-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Pewne, Irma nie rzuca słów na wiatr. Trochę się przeraziła kiedy jej powiedziałam że to maleństwo waży 14 kg, ale nie wycofała się. -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Potencjalny domek zanikł - jak to one mają w zwyczaju... ALE ALE ALE!!!! Rozmawiałam ponad godzinę z Irmą i decyzja zapadła! Kruszynka (UWAGA! Zmiana imienia na Buba) zamieszka u rodziny Irmy! Przeprowadzka pewnie za jakieś 2 tygodnie -
Lunka z Radomia-zasiedziała się w DT... zostaje u mnie na zawsze.
Neris replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Wydaje mi się że Ania pisała, że Lunka gania koty... -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Rozmawiam z potencjalnym domkiem!!!!!!!!!!!!!!!!! AgaiTheta przesłała mi namiary na rodzinę z Koszalina, rozmawiamy na gg, wydaje się że może to być to!!!! Doszło 50 zł od Tiger. -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Tiger, myślę że zaksięgują Twoja wpłatę po 12, rano robiłam przelewy i nie było nic nowego... Z pieniędzmi wyglądamy tak: na AFN jest 230 złotych Ja na konto dostałam 260 (Poszczególne wpłaty raportowałam na wątku) Razem [B]490[/B] Koszty: Sterylka + badanie krwi+zastrzyk (coś związanego z tą anemią) - 248 zł antybiotyk - 8,32 zł dojazd - 8,30 zł Razem [B]264,62 zł[/B] Pobyt Kruszynki u mnie opłacony był do 9 stycznia. Dzisiaj mija od 9 stycznia miesiąc, czyli pobieram z konta kolejne 200 zł Razem koszty wynoszą więc [B]464,62 zł[/B] Zostało [B]25,38 zł[/B] -
Pikuś-Ardi. Wiejski chłopak po przejściach ma dom!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
No właśnie... ale ja dzwoniłam parę minut wcześniej i pan doktor mi powiedział parę słów... dziwne co najmniej. Może mamy podobnie brzmiące nazwiska???? Przypominam sobie że kiedy rozmawiałam z lekarzem mówiłam o tym, że bałam się o życie Pikusia bo leżał apatycznie, w bezruchu. Lekarz mówił że ból musiał być straszny, żeby pies aż tak się wycofał... -
Wykastrowany czy nie, ubaw mógłby mieć... Ja nie wiem czy po piątym ogniu nie nastąpi jakiś wybuch...
-
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No już wiem, cosik mi się odwrotnie podłączało... "mnie tu nie ma, to co widzisz to jedynie złudzenie" [IMG]http://images20.fotosik.pl/12/3ac0026395748417med.jpg[/IMG] -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja niestety nie mogę opanować tego ustrojstwa do zwalania fotek do komputera... ale spóbuję. Tyle że Kruszynka jest 2 dni po sterylce, jeszcze mało żwawa, więc zdjecia mogą być znowu "nastolne"... bo boli ja wszystko, ale na stół daje radę wskoczyć! -
Pikuś-Ardi. Wiejski chłopak po przejściach ma dom!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Może ktoś ma coś, co mozna wystawić na bazarku... ja naprawdę przędę cienkawo, więc nie bardzo mogę pomóc... -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kamciu, na Dogomanii generalnie jest tak że załozyciel wątku pilotuje sprawy ogłoszeń albo prosi innych o pomoc w tej sprawie. Dlatego rozumiem zdziwienie Akuchy na temat pytania Rybci. A prośba o nieoddawanie psa do schroniska byłam w najwyższym stopniu zbulwersowana. Może tylko niekoniecznie chciałam pisać o tym w mocnych słowach. -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mam niestety wrażenie, że przegapiliśmy... ona MOGŁA mieć domek, a teraz... Biorąc ja wyraźnie mówiłam że nie mam auta. Tiger to również powtarzała. Wiadomo było że nie dam rady nigdzie Kruszynki wozić. Ta wyprawa autobusem na sterylkę to była maksymalna partyzantka, ale wiedziałam że mała ma domek, więc chciałam to zrobić jak najszybciej... Rybc!u, myslę że trzeba zmienić tytuł wątku. Ten jest zupełnie nieaktualny. -
Kacper po wypadku i 3 operacjach znalazł kochajacy DOM!:)
Neris replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Och tak, dobry domek to cos co mu się bardzo należy! -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czekam na to co powie Irma. Aparat mam właśnie od dzisiaj naprawiony, postaram się jakieś ładne zdjęcia porobić. -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Piesek jest juz u państwa. Ma na imię Maja i podobno jest ze schroniska w Kokoszkach w Gdańsku