-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Dobry wieczór Finku! Szukasz domku czy się troszkę rozleniwiłeś?
-
Nie znam całej relacji z odbioru psa, ale po tym co przeczytałam płakałam 2 dni... a nigdy nie Szejka spotkałam. Myślę że stosunek do zwierząt jest miarą naszego człowieczeństwa. Co w takim razie można powiedzieć o Mpolkowski? Myśl ze ktoś jest w stanie patrzeć jak pies leży na śniegu, zmarzniety, głodny, konający... jest dla mnie niewyobrażalna. Za to powinno się iść do więzienia, bo żadne inne argumenty do tego typu ludzi nie przemówią. Niestety to przekonuje do niezbędnych wizyt poadopcyjnych...
-
Nitka ze Starachowic już w nowym kochającym, stałym domku!!
Neris replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Obejrzałam galerię Nitki. Boska jest! Powinna stać po nią kolejka, naprawdę. -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Neris replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Będę za Was trzymać kciuki we wtorek. Wierze, że wszystko się dobrze potoczy... A o której godzinie mam najgoręcej myśleć? -
Pikuś-Ardi. Wiejski chłopak po przejściach ma dom!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Dąbrówko... Tak bym chciała żeby ktoś go pokochał... 7,5 roku przychodził do mnie na obiady, stawal przed furtką i patrzył... wszyscy się go bali bo łapał za nogawki kiedy się go mijało na rowerze. Mnie nigdy nie złapał. Wyrzucam sobie że nie chodziłam tam ponad tydzień... jakbym go zobaczyła wcześniej to nie musiałby leżeć w bólu. I brakuje mi go bardzo, chociaż to nie mój pies. -
Pikuś-Ardi. Wiejski chłopak po przejściach ma dom!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Ja już myślałam, ale DOKĄD ją zabrać? Ona teraz na 100% jest w ciąży, bo jakiś miesiąc temu była wielka zadyma wokół ich domu, stada psów itp. Nie wiem ile ona ma jeszcze czasu... I NIE MOGĘ jej wziąć do siebie. Mam więcej psów niż mogę się przyznać. -
Pikuś-Ardi. Wiejski chłopak po przejściach ma dom!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Niestety na ogół krótko... Ardi miał szczęście. Jego matka została "zlikwidowana" zanim się tam przeprowadziłam, zaraz potem jak odchowała szczeniaki. Była tam suczka Tolka -śliczna mini-ogarowata. Nie ma. Jej synek wisi na 2-metrowym łańcuchu i jest kompletnie dziki. Jest owczarkowata suka która rodzi co pół roku i co pół roku szczenięta znikają. W trakcie cieczki wywalaja ja na drogę i wszystkie wiejskie psy tam koczują. Dochodzi do walk i zagryzień. Jest duży czarny pies na łańcuchu - na tyłach domu, pilnuje nie wiadomo czego. Od kiedy mieszkam tutaj, z ich podwórka znikły: wielki czarny Czaruś, bokserka Bina, owczarek długowłosy Wacuś, maleńka sunia Maja. -
Pikuś-Ardi. Wiejski chłopak po przejściach ma dom!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Mój 1% to jakieś śmieszne pieniądze będą w tym roku... Zawsze przelewałam dla schroniska w Józefowie, ale teraz wyslę na Emir. TO rzeczywiście jakiś pomysł... -
Finek grubasie, rusz się do góry...
-
Pikuś-Ardi. Wiejski chłopak po przejściach ma dom!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Proponuję nazwać skarpetę Ardi-Pikuś, wtedy już na bazarku trzeba prosić żeby wpłaty były tak tytułowane. Każdą wpłatę będzie widać na wątku rozliczeniowym AFN. Ja podaję link do wątku po tym jak wpływa pierwsza wpłata, inaczej wiadomość ginie w natłoku innych. -
Pikuś-Ardi. Wiejski chłopak po przejściach ma dom!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Skarpeta jest zakładana automatycznie po pierwszej wpłacie.