystko ślicznie bo nie ma kasy, a nie ma jej bo zwierząt się bezsensownie nie morduje jak w innych schronach... więc jest przepełnienie. -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ja wczoraj widziałam, jak Kiler szabrował chlebek. Zapytaj go może, czy nie był w sklepie jak poszłaś do pracy... po nim się można wielu rzeczy spodziewać.