Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. One wszystkie mają u Ciebie raj :loveu: Isiunia jak zwykle słodki niedźwiadek. Bunia wygląda świetnie! Jak jej buzia? A Zuzia... matko, jaka ona się zrobiła wielka :crazyeye: czy to tyko na zdjeciach tak wygląda?
  2. Wlazłam na Twojego fotosika Ines, oglądałam filmik ze Sprinią. A to zdjecie z dwoma tyłkami wystającymi z segmentu powinnać dać na jakiś konkurs, ono jest niesamowite!
  3. A on jakoś do mojej Malizny podobny, jak taki sam dziamgot i złodziej żarcia to klękajcie narody :-o
  4. Jak sobie przypomnę wszystko, co Bary musiał przejść zanim znalazł swoje miejsce na ziemi u Ciebie Zosiu... Eksperymentowałam ze stewią kilka lat pod rząd, rzeczywiście liście nawet po wysuszeniu są niesamowicie słodkie, ale ja nie słodzę herbaty, a tylko takie zastosowanie mi przyszło do głowy, a do kawy jakoś się nie odważyłam wsypać :oops:, nie wiem jak by to się dało zastosować na przykład do ciasta.
  5. Nie mogę łazić za Tobą Kikou bo ciągle mam łzy w oczach a teraz jestem do tego jeszcze bardziej skłonna. Mam nadzieję, że dziadunio wydobrzeje i pozyje jeszcze sobie spokojniutko...
  6. Ciekawa jestem jak teraz Lunka wyglada. A Reksio ciągle pilnuje kolekcji ukochanych zabwaek?
  7. Dzisiaj nie mamy autobusów, są tylko w dni nauki szkolnej, a po wsi lata pełno psów luzem i nie odważę się iść z Bondem 4 kilometry przez wieś.
  8. W poście który cytujesz nie ma żadnego znaku zapytania. Udzielasz banalnych rad nie znając ani wcześniejszego życia psa, ani wyników badań. W ten sposób wykazujesz brak szacunku i do mnie i do tego psa.
  9. Wzruszające jest to zdjęcie na kanapie... Ale z Burkiem to rzut na taśmę, on by tam pociągnął momencik... Kikou, jesteś moim idolem, już wczoraj to mówiłam Ulv.
  10. Dopiero Was wypatrzyłam. Znowu "mój" typ a ja znowu nic nie mogę...
  11. Wzmaga działanie luminalu, tak powiedział wet.
  12. Jaka podobna z buzi do Fina, chociaż on tylko żółty, pręgi gdzieś zgubił.
  13. Ciągle nie rozumiem, jak to możliwe, na badaniach była 10 marca i mówili że 2- 3 lata na lekach pożyje. Dlaczego tylko tyle czasu była ze mną, dawałam wszystkie leki jak trzeba, badania te co kazali też, dlaczego tak? Tyle się nazbierało wspomnień, okruszków, zbieram je sobie w głowie, ale jej już nie ma. Jadłam dzisiaj jabłko i odruchowo odkroiłam kawałek - Ofka uwielbiała jabłka. Już wyciągałam rękę w jej stronę - ale tam pusto.
  14. Ewusku, czytałam znowu wątek Sigmy... piszesz o tym co czuję też ja. Co dzieje się we mnie po odejściu Ofki. Może to głupie, ale daje to jakieś poczucie wspólnoty.
  15. [LEFT]Maju, chyba nie czytałaś wątku, w co drugim poście trąbimy o tym że pies jest chudy. Poza tym psy mam od 14 lat i żaden z nich nigdy nie był przekarmiany czy zatuczony. Wiadomo, że przy problemach z wchłanianiem pies będzie jadł więcej bo mniejszą ilość pokarmu przyswaja, więcej się "marnuje". [/LEFT]
  16. Biedna mała ciulewna będzie brać bromek potasu, znowu nasiliły się ataki :-(
  17. Czy ona do mnie wróci? W jakimś innym futrze... Jeśli nie, nie wiem na co czekam. Tyle ich wokół mnie, ale to wszystko psy. Ona była duszą.
  18. A ta suczka sąsiadów ma chyba cieczkę, bo Bandi się w niej dzisiaj zakochał i latał za nią po drodze...
  19. Nikt nic nie mówi, protestów niet, to go w poniedziałek zaszczepię
  20. ale nie dzwoni zupełnie nikt...:shake:
  21. Tak bardzo tęsknię za Tobą mysiałko...
  22. Kikou do mnie dzwoniła mówiąc, że była w schronie po niego. Wywnioskowałam, że go ma :oops: i więcej nie wypytywałam.
×
×
  • Create New...