Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Kudłaczku, trzymaj się!!!
  2. Kudłaczku, nie daj się, walcz!!! Są jeszcze fajni ludzie!!!
  3. W hotelu na pewno bedzie mu lepiej, niż w tej schroniskowej klatce. Gorzej może być z opłatami, ale skromne 20 zł zawsze mogę dołożyć! Piesku życzę szczęścia!!!
  4. Wiem, że terrierek, ale mały, a może jakaś gimnastyka, typu rehabilitacyjnego, na Animal Planet widziałam reportaż, pieskom bardzo dobrze szło. Powodzenia!!!
  5. Wydawało mi się, że Kalusia odpowiadała na moje pytanie, bo jesli Twój york nie może zażywać dużo ruchu - to nie problem - przecież to takie maleństwo. Na zjęciu wygląda super, przepiękny pies!
  6. Kalusia, ale mój pies ma dużo ruchu, dużo spacerujemy, a moja najmłodsza córka sporo mu daje w kość, nawet go męczy, a on lubi się bawić, no przynajmiej trochę. Przybrał na wadze po kastracji - ale i tak zgubiliśny już przez ok 2 lata 5 kg, do dobrej wagi musimy zgubić jeszcze ze trzy. Pewnie się uda za jakiś czas.
  7. Piękne psisko, czemu mu ktoś taki zywot zaserwował?!
  8. Sabciu, trzymam kciuki, żeby Ci się powiodło!!!
  9. Sliczna psica, któż to ją porzucił, jak zurzyty kapeć? Wstrętny Pan, na pewno znajdzie lepdszego!!!
  10. Pojawiła się niekorzystna opinia o karmie Acana, a właśnie ją kupiłam, na szczęście worek ma tylko 3 kg.
  11. agusiazet

    Uszy

    Byliśmy u innego weta, zajrzał do ucha tym czymś i zaaplikował oridermyl i rutinoskorbin. Na razie terapia trwa, w przyszły poniedziałek - kontrola. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Zwłaszcza, że odkryłam nowy problem - naroś na łapie. Też weterynarz musi to obejrzeć. Same problemy chorobowe, ale jakoś podołamy!!!
  12. Twiściku, gdzie tak spadłeś daleko???!!!
  13. A jak on sobie tam radzi? Zaaklimatyzował się? O pieniążkach przypominaj na bieżąco!!! A co z jego Panem, kiedy będą razem, coś wiesz?
  14. Czy ktoś na prawdę pozbył się takiej przylepki?
  15. Gratulacje, jeden psiak ma domek. Reszta też szuka!!! Podnoszę!!!
  16. Ja się nie znam, ale myślę, że on tęskni. Mój ukochany owczarek niemiecki Apacz, potrafił nie jeść nic, kiedy wyjeżdżaliśmy na wakacje, a jego zostawialiśmy w schroniskowym hoteliku - stąd nasz teraźniejszy pies Sonuś wszędzie jeździ z nami. A Twój pewnie teskni za Mamą, która odeszła, więc ciężko to jakoś naprawć. Może czas pomoże. Życzę sukcesów.
  17. Wejdż na stronę krakvet, sklep internetowy, ale podaje dość dokładne opisy karm odchudzających. Przynajmniej tak było jak tam kupowałam karmę!
  18. Ja zaraz przeleję 20 zł. Śpij spokojnie!!!
  19. Ja zakupiłam pastę wraz ze szczotką w sklepie wysyłkowym z przesyłką za około 50 zł. Pasta nazywa się dog a dent, szczotka jest dwurozmiarowa, na jednym końcu duża, na drugim mała. Wet. mówi, że wcale smród z mordy nie musi być związany z zębami, ale również z żołądkiem. Ponieważ w mojej mieścinie zrobić jakiekolwiek badanie psu to wielki problem, więc kupiłam szczotkę i pastę. Są one firmy beapher, a sklep to krakvet z Krakowa, całkiem porządna firma!!!
  20. Ja też mam taką nadzieję, bo każdy pies najbardziej potrzebuje dobrego i madrego pana!!! A tera na wakacjach tych porzuconych biedaków tyle się namnozyło, że aż wierzyć się nie chce. Piesku, hop po super domek!!!
×
×
  • Create New...