-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie ma mowy o oddawaniu do schroniska, skąd Ci to w ogóle do głowy przyszło? Ona teraz jest zadbana, wygłaskana, zadowolona... powrót do schroniska by ja zabił. -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Myslę że nikt tutaj nie chce sie kłócić, po prostu fakt, że wątek jest praktycznie nieodwiedzany nie pomaga Kruszynce znaleźć domu... Gdyby wcześniej był transport - mała grzałaby doopkę w swojej własnej rodzinie. A tak... Mam nadzieję, że Irma zadzwoni do mnie dzisiaj z cudownymi wiadomościami, ale złudzeń wielkich nie mam. Wolę chyba w razie czego mile się rozczarować -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie wiem co dalej. Szczerze mówiąc trochę mnie to podłamało. -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mam przykrą wiadomość. Dodzwoniłam się do pani i otrzymałam informację, że w związku z tym że czekali ponad miesiąc zdecydowali się wziąć psa ze schroniska. -
"Stare" szczeniaki-paskudki.Ostatnia "Paskuda" poszła dzis do DOMU :)
Neris replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wampiry też podniosą nasze Kręcidoopki i Kręcityłki. -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Rybc!u, nie próbuj się nawet obwiniać, zrobiłaś dla Kruszynki wszystko co mogłaś! Umowa adopcyjna i przekazanie psa - to musi zrobić pełnoletnia osoba, inaczej umowa nie będzie ważna. Ja nie moge pojechać. Mam 16 psów w tym 3 chore, nie mam możliwości zostawienia ich na cały dzień. Kruszynka MUSI wyjechać w sobotę. Państwo się zniecierpliwią i zrezygnują, a tego bym naprawdę nie chciała. NIe wiem co robić, ogłoszenie na wątku transportowym zostało zignorowane. -
Wyobraziłam sobie wielkie plakat reklamowy: Miś - nowoczesny design, projektowanie i wykonanie dekoracji ściennych i nie tylko!
-
Pikuś-Ardi. Wiejski chłopak po przejściach ma dom!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Maziak, pies jest od niedzieli w klinice! O czym mam rozmawiać z właścicielami? -
Schroniskowa weteranka Jaga znalazła swój DOM, przenosimy!!!
Neris replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Jagunia prosi o domek. Byłaby spokojnym, grzeczniutkim domowym kanapowcem! -
Pikuś-Ardi. Wiejski chłopak po przejściach ma dom!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Dodzwoniłam się. Pies dostaje antybiotyki i leki przeciwzapalne, rana musi się wygoić samoistnie, nie da się jej zoperować. Jest spokojny, bezproblemowy. Zaskakujące jest to, że po 8 latach biegania luzem po całej wsi chodzi na smyczy jak prawdziwy miastowy pies! -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Neris replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kruszynka w ten weekend mogłaby pojechać do swojego domu. Pani dzwoni, wypytuje... Proszę o pomoc w zorganizowaniu transportu, przekazania psa i podpisania umowy adopcyjnej. Ja nie mam samochodu ani nikogo kto mógłby pojechać. -
Pikuś-Ardi. Wiejski chłopak po przejściach ma dom!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Dodzwoniłam się na SGGW. Niestety żaden z lekarzy nie mógł podejść do telefonu, powiedziano mi tylko że pies czuje się nieźle. -
"Stare" szczeniaki-paskudki.Ostatnia "Paskuda" poszła dzis do DOMU :)
Neris replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
WSPOŁCZUCIA???? OOOOD NAAAS????? hihihiihihihihiihi -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dokładnie 2 miesiące temu o tej porze kochany Kudłaś dostał ataku... wtedy wierzyłam, że rano pojedziemy do lekarza żeby stwierdzić przyczynę. A to wszystko trwało zaledwie 3 godziny. Nigdy CIę nie zapomnę Kudłasiu. -
"Stare" szczeniaki-paskudki.Ostatnia "Paskuda" poszła dzis do DOMU :)
Neris replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To jest Kręcidoopka i dwa Kręcityłki.