-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Mam nadzieję, że Psonia spotkała tam Ofkę i gadają sobie o nas...
-
Dziękuję Aniu, że o niej pamiętasz. Ciekawe, kiedy przyjdzie dzień, w którym będę umiała się do jej zdjęć uśmiechać. Chcę ją przytulić i widzieć, jak mądrze na mnie patrzy kiedy jej opowiadam o tym co się zdarzyło. Chcę, żeby tu była...
-
Mlody, piekny, kudłaty błąkał sie koło Leoncina - juz w DT
Neris replied to Krysiam's topic in Już w nowym domu
Może za którymś razem uda się go podejść. -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Maleńka, ale KRZYCZÓŁKA :evil_lol: -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kto to dzwoni? Czyżby Oleńka? MUSZĘ TO WIEDZIEĆ, powiedz mi, powiedz, powiedz!!!! Oleńkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co cicho, sama bądź cicho, ja mówię do Olenki!!!! Oleńka jak dzwoni od razu mówi "wywal tego diabła z pokoju bo chcę pogadać". Problem w tym, że Malizna też chce... -
Sunia: [IMG]http://images50.fotosik.pl/173/13b9b655403d8dbbmed.jpg[/IMG] Siurak śpiiiii.... z prawej nochal mojej Melody,która na Siuraku trenuje nowe sposoby zapasów. [IMG]http://images50.fotosik.pl/173/c47052e64a87cba7.jpg[/IMG]
-
Pokazujemy Fido...
-
Wczoraj Sreberko tak słodko spała pod biurkiem, że nie miałam sumienia jej na noc wynosić do kojca. Obudziły mnie igły wbijające się w wystającą spod kołdry piętę. Strząsnęłam chrząszcza, podniosłam głowę. 5:17, mówi zegarek. - [I]Hurraaaaaa!!!!!!! Obudziła się! [/I]wrzasnęła Sreberko i wskoczyła mi na klatę. Złapała zębami za ucho. Wszyscy inni w domu wiedzą, że mój sen jest święty i obudzenie mnie może spowodować straszny odwet. Zestawiłam toto na podłogę. NIC! Wlazła z powrotem i dawaj mnie ciągnąć za włosy. Szczypać za palce i wszystko inne co się udało złapać. Zestawiłam na podłogę. Wtarabaniła się. Zauważyła coś ciekawszego ode mnie- merdający ogon Karola. Złapała go w zęby, zaparła się wszystkimi łapami i dawaj ciągnąć! Noooooo, Karol ma sporo cierpliwości, ale nie aż tyle! Ryknął z oburzeniem, wyszarpał ogon i statecznie udał się na z gory upatrzoną pozycję. A Sreberko nie zna podstawowych komend! DO SPANIA!!!!- nakazałam, a toto się cieszy, popiskuje i skacze po mnie jak nakręcone. Ja tam nie wiem, jamniki po takiej komendzie idą pod kołdrę normalnie :shake: Wytrzymałam do 6, wstałam, a toto o 7 poszło spać i nadal spi :mad:
-
Zmasakrowany pies...jest już w hotelu, teraz czeka na dom! Ma dom
Neris replied to Kasiek's topic in Już w nowym domu
Patrz jaka ta Irkowa niewierna, chciała produkt konkurencji :shake:. -
Zmasakrowany pies...jest już w hotelu, teraz czeka na dom! Ma dom
Neris replied to Kasiek's topic in Już w nowym domu
Lottek ogłasza zbiórkę środków opatrunkowych Potrzebujemy : gaza metrówka, bandaże szerokie, aquagel. Chodzi oczywiście o nadwyżki, które ewentualnie posiadacie, a które nie są potrzebne -
Podobno wróciła SAMA, cała i zdrowa, jestem w szoku, stajnia przy której ją widziano jest spory kawał od domu.
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ten mały łobuziak zrobił "włam"do torby na zakupy i wsunął 2 piersi z kurczaka. Ile dni mogę jej teraz za karę nie karmić? -
Są pod Pomiechówkiem. Jeszcze więcej zdjęć? :evil_lol:
-
Piękny samiec akity- Himo w nowym domu dzięki fundacji Akity w Potrzebie
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Kolor w miarę, struktura sierści dziwna :evil_lol: U mnie niedawno były panie oglądać jednego z tymczasowiczów, na słowo "kastracja" były zdegustowane. Okaleczanie itp... -
Sama? Wrócił taki wielki kawał? Czy ktoś ją złapał?
-
Siurak :loveu: [IMG]http://images37.fotosik.pl/168/10af4d915073ae0d.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/168/ccd3a48e13f13577.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/168/b4d60162fe207503med.jpg[/IMG] Wujek Karol ma bardzo fajny ogon, do gryzienia fajny taki... [IMG]http://images37.fotosik.pl/168/c6d78c81530cd45d.jpg[/IMG]
-
U Kasi była szczęśliwa, ale to był tylko etap jej drogi...
-
Jak wygląda to breeze? Ja mam RAID, ale nigdie w okolicy nie można już dostać zapasowych wkładów. Dzisiaj przywiozłam sobie z Warszawy 2 wkłady, jeden "działa" już w kuchni, drugi w sypialni. Ale to kurka drogie jak zaraza :( Dzwoniła pani z Zielonki, chciałaby 2 suczki. Ale ta pani jakoś mi nie pasuje, chce moje Rybaczki na podwórku trzymać:( coś mówiła, że ocieplą pomieszczenie gospodarcze itp. Jutro ma znowu dzwonic, może zaproponuję jej wizytę przedadopcyją? PAtiszoknu, pomysł z tatą miodzio, trzymam kciuki. Chłopiec jest jeden. Ma na imię Siurak :evil_lol:
-
Moja mama radzi je połapać, powyrywać nóżki i wtedy podobno stracą rezon. Jestem tak pogryziona, że w nocy ciągle się drapię , za moment nie będę mieć skóry :shake:
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Tak jak napisałam wcześniej - NIE OGŁASZAMY poz dogomanią. -
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
To żaden cud miód, średniej klasy suka. Pojawił się ewentualny DS, pani weterynarz. Czekam co się wykluje...