Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Przy dziewczynach, dość drobnych wygląda jak małe cielątko. Nigdy nie miałam takiego olbrzyma - mój Apacz owczarek niemiecki był sporo mniejszy!!! Ile ten wielkolud zjada?
  2. Psami, a suczki lubi, cały psi facet!!!
  3. Twiścik, gdzie Ty spadłeś tak daleko?
  4. Sabcia na Allegro: http://allegro.pl/item127578691_sabcia_madra_starsza_sunia_w_typie_owczarka.html
  5. Kędziorku, może z tych obserwatorów z Allegro, jakiś fajny Pan dla Ciebie się wykluje? Życzę Ci tego serdecznie!!!
  6. Mojemu też leciutko się boczki zapadły, ale nie jestem konsekwentna i czasem coś wyżebrze. Ale staram się - słodyczy zero!!!
  7. Brzydula, piękna sunia. Hop na pierwszą stroną!!!
  8. A jaki Twist ma charakter, bo wygląda uroczo i sympatycznie? Czy lubi dzieci i inne psy?
  9. Kasie, dzisiaj po południu przeleję kasę na Aresa vel Kazka na konto AFN.
  10. Czyli tymczas ma, dobre i to. Domek stały pewnie potrzebny!!!
  11. Dziewczyny, list z tekstem na Allegro dostałam, ale nie ma w nim zdjęć suni. Proszę doślijcie jakieś, to po południu Sabcię zaanonsuję do wzięcia.
  12. Mój Boże, tyle tu nieszczęść - ja już boję się czytać - ciągle psy odchodzą. Ozzi, Gabi i jeszcze młodziutka Sara! Spij spokojnie!
  13. Niestety domek już zajęty i pojechała tam sunia Lala, bardzo podobna do tej. Przepraszm, ale spóźniłam się!!!
  14. Napisałam, że ktoś szukał małej psinki, po prostu ktoś nie ksywka. Ale ma być mała, a ta ponoć do kolana to dałkiem spora jest Zaraz znajdę ten wątek i wkleję, zawsze warto spróbować. A ona mimo, ze nie mała ale ładna psinka!!!
  15. Twist jesteś po prostu piękny, tylko patrzeć aż ktoś cię pokocha!!!
  16. Faktycznie, piękne z niego bydlątko!!! Kasie napisz jak z tą kasą, bo ją w końcu wydam:mad:
  17. Dziewczyny a dokąd on pojechał, czy do hotelu? Bo ja obiecałam kasę na hotelik, czy man już wapłacać i na jakie konto? Napiszcie, proszę!!!
  18. Piękny ponek, czy ktoś coś o nim wie?
  19. Kędziorku, gdzie ten domek!!!???
  20. Ale dlaczego odeszła? Niedoczekała na lekarstwo, czy po prostu było już za późno? Pewnie ma lepiej, mam nadzieję!!!
  21. jrśli trzeba jeszcze mogę ją wystawić, mam konto. Potrzebuję tekstu i zdjęć. Jeśli to Wam pasuje, wyślijcie na e-mail [email protected]. Ważne, żeby był telefon kontaktowy, bo ja o niej wiem, tyle co przeczytałam!!!
×
×
  • Create New...