Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Gratulacje dla Pajuni, pewnie nie pierwsze i nie ostatnie. Czekam na szczęśliwe zdjęcia szczęśliwego pieska!!!
  2. Rudi, przyjacielski pies, potrzebuje własnego człowieka. Ludziska komu piesek za darmochę???!!!
  3. Niestety Pixi tak to wygląda w Polsce - straszne, ale prawdziwe. Ale rzecznik ds zwierząt powinien być - tylko, co on zwojuje, w kraju, gdzie niewielu szanuje i kocha zwierzęta!!!???
  4. Aniu, czyli rozumiem, ze oddasz go do hoteliku. Oczywiście, że wpłacę, wierzę, że ten piesek szybko znajdzie dom - taka sympatyczna morda. Myślę, że w poniedziałek lub wtorek pieniądze będą na AFN. [B][SIZE=6]RUDI DOM BARDZO PILNIE POTRZEBNY!!![/SIZE][/B]
  5. I jeszcze raz Twist na pierwszą stronkę!!!
  6. Ja też przelałam odrobinkę dla Majeczki i jeszcze trzymam kciuki, żeby zdrowiała!!!
  7. Chyba tylko Marlena mogłaby go złapać, ale co z dowozem - ja nie jestem zmotoryzowana. Czy jest ktoś chętny, zeby dowieść psa do Mielca, do schroniska? Ulka 18 czy schronisko na pewno go przyjmie?
  8. Masza, waleczna jesteś, ale oni - Ci z niektórych schronisk- nie przejmują się nikim. Popatrz na wątek, mojej ulubinej Taruni z Tarnowa (Tarnów. śliczna brązowa oneczka). Po prostu zniknęła i już, a wolontariuszki boją się nawet zapytać co się stało. Mogą ich już w ogóle nie wpuścić i po pomocy psom. Smutne, ale prawdziwe.
  9. Mój Sony też nie lubi psiej konkurencji w domu, zwłaszcza jeśli jest większa od niego i skacze, wącha i zabiera Pancię. Stąd wolę się dołożyć do hoteliku, bo inaczej pomóc nie mogę!!!
  10. Pajunia on jest niczyj, więc dawaj go wszędzie,gdzie możesz. Marlena go tylko pilotuje w wątku, bo nawet budy nie może mu zaoferować!!! Jeśli znajdzie dobry dom ,może być Bóg wie gdzie, byle sprawdzony!!!
  11. Jestem z Mielca i schronisko jest bardzo w porządku. To zasługa super kierownika i super pracowników. Wolontariat też dość dobrze działa. Psy chyba nie wychodzą na spacery, ale nie są głodne i uśmiercane, a mają dużo miziania, pan kierownik to wielki miłośnik zwierząt i złota rączka - człowiek do wszystkiego. Tylko, czy taki przyzwyczajony do wolności pies odnajdzie się w boksie? ale jest sporo adopcji i może jemu się uda. Są plusy i minusy oddania go do schroniska. Ten hotelik, co się ogłaszał na Allegro jest bliżej Rzeszowa niż Mielca, mam dres mailowy i zaraz napiszę czy mogą go wziąć. Ale słyszałam o hotelu bliżej Mielca, wiedzą o nim Kasie, co organizowału pomaluj im świat - może Ulka ma z nimi kontak, żeby wiedzieć, czy istnieje nadal. PONEK - BARDZO POTRZEBNY DOMEK!!!!
  12. Nie ważne ile się błąka, liczy się fakt, że nie ma domu ani pana!!!
  13. Aniu, list dostałam, jeszcze dziś postaram się wystawić na Allegro, do hoteliku chętnie się dołoże, jeśli tylko znajdzie się hotelik i chętny do przetransportowania pieska!!!
  14. List dostałam, ale specjalnie pomóc nie mogę, na tymczas go nie wezmę,bo mój pies nie toleruje innych samców, każdy pytany, czy chciałby psa, może wziąby szczeniaczka, ale starszego nie. Mogę dołożyć się z kasą do kupna budy lub ewentualnie do hoteliku. Wiem, że koło Mielca jest hotelik, ale nie znam dokładnego adresu, ani ceny - być może nawet już go nie ma. Popytam - może choć ktoś na tymczas go weźmie!!!
  15. Aniu, jeśli spreparujesz tekst i dołożysz zdjęcia, mogę wystawić Rudego na Allegro - dane na [email][email protected][/email] - tylko proszę o podanie w tekście telefonu kontaktowego. A nie ma możliwości dać go do hoteliku, chętnie dołożE kasę!!!???
  16. [B]A[/B] [B]będą zdjęcia tej "polskiej Lessi"?[/B]
  17. Acha, to jeszcze sporo brakuje. Trzeba podnosić!!!
  18. Chrupku a na ile mu to wystarczy?
  19. Co się stało, to się nie odstanie. Julia postępuje tak jak ona uważa i ma do tego prawo. Po prostu szkoda suczki, bo jak pisałyście ona była szczęśliwa, ze wyszła ze schronu!! Może ją do hoteliku trzeba dać, żeby jakoś się zaasymilowała - nie wiem, to tylko propozycja!!!
  20. +Pamiętamy, pamiętamy, ale mało kaski mamy. Przepraszam ale tylko 10 zł na Łatkę przelałam.
  21. Sunia śliczna i wygląda na pieszczocha, jeśli jest malutka, wpiszcie ją do wątku w dam dom, ktoś chce małego pieseczka!!!
  22. Kurczę, przepraszam miałam wysłać kasę, ale zapomniałam. Zaraz jak będę miała pieniążki - pewnie dzisiaj po południu - zrbię przelew dla Majeczki i kotów. Jeszcze raz przepraszam.
  23. Kaziu, jakiś fajny domek dziewczyny Ci szykują!!!
  24. Ja jestem laik, ale pracuję z dziećmi z ADHD i one się podobnie zachowują. Może sunia jest nadpobudliwa i faktycznie potrzebuje więcej czasu na uświadomienie sobie pewnych faktów!
×
×
  • Create New...