-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
wraca jeden ze szczeniakow -piesek-pilnie dt lub stały
Neris replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasiaprodex']ser zanotowany i jogurt tez wołowina nie przejdzie finansowo a karma sucha to jaka.TYlko nie pisz z najwyzszej półki:razz:[/QUOTE] No ja moim daję wołowinę od czwartego tygodnia, ale to jest kupa roboty bo trzeba ją skrobać nożem :razz:, biały ser troche później i raczej nie jako główny składnik diety. Po 10 latach uczestniczenia w programie dla hodowców i karmienia Royalem uznałam, że tak się skiepścił że szkoda na niego kasy, ja daję bezzbożową Acanę, ale to ta półka której nie chcesz:oops:. W sumie dla takich piranii może być i purina, kiedyś mi przywiozłaś purinę proplan puppy - to w miarę dobra karma. Jeśli nadal masz do niej dojście to korzystaj. -
wraca jeden ze szczeniakow -piesek-pilnie dt lub stały
Neris replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
Kasiu, biały ser półtłusty, ja rozdziabuję z jogurtem naturalnym. I można surową wołowinę, ale przy tych szczeniakach to by jakieś miliony kosztowało, więc rzeczywiście sucha karma puppy powinna byc ok. -
POker gryzie wszystko co mu w zęby wpadnie. Teraz wyrastają mu stałe zęby, więc jest intensywnie gryzący, dzisiaj rozwykałaczkował drewniany domek dla świnek morskich, ale to niebarwione więc nic mu nie będzie.
-
Kurka doszło 40zł i w tytule napisane że to od właściciela firmy, więc pomyślałam że mi zwracają za wadliwą kartę do aparatu :oops:
-
Tak na szybko to tabletki na odrobaczenie dla Pokera. Jakiekolwiek stare koce itp na posłanka, bo szczeniaki zrobiły z koców frędzle. I pomoc w ogłoszeniach, ja jakoś nie potrafię się w nich poruszać. Zrobiłam POkerowi alegratkę, ale od wczoraj miał 2 wejścia :placz:
-
KRAKÓW - Adka Bernardynka znalazła swojego człowieka :)
Neris replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Dobranoc Aduniu... [*] [IMG]http://images35.fotosik.pl/76/81f544c6c67b1752.jpg[/IMG] -
Mamy jeszcze ten worek co kupiłam w Brava Zoo po promocyjnej cenie - została mniej więcej połowa. Poker je to co mu dam i to co wspólnie z Malizną sam sobie wyjmie z lodówki:mad: Ale co tam, w lodówce został por, pół selera i cytryna, niech sobie chłopak nie żałuje :evil_lol:
-
Witamy :lol: Serial taki jest, "Naznaczony" chyba. No to ja będę "Zaznaczona".
-
Dom wariatów mamy, Poker biega za Malizną usiłując ją zachęcić do zabawy, a ona jest mu niechętna więc jedno piszczy, drugie ryczy, cyrk na kółkach...
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jakoś lepiej chyba, od wczoraj wieczora bez ataków. Ale straszny ziąb u nas w domu, chciałam ją wyubierać w sweterek od Celinki ale nie daje się, wrzeszczy i ucieka. -
Pisałam coś tam na wątku Malizny. Ona jest nietykalna, 2 razy wydzierana śmierci i nie mogę znieść myśli że możemy nie wygrać. Poker dostaje Ceporex, ma go brać 7 dni. To nie jest kaszel kennelowy, to zwykłe zapalenie krtani. Wczoraj była Ela z Austrii, strasznie fajna kobietka, byłyśmy szukać "moich" bezdomnych kotów, 2 już na mój głos podchodzą i obserwują z jakichś 5 metrów co robię. To są 2 przepiękne kotki szylkretki, trzeba by je ciachnąć ale w naszej gminie nie ma programu sterylkowego...
-
Poker okropnie kaszle, leży na łóżku, Dofi obok niego i ciągle mu wylizuje uszy. Ale zdołał się włamać do lodówki i wyżreć co tam miałam, zostawił pora, selera i pół cytryny. Aria grzeczna, dzisiaj prawie załapała po co się ma piłeczkę. Za to Malizna bardzo źle, znowu seria ataków, nasz doktor zastanawia się juz czy nie wprowadzić jej w stan śpiączki żeby wyciszyć mózg. A ja siedzę, płaczę i zastanawiam się co robic...
-
Wszystkie pieski i inne zwierzątka które odeszły w 2009r
Neris replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bezdomy kot z Pomiechówka. Ledwo szedł środkiem chodnika zataczając się... Niestety mimo prób ratowania odszedł w lecznicy. -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To dzielny pies, walczy jak zawsze. -
Bannerki działają :multi: Sąsiad wrócił :placz: z tą swoja pier...tą jamniczką. Nie widziałam go ale psa słychać, lata od rana wzdłuż płotu usiłując sprowokować któreś z moich, ale one są MĄDRE :lol:
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W nocy znowu biegała jak oszalała, zamknęłam ją w końcu w kennelklatce. Śpi teraz. Moi weci mówią, że tylko luminal plus bromek, ale to chyba jednak nie za dobrze u niej działa. Może jednak trzeba spróbować z innymi lekami? -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzisiaj słychać ataki. Od wczoraj było ich 7 :shake: Teraz śpi po wlewce z Relsedu, mam nadzieję że to powstrzyma ten ciąg. -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To się polepszy, to się pop...rzy. Znowu ciąg ataków, to już chyba jakaś reguła. -
Chora łapa+silny charakter=eutanazja. BENIU ZNALAZŁ DOM
Neris replied to LILUtosi's topic in Już w nowym domu
Troszku jakoś dziwnie, ale chyba lepsze to niż nic? Zresztą czasami ludzie przez telefon wydają się dziwni a potem w "praniu" wychodzi, że ok. A jeśli się zgadza na wizytę to duży plus... -
wraca jeden ze szczeniakow -piesek-pilnie dt lub stały
Neris replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia to do ogłoszeń, ale żeby jakiś DT, chociaż awaryjny... -
Sterylka przełożona na przyszły tydzień, tym razem ja się rozłożyłam
-
wraca jeden ze szczeniakow -piesek-pilnie dt lub stały
Neris replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
Podnoszę, to jakaś totalna masakra :shake: -
doczołgał sie do kałuży i padł - Pączek ma dom
Neris replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
Ciekawe, jak teraz Pączuś wygląda:lol: Ja mam bardzo blisko do Kociego Świata, ale jakoś nigdy tam nie trafiłam...