-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
NIe rozstaję się z nadzieją, że jej to żebranie w końcu przejdzie... -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
BUBA! Jak bedziesz żebrać przy stole to naprawdę przyjadę i pogadanka będzie!!!! ( U mnie nie żebrała, ale pewnie tylko dlatego że nie miała wstępu do pokoju w którym jadam) -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
NIe mogłabym dla niej niczego lepszego wymarzyć... -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Trzymaj się Buba i nie przynieś mi wstydu!!! [FONT=Arial][COLOR=olive]Nie wiem dlaczego płaczę... nie rozumiem wcale.[/COLOR][/FONT] -
Pikuś-Ardi. Wiejski chłopak po przejściach ma dom!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Babcia płakała, ale ta sama babcia osobiście "zlikwidowała" siekierą mamę Pikusia. SAMA. WŁASNYMI RĘKAMI. Oprócz tego z ich podwórka znikło juz kilka psów. Niestety nie mogę o nich powiedzieć, że to dobrzy ludzie. A może tylko tacy sami jak większość u nas na wsiach... -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Hhmmmm... czyżby to ten cudowny szampon, po którym się pachnie siarką przez 2 tygodnie? U mnie wszystkie schroniskowce mają przyjemność poznania tego niebywałegho specyfiku... -
Przykro mi, mam jednak nadzieję że to jeszcze nie kryzys...
-
Kochany Filipek odszedł za TM :( [*]
Neris replied to anouk92's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja nie mam auta... dojechałam do domu taksówką, a potem weź tu takiego nie do końca zaszczepionego przenieś przez podwórko, a potem na 3 piętro... -
Kochany Filipek odszedł za TM :( [*]
Neris replied to anouk92's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak odbierałam mojego Tolusia to miał niecałe 3 miesiące i ważył chyba 12 albo 13... miałam go nieść, nie pamiętam dokładnie jak go dowlokłam do domu ale nie było to proste... -
Kochany Filipek odszedł za TM :( [*]
Neris replied to anouk92's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przepraszam Cię Filipku, tak tylko tu wrzucę gówniarzy, niech sobie posiedzą spokojnie... tylko poglądowo: Popatrzcie na te łapska... Ponawiam pytanko - widziałaś tam może czy są suczynki? BO było coś o rodzeństwie... -
Polska Wieś.Suki Skazane Na Śmierć. PUNIA JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Neris replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
Doktor Sławski dla psów bezdomnych, schroniskowych stosuje specjalne stawki,. a to najlepszy rentgenolog w Warszawie... przyjmuje gdzieś obok Wyścigów -
Kochany Filipek odszedł za TM :( [*]
Neris replied to anouk92's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
"Młody" wygląda wypisz wymaluj jak mój berneńczyk w dzieciństwie... cudo malowane po prostu. Ale Filipka powinien szanować, nie ma co! A czy w schronisku nie zostało jeo rodzeństwo? Suczka potrzebna przeogromna... -
To dla przypomnienia zdjątko ze spaceru...