Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. Z wodników pamiętam Szuwarka. A to drugie coś mi mówi, gdziesik tam dzwoni, ale co to nie wiem.... Malizna dostaaje rano 3/4 tabletki luminalu a wieczorem całą. Wczoraj wieczorem znowu bawiła się jak to tylko ona potrafi.
  2. Dużo gada! Jak stałam obok to nie bardzo na początku mówił, ale jak poszłyśmy do świnek to z dołu wykrzykiwał oburzonym głosem (damskim): Maksiutek! HALO!, a potem męskim: Tooola, Toolaaa! na koty mówił: PSIK! I inne rzeczy różne mówi też. Najchętniej prezentował odgłos który wydaje odkorkowywana butelka z winem, co stawia Neigh w zupełnie nowym świetle :diabloti:.
  3. Dziękuję wszystkim, tym co o 0.08 z lekka schrypniętymi głosami odśpiewali mi radosne Stooooooooooo laaaaaaaaaaaat też :evil_lol: A wodniczki faktycznie nietuzinkowe, dziwne trochę czasami, ale cóż...
  4. Nie. Ładuję baterie, zrobię więcej nowych zdjęć do ogłoszeń.
  5. Przydomek hodowlany chyba to jest, tak? Do lekcji poszła!
  6. A tu jedna taka zżera swój koszyk. Bo i tak śpi ze mną na MOJEJ poduszce, to po co jej koszyk...
  7. A co mi tam, wstawię se - MY MELODY Neris
  8. Dzieńdobrywieczór szanownemu Państwu. Wstawiam se, a kto mi zabroni... [IMG]http://images49.fotosik.pl/59/599b5ff76801212amed.jpg[/IMG]
  9. Trochę drobiu: Upolowanie mojego palca postawił sobie za punkt honoru. I tak wisiał i czyhał...
  10. Dzięki Wiewiorko. Dofina ma do Malizny moooorze cierpliwości, mnie to naprawdę zaskakuje! Nie wiem czy jest szczęśliwa, a ona tego nie chce sama powiedzieć, nawet w Wigilię nic nie gadała :evil_lol:. Ale dopóki ma Karola obok wszystko jest ok.
  11. A ja kurczę niewychowana że aż. Dziękuję Pucko :lol:
  12. A ja dzisiaj świeżo po odzyskaniu kompa miałam pytać na gg, czy znalazłyście dom dla Dzikuni... :oops:
  13. Zapraszam, a jakże. Tyle że chyba trza będzie krzeseł dokupić cy cóś :lol:
  14. To nie było g... (mam nadzieję), bo ja go w ten nochal całowałam:p
  15. Odzyskałam kompa więc jestem.
  16. To małe już zaklepane i zadatkowane, dzisiaj byli państwo go odwiedzić. Ale sunia zostaje :lol:
  17. Wróciła, wróciła, i takie ma fotostory: Coś Ci szepnę na uszko... Dawaj, uciapię Ci tę łapinę wyżej, głupio z takim kikutem wyglądasz Bijmy się! Obgryzła jej głowę, no trudno, i tak głowa ta pełna była szczurów...
  18. Bo się pchał!!!! Próbowałam tysiąc razy, ale ciągle się ładował na kolana, to zdjęcie udało się zrobić tylko dlatego że go drapałam po czaszce rozwalona na kanapie w pozycji nieprzystojnej i wyciągnęłam prawą rękę najdalej jak mogłam.
  19. Może i mam, różne mam, ale dam wieczorem dopiero bo na ludzi czekam co szczeniaka mają oglądać.:razz:
  20. Macie: Się było, się widziało, się nie było w stanie opędzić od tego wielkiego łba, który się pchał.
  21. [quote name='Neigh']Neris na wolności:-)[/quote] Hmm... na wolności to ona była jak kompa nie miała, teraz znowu będzie usidlona :evil_lol:
  22. 1 lutego znowu była seria 8 ataków w ciągu doby, przerwana domięśniowym podaniem relanium. Wieczorna dawka relanium zwiększona do jednej tabletki, rano ciągle 3/4
  23. To tak na szybko Ninja zamyślony: [IMG]http://images48.fotosik.pl/58/9a3d2b024b30f510med.jpg[/IMG] ... i rozleniwiony. [IMG]http://images47.fotosik.pl/58/6cbb8606774e413emed.jpg[/IMG] Ninja jest energiczny, może sporą część dnia spędzać w ogrodzie - uwielbia to. Jest bardzo pobudliwy, więc do domu z dominującym lub agresywnym psem się nie nadaje. Do ludzi uległy, fatalnie reaguje na podniesiony głos, ma ewidentnie złe wspomnienia związane ze smyczą. Smycz w ręku człowieka nie jest radosną zapowiedzią spaceru, a przerażającą zapowiedzią lania. Ale wydaje się, że z tym już ciut lepiej. Generalnie jest posłuszny, zawołany przybiega z dowolnego zakątka ogrodu i radośnie się ze mną wita. Koty namiętnie oszczekuje, bliższego kontaktu nie zaryzykowałam.
  24. Korzystam z okazji "gościowania" u Neigh, bo moj komputer ciągle w serwisie. Od czasu podania relanium jesteśmy bez ataków.
×
×
  • Create New...