Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. Potencjalni obrońcy domu czekają na swoją szansę!
  2. Nadchodzą kolejne Brzdące! [IMG]http://images1.fotosik.pl/285/b3bf5e5f03838cf7.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/232/150a6a6e7fc680c1.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/276/2c40011092c0ce92.jpg[/IMG]
  3. Mam jednak nadzieję, że Jaga nie jest BEZ SZANS. Mama Nadji23 się przecież zastanawia, może się jeszcze przekona..
  4. No właśnie, kogo mozna powiadomić o "procederze"? Nie jest to niezgodne z polskim prawe, nikt nic nie zrobi...
  5. Celinko, a co Ci to? Uważaj na siebie kochana, właź do łóżeczka, obłóż się Muszkieterkami, to zawsze pomaga.
  6. Boże, to cudownie!!!! Wspaniale!!!! Coś optymistycznego na początek grudnia... Mam rachunek dla Arki u siebie, bo wystawiony był w piątek, więc pogadam z nią co teraz...
  7. EJ, jakiegoś ładnego se znajdziemy i bedzie dobrze!
  8. Zachowaj ją na nasz zlot autokarowo-plecaczkowo-kaftanowy, nada się.
  9. Nie wiem co zrobić. Myślę, myślę a pomysłów nie ma.
  10. Fakty sa takie, że wydał temu obozowi zagłady pozytywną opinię. Zresztą Krzyczkom też, więc o czy my tu mówimy? Pochopna jest nasza o nim opinia? NIE SĄDZĘ.
  11. Moje jamniory to z rodowodem i championy, a jak resztki ryby nad rzeką wywęszą to KLĘKAJCIE NARODY, 3-4 razy muszę ich kąpać a i tak niewesoło mam w domu... A moja znajoma kiedyś z wielką powagą oznajmila mi, że rodowodowe tym się róznią od nie-, że te pierwsze tarzają się w KOŚCIACH, mięsku nieświeżym, takich bardziej elitarnych produktach, a zwykłe kundle cóż, w kupce wolą... powinnam jej dać na spacer Krokodyla, sama by mogła zweryfikować swoją teorię...:diabloti:
  12. Niestety ja mieszkam w okolicy i nie chcielibyście wiedzieć, co tu sie ma pana L. mówi. NIE WIERZĘ że 6 czy 7 weterynarzy szkaluje Bogu ducha winnego człowieka. To by była niesamowita jakas zmowa, spisek.... A czy to nie on powiedział, że Chrcynne jest WZOROWE????
  13. Patrz Celinko jaki piękny!! [IMG]http://www.gifygg.com/gifs/gifs/7913211.gif[/IMG] To jakby Hektorek, nie?
  14. Brazowa, a kto to na tych kafelkach jeszcze siedzi? Bo ja niekumata, mnie trzeba po kolei wszystko wyjaśniać... A Muszka będzie się pięknie na kocyku komponować, albo w łóżeczku pod pierzynką...
  15. Patrzcie, jaki ten ładny [IMG]http://www.gifygg.com/gifs/gifs/7913211.gif[/IMG]
  16. Bo ja to mam same magiczne zwierzęta... Jak byłam z Gejszą na sterylce, to pan doktor mówił "ojej, chodź kicia, jak mam cię stamtąd wyjąć?" Na co ja powiedziałam "Gejsza, chodź do mnie" i ona wyszła z klatki zadowolona z siebie. A jak słyszała podjeżdżający samochód, a była akurat w ogrodzie, to rozcapirzała ogon (a miała gruuubaśny jak wiewiórka) i bieeeeeeegła... I była ze mną tylko 3 lata, ile jeszcze mogłyśmy odkryć...
  17. Rita, tak mi przykro... Myślę o Tobie, trzymaj się.
  18. Jak to koty nie przychodzą na zawołanie? Jak wołałam "Gejsza" to ona leciała jak szalona, mało nóżek nie pogubiła, tak biegła do mnie... Teraz Marysia się trochę stara mi ja zastąpić, ale na wołanie odmiaukuje bezczelnie i nie rusza tyłka.
  19. Dajcie już spokój. Moja wetka ręczy głową za dyrkę z Józefowa i ja jej wierzę. Czasami jest tak, że nie wygląda to wszystko ślicznie bo nie ma kasy, a nie ma jej bo zwierząt się bezsensownie nie morduje jak w innych schronach... więc jest przepełnienie.
  20. Ja wczoraj widziałam, jak Kiler szabrował chlebek. Zapytaj go może, czy nie był w sklepie jak poszłaś do pracy... po nim się można wielu rzeczy spodziewać.
  21. Ja się denerwuję. Halbinka nas pozdrowiła z pracy, myslicie że ci bandyci zeżarli jej caly komputer?
  22. To jest zdjęcie poazujące jak on umie stać. Bo ma się wystawiać, jego młoda pani chce go pokazywać. Trzeba jeszcze trochę tylne nogi dopracować, a tak to cacy stoi...
  23. A Piruś dzisiaj na mnie trochę szczekał przez telefon!!!!
×
×
  • Create New...