Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. Dzięki Aniu "Rasowa" sfora zanikła, ale pól nocy psy na wsi darły japy, aż u mnie było słychać. Pani z Pruszkowa odpadła absolutnie. Dostałam maila o wielkim NAGŁYM braku środków, jakby jakiś TOZ czy kto inszy dawał karmę to może... ja nie po to się trzęsę nad tymi maluchami żeby potem myśleć czy Sabra nie gloduje itp.
  2. Malagos :crazyeye:, gdzie nie wlizę to Ty o patyczkach, f...tkach i co tam pan ma z przodu...
  3. On ma niezwykle MIĘSISTE uszy, takie na przekąskę akurat :evil_lol:
  4. Kolejne 2 dorosłe pseudorasowe koty zakupione na Allegro... Zastanawia mnie jedno- w mieszkaniu jest sporo bibelotów, coś tam drobnego stoi na stoliczkach. Jak to się "uchowuje" przy 30 wolno biegających kotach? Ja przy 5 kociętach swojego czasu straciłam sporą część kolekcji glinianych słoników, one trakcie zabawy są naprawdę poważną niszczycielską siłą. Czy koty u Fioletki mają możliwość swobodnego biegania?
  5. A mi niektórzy mówili, że Erazm nie dość że piękna i bogata, to jeszcze dobra. A tu proszę, czyste zło :cool3:
  6. Nikt nie dzwonił. W czwartek kolejne szczepienia małych Tym razem nie zaszczepię mimo najlepszych chęci, nie mam po prostu i nie mam skąd wziąć. To pierwsza taka sytuacja w moim życiu. Tych rasowców nie połapię, nie mam ani jak, ani dokąd, i tak mam w związku z Rybaczkami o jeden kojec za mało.
  7. Dzwonił sąsiad, że moje psy biegają po drodze. Liczę- wszystkie obecne. A na drodze ze 2 pudle, mops, york, coś jeszcze ale nie zdążyłam przyuważyć. Wygląda, że ktoś sobie zlikwidował pseudo :placz: Sąsiedzi usiłowali złapać yorka ale zwiał. Psy trzymają się w grupie, więc chyba się znają.
  8. Ja jestem mądra, wsypuję po garści :evil_lol:
  9. Były dziewczyny z aparatem i poszłyśmy na spacer, może za wcześnie po dawce luminalu. Wróciła sama, szła na smyczy zachęcana przez Kasię bo nie bardzo chciała z iść z ludźmi których nie zna, ale jakoś poszło. Nie wydaje mi się, żeby ją coś bolało, właśnie była na parapecie i wyżarła kotu wszystko co tam miał :mad:
  10. Hm... to trochę podejrzane, u mnie nawet morskie świnki nadżerają domek (Pucka widziała) Może te Twoje są na baterie? Może im sie wyczerpały czy coś... Pucko, ten piasek dobry? A w ogóle to ja Pucce niedobrej nazbierałam skrzypu, żeby dała prosiakom a ona go wcale nie chciała , a to dobry był skrzyp, ekologiczny...:placz:
  11. Szynszyla tej pani co adoptowała Pusię spożyła sporą część kuwety od swojej klatki, a to twarde, mocne dość...
  12. Dopiero tutaj widać jaka to kruszynka :loveu:
  13. Puckoooo, daj to zdjęcie jak Fryderyk w tym, noo... ruloniku tym siedzi!
  14. No bo to bidok jest, nieborak taki... na spacerze w sobotę położyła się i zasnęła
  15. tutaj też był bardziej związany z panią. A tam za Ehimo widzę takie śmieszne podlewadło w postaci kwiatka, jestem wielkim fanem tego czegoś, moje jamniki wpadły kiedyś w zachwyt i miałam samonapędzającą się psią karuzelę :evil_lol: żal, że u sąsiadów.
  16. Napisz coś Krysiu jak było w sobotę. ;)
  17. Błota biedak nie znalazł...:evil_lol:
  18. Bo wlazł i wyleźć nie chciał...
  19. Własnie usiadłam, żeby napisać do Pianki z prośbą o przeniesienie wątku i co widzę? Już przeniesiony :multi:
  20. Ogólnie ale o szczególe [URL="http://smajliki.ru/smilie-980494215.html"][IMG]http://s17.rimg.info/6e5ad9109de5cb68e634e7e8dbcc73c7.gif[/IMG][/URL]
  21. Ja byłam, ale sama do siebie nie umiem gadać za bardzo.:evil_lol:
  22. Zaraz tam przyzwoitym, czasami trzeba sobie trochę pofolgować :cool3:
  23. [URL="http://smajliki.ru/smilie-78766311.html"][IMG]http://s.rimg.info/5962bb18d0aff8d7b1a22b492ef7b499.gif[/IMG][/URL] [URL=http://smajliki.ru/smilie-43920423.html][IMG]http://s.rimg.info/7c5d59e4fb877a8c88966db73aa5dc31.gif[/IMG][/URL]
  24. [IMG]http://images43.fotosik.pl/181/800bce3eda15a6a1med.jpg[/IMG] Proszę pani, czy wolno się tarzać w mule? [IMG]http://images48.fotosik.pl/181/1856a8cb2c594c8f.jpg[/IMG] Wolno - nie wolno, ja się tarzam, niech mnie potem kąpią... a zapach rybny fajny jest. [IMG]http://images48.fotosik.pl/181/332acabfd0f58b9dmed.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...