Irmo, jestem pełna podziwu, jak Ty sobie radzisz z tyloma psimi pociechami? Na pewno nie mieszkasz w bloku, a to już wielki plus. Mój pies jest jedynakiem, czego żałuję, ale nie mam zgody rodziny na powiększenie stada, choć ja bym chciała jeszcze choć jednego psiaczka, Ma 7 i 1/2 roku, zaczynają się problemy zdrowotne, szczególnie z uszami i teraz odkryłam guza na łapie. Weterynarz będzie w poniedziałek, trochę się boję. Pozdrawiam i powodzenia.