Chciałabym żeby ona znalazła dom... u mni enie ma źle - śpi ze mną w łóżku, czasami w nocy się przepychamy dyskutując CZYJA w zasadzie jest poduszka. Czasami nad ranem liże mnie po twarzy. Martwię się... długo ją wyprowadzałam z niepożądanych zachowań, im dłużej tu jest tym bardziem WIE że należy do tego stada, tego domu, tej Neris...