Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Zaglądamy, zaglądamy, jeszcze kciuki trzymamy!!!
  2. ja też podnoszę, niesamowicie dostojny pies!!!
  3. Piesku oczy masz faktycznie niesamowite. Może kogoś nimi uwiedziesz?
  4. Strasznie smutna , przykra i niespodziewana wiadomość. Taka młoda osoba. Najszczersze kondolencje dla całej jej rodziny i wszystkich, którzy ją znali. Spoczywaj w pokoju.
  5. Mnie osobiście ten artykuł się nie podoba i ten straszny tytuł wróg publiczny nr 1. Ozzi my pamietamy i nie zapomnimy o Tobie. Piesku śpij spokojnie!!!
  6. Brawo za godną człowieka postawę. A sunka na prawdę piękna, pewnie szybko ktoś się skusi!!!
  7. Na weterynarii jest do oddania, odkupienia ten lek!!!
  8. Aksia, ja w Ciebie wierzę, masz żyć, bo zbyt wiele Cię to kosztuje wysiłku!!!
  9. Mojemu 7 letniemu psu też tak śmierdziało i pomogło mycie zebów psią pastą i szczotką. Strasznie go to mycie denerwuje, ale smrodku sie pozbyliśmy!!!
  10. Tiger, proszę zmień tytuł wątku, ten co jest to nieprawda (chyba).
  11. Domku, domku x 4 , gdzie jesteś!!!???
  12. Na jakie konto wpłacać kasę na lekarstwo? Trzymam kciuki za zdrówko!!!
  13. Popieram, powinniśmy coś wiedzieć! Ozzi, pamietamy i szybko nie zapomnimy!!!
  14. Psiaczki, wędrójcie na pierwszą stronę!!!
  15. Coś tu nie tak, 28 sierpnia 2006 dopiero będzie, ale to tylko formalność. Szkoda mi psa, ale nie znałam go, więc nie wiem jak bym postąpiła. Dragon, żyłeś, ale nie za długo, ale poznałeś fantastycznych ludzi, za TM pozdrów moje psiaki Czarusię i Apacza, ja będę o Was pamiętać!!!
  16. agusiazet

    Ozzy - Pozegnanie

    Chciałabym wiedzieć, co nowego w sprawie Ozziego? Śpij spokojnie!!!
  17. Ja też się cieszę, ale proszę o zmianę tytułu.
  18. Pieniążki da Mili przelane, pozdrawiam serdecznie!!!
  19. A gdzie wpłacać pieniądze? 48 kotów, nawet nie potrafię sobie tego wyobrazić, a co dopiero pomóc. Kalino, jesteś wielka!!!
  20. Siulko, jak to dobrze że się odezwałaś, a zatem chudzitki boksiu żyje. Jest to super wiadomość!!! Pozdrowienia i bądźcie razem już na zawsze!!!
  21. Ach, to nie wiedziałam, ale mnie i tak wszystko jedno, gdzie przeleje, bo ja płacę!!!
  22. Buchalteria zakończona, więc czas na spanie. Dobrych snów!!!
  23. Jasne, przecież to są opłaty. Ulv, głowa do góry!!!
  24. Dobra, dbaj o psiaki i o siebie, a kasę jakoś wykombinujemy. Jutro przeleję dla Mili coś, tylko na Twoje konto, czy na AFN? Bardzo proszę się nie martwić i nie smucić, bo mamy tylko jedno życie i od nas zależy jakie ono będzie!!! Dobry snów!!!
  25. Ten chudziaczek jest u Was? Dajcie zdjęcia!!! To czemu udzielają informacji, ze go uspili? Cociaż nie podobno adoptował go stary dziadek! Ty jesteś tym starym dziadkiem?
×
×
  • Create New...