-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Slodka czekoladka, na zimowe dni........juz w swoim domku rozrabia!!!
Neris replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
Cudna jest. Ludzie nie wiedzą co tracą... -
Polska Wieś.Suki Skazane Na Śmierć. PUNIA JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Neris replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
Faktycznie Lulka, nie pomyślałam, psy moich sąsiadów wszystkie krótkowłose... Zrobienie budy z desek i jej pomalowanie jakimś preparatem zabezpieczającym nie jest chyba aż taką filozofią, ale jak ocieplenie zamocować to ja nie wiem... -
Polska Wieś.Suki Skazane Na Śmierć. PUNIA JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Neris replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
Fajna ta linka. Przynajmniej nie jest ciężka... A czy ona jest kiedykolwiek spuszczana z łańcucha? Może dzieciaki dałyby się przekonać do tego, żeby z nią się trochę przespacerować czasami... -
Polska Wieś.Suki Skazane Na Śmierć. PUNIA JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Neris replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
Są różne linki, widziałam na Allegro. Ważne też żeby miała jakąś dobrą, szeroką obrożę która nie wpijałaby jej się w szyję. Może na filcowej podściółce na przykład... -
Polska Wieś.Suki Skazane Na Śmierć. PUNIA JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Neris replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
Ma się nieźle, czyli jakoś tam o nia dbają, tak? Miała wodę? A po kim ten Leoś tyle waży, Punia chyba nie ma 14 kilo, nie? -
Ha!!!! A ja mam jeszcze obraz nędzy i rozpaczy czylo "co zostało z ogrodu"... Ale może lepiej Zosi nie straszyć... jej suczyny mają swoje własne włości i tam sobie demolują tylko... bo ja to się popłakałam jak zobaczyłam moje róznolistne brzózki skoszone przy samej ziemi.
-
Ja jeszcze zapytam Brazowej, ona mądra w różnych sprawach. Ale wg mnie nie krzyczeć tylko krzyknąć ostro raz. I może właśnie uderzyć gazetą, ja też czasami używam ściereczki kuchennej. Jak to z tymi dziećmi... cholerka, zapytam jeszcze kogoś mądrzejszego. Bo coś w rodzaju FE mogą krzyknąć, ale generalnie to Ty musisz mu pokazać że jako przewodnik stada NIE TOLERUJESZ agresji wewnątrz niego.
-
No... ale suczydła sa RÓWNIE wielkie jak Michol? To może są niedźwiedzie jednak, nie psy???? a my na jakimś wątku się przerzucaliśmy fotkami pod tytułem "co może zrobić nasz pies zostawiony w domu". Pewnie nie robiłaś zdjęć z tego, jak suczyny zmasakrowały mieszkanie? Byłby dla potomnych...
-
A jak idziesz miziać suczydła to Michu okazuje zazdrość? Nie mówi "mojaż ci ona, mojaż!!!"?
-
Mała, starsza suczka Sonia - jest już suczką domową:)
Neris replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
W schroniskach poniedziałek jest dniem zamkniętym, wtedy właśnie robią "czystki". Trzymajmy za nią kciuki. -
To przewodnik stada ustawia hierarchię i reaguje na próbę agresji wobec innych jego członków. Więc to Ty musisz ostro zareagować jeśli pies robi cokolwiek nie po Twojej myśli. Bo jeśli zrobią to dzieci, pies zrozumie to jako zachętę do ustawiania hierarchii, może być różnie... I będzie dobrze, na pewno! Wystarczy rzeczywiście palnąć zwinięta gazetą. Nawet niekoniecznie psa, dla niego sam ten hałas jest niezwykle nieprzyjemny... oczywiście trzeba to popchąć jakąś komendą typu FER albo NIE WOLNO.
-
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
Neris replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Można świętować!!!!!!! Hurraaaa! Wyciągajmy winko i rózne takie tam... -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Neris replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sorki że tak bez związku, ale zajrzyjcie. Kogo znamy z Warszawy? POSZUKUJEMY PSA Z ZAKLEJONĄ MORDKĄ_ WIDZIANO GO DZIŚ W WARSZAWIE NA OCHOCIE - WARSZAWIACY-ZAJRZYJCIE post 128 http://www.dogomania.pl/forum/showth...=32336&page=13 -
Dwa duże stróżujące...doczekały się!!! Mają wspólny dom:)
Neris replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za OFF, ale wklejam gdzie się da POSZUKUJEMY PSA Z ZAKLEJONĄ MORDKĄ_ WIDZIANO GO DZIŚ W WARSZAWIE NA OCHOCIE - WARSZAWIACY-ZAJRZYJCIE post 128 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32336&page=13[/URL] -
Prześliczna Gabi (z Łodzi) niestety odeszła.. (*)
Neris replied to bonika's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dlaczego oni odchodzą tuż przed znalezieniem domku? Tak trudno się pogodzić... -
Slodka czekoladka, na zimowe dni........juz w swoim domku rozrabia!!!
Neris replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
A Żabcia jest w jakichś trójmiejskich portalach? Jeju, ona taka ładna... -
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
Neris replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zupełnie niepotrzebna ironia. Wygrzebałam, że mieli dojechać do Poznania o 21.10.