-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Według trenerów, o których była Tanieczka, on nadaje się do sportu, agility itp. Jest bardzo pojętny...
-
Pisz Akuszko. Myślę że jak trafi do domu gdzie ktoś zechce z nim uprawiać jakiś sport... to będzie mu lepiej niż u mnie. Ja nie mam tyle czasu.
-
Mówiłam juz Tiger, że wczoraj machnęłam mocno listewką drewnianą, taką cieniutką, bo takich używam na podpałkę Bazyli się skulił strasznie. Nic nie mówię, ale przeczucia mam złe... I jak na niego warczy mały Karusek (Karusek jedzie dzisiaj do nowego domu!!!!!), to Bazyli nic. Wystarczy jednak złapać go za obrożę żeby zaczął ryczeć. To jest niski, gardłowy ryko-szczek. Ma bardzo złe skojarzenia, mam nadzieję że uda nam się go wyprowadzić z tego.
-
Może dom gdzie szafki w kuchni mają dobre zamknięcie, albo furtkę do kuchni taką jak u mojej wetki jest... z listewek... Przy jego łagodności do psów i ludzi będzie naprawdę dawał ludziom wiele radości i szczęścia, prawda?
-
Kasiu, dawaj i mnie poproszę... A Makłowicz robił coś co się nazywało cebulaki. I to były pierogi pieczone na blasze, też w środku mięso mocno cebulowe. Jakie to było pyyyyyyyszne... i co??? ZGUBIŁAM PRZEPIS!!!!
-
Urokliwy Szuwarek,tak krotko byl ze swoja Pania.Za TM ;(
Neris replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochani, trzymam mocno kciuki, czekam na poprawę, mam wielką nadzieję... -
A ja ni mom mięsa mielonego, bo JUŻ bym robiła... Tajemnicę Wam zdradzę - Bazyli lata po skarpie z całym stadem. WIelkie psy, małe psy, suki, samce...
-
Urokliwy Szuwarek,tak krotko byl ze swoja Pania.Za TM ;(
Neris replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciągle jeszcze wierzę... Kiedy będą wyniki moczu? Żeby się dowiedzieć czy jest tam ten mocznik. -
Kacper po wypadku i 3 operacjach znalazł kochajacy DOM!:)
Neris replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Czy on musi tak cierpieć? Mam nadzieję że dadzą mu środki przecibólowe również w nocy... -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
Neris replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Biedna Halbinka... Cieszyć się i nie cieszyć jednocześnie, niełatwe to zadanie... -
Może dla przypomnienia: Sara jest wesoła, energiczna, kocha się bawić. Biega za gumową zabawką i chętnie ją oddaje. Z poprzedniego domu umie podawać łapkę i wskakiwać na kolana. Jest bardzo czujna, ostrzega o nadejściu obcych... dla niektórych to zaleta. Nie brudzi w domu. Kotki niestety goni... ale jak dogania to nic dalej nie czyni.
-
Z kuchenki zwalono dwa gary z zupą, pożarto wszystko łącznie z marchewkami i liściem laurowym, z blatu porwano słoiki z majonezem, musztardą, paczkę Frolica (nagrody!), paczkę tabletek z biotyną, pół kilo słonecznika łuskanego, chleb, masło... DŻEM, buraczki marynowane, moje ukochane kubki z owieczkami ( bu bu buuuuu), pasztet mojej mamy zawekowany w słoikach (sztuk 3). Zrobił to pies hotelikowy który właśnie sie nauczyl korzystać z klamki. Ilość szkła na podłodze była zastraszająca.
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Neris replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Maupa umysł ma wielopokoleniowy, przecież ich jest kilka!!!!!!! I co chwila coś wymyślają... -
Oj Misiu, chciałabym widzieć Was wszystkich w kochających domach...
-
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dostałam maila w sprawie Kruszynki, niestety państwo mają kota i zależało im na psie, który kota nie rusza... A Kruszynka kota uważa za towar pożądany... do konsumpcji chyba. -
Bo jak dom kupowałam to była to ruderka "do remontu". I kurczę, coraz bardziej jest do tego remontu... i łazienka tyż. Na łazience piętno odcisnął dziwny gust poprzednich właścicieli - na podłodze są chropowate zielone kafelki, których szczotką doszorować nie idzie nawet, a na ścianach błękitne... PORAŻAJĄCE. Ale trudno. Na razie tak musi zostać.