Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Ja nie jestem zmotoryzowana, ale do paliwa też mogę się dołożyć, adres faktycznie jest - tylko, czy pies tam jeszcze jest? Chyba Pani Małgosia powinna być, bo tylko za jej posrednictwem przyjmą pieska do schroniska w Mielcu. Potrzebna zatem jakaś zmotoryzowana osoba i kasa na paliwo!!!
  2. Jak na razie nikt, ale szukajmy dalej, bo Twist czeka na swego człowieka!!!
  3. może jakieś zdjęcie, na pewno pomogłoby w szukaniu domku!!!
  4. Jak mamy go odszukać skoro Marlena się nie odzywa? Od Mielca to kawałek i bez sensu jest jechać po psa, gdy nie wiemy dokładnie, gdzie on jest. Marlena odezwij się, prosimy!!!
  5. Rebelio, jeśli pytasz, czy pies mój Sony był na smyczy - to odpowiadam - nie, nie był na smyczy. Ale po to chodzimy do parko-lasu, żeby nie łazić na smyczy. Agresywana bokserka też nie była na smyczy. Poza tym Sony to starszy psi pan, prawie 8 letni, który nie zaczepia innych psów, bo ich nie lubi i ma złe doświadczenia, to pogryzienie było kolejne!!! Bardzo grzecznie drepcze przy nodze i jedynie wiewiórka jest go w stanie zainteresować. Wiem, że to niczego nie tłumaczy, ale jeśli mam psa agresywnego, to na widok innego psa biorę go na smycz lub chodzi w kagańcu. Przecież za którymś razem to może się źle skończyć i wyniknie tragedia!!!
  6. Marlena, czemu się nie odzywasz?
  7. Kurczę mastępna bidulka, której nikt nie chce po śmierci Pańci. Ja chyba sporządze zapisek dotyczący mojego psa w testamencie - wtedy bedą musieli się nim albo jakimś innym zająć!!! Dianka pilnie szuka domku!!!
  8. Mojego psa też ostatnio pogryzła bokserka, bez strat, ale łapa go bolała przez tydzien, poddał się, bo mniejszy i starszy. Było to w parku i na takie zdarzenia powinna reagować Straż Miejska. ale ja nawet nie doczekałam się jej przyjazdu. Zresztą to nie pierwszy taki nasz wypadek. Oprócz grożb ze strony właścicieli gryzącego psa i chamskich pyskówek, nie doczekałam się nawet marnego przepraszam. A ostatnia niemiłaprzygoda kosztowała nas 25 zł za prześwietlenie, bo myślałam, że może noga złamana (pies przez tydzień na niej nie stawał), ale okazała się mocno potłuczona. Nie wiem, co robić w takich przpadkach - proszę o konkretne rady!!!
  9. Zawsze wiedziałam, że bycie człowiekiem to niezbyt wielki powód do dumy!!!
  10. Aniu, Aniu, proszę odezwij się, muszę kupować jedzonko i nie wiem, czy dla Rudiego też?
  11. A na Allegro niestety brak zainteresowania sunią, jak na razie!!!
  12. Dla Taruni z tarnowskiego azylu, która nagle "wyparowała", bo miała problemy z uszkami i potrzene były miejsca dla nowy, zdrowych psów. Była młoda i bardzo chciałam jej znaleźć wspaniały domek, ale się nie udało!!! Taruni, wybacz mi, nigdy nie zapomnę małej, brązowej oneczki z Tarnowa!!!:placz:
  13. Ja zakupiłam w Krakvecie Trovet Weight Reduction Diet, na próbę 3 kg, wcześniejsza specjalnie Soniemu nie smakowała, magła nawet leżeć w misce - co u niego to niesłychane!!!
  14. Rudasku, na Allegro jest jeden obserwator - może to dobra wróżba!!! Aniu co z tym żarełkiem, jeśli co to podaj adres gdzie to jedzonko zawieźć!!!
  15. Piękny, różnooki Twist, pieknie prosi o domek!!!
  16. Marlenko odezij się, Miśkowi zimno w nocy bez budy - przecież to starszy pies. Nikt nia ma Ci za złe, że nie mozesz go przygarnąć, ale on musi pójść do Mielca i szukać prawdziwego domu. Dla psa najważniejszy własny Pan i domek!!!
  17. Aniu tygrysiczko, czy Rudi jest już w hoteliku, czy mam zakupić mu karmę i wysłać. Proszę napisz, bo będę kupować dla swojego Sonusia!!!
  18. Jaki tam pech, po prostu niefortunny zbieg okoliczności. Kazik wyzdrowieje, a Państwo go wezmą i wszystko się dobrze skończy!!! Kaziu zdrowiej, bo Kasie się martwi/ą o Ciebie, wielkoludzie!!!
  19. Acana 3 kg się skończyła, efekt niezauważalny. Teraz zamuwimy w Krakwecie coś innego, tak na chybił trafił, może a nóż zadziała!
  20. Twiściku, nie spadaj tak daleko!!!
  21. Rudasku i co u Ciebie? Ania, przelałam 50 zł.
  22. Rudi, hop na pierwszą stronę!!!
  23. Rudi na Allegro: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=128248564[/url] Aniu ja wpłacę 50 zł, jeszcze dzisiaj!!!
  24. Dziewczyny skontaktowałyście się z Panią Małgosią, bo tylko ona pośredniczy w oddawaniu psów tarnobrzeskich do schroniska w Mielcu. Ja też mogę odrobinkę dołożyć do transportu i pomóc w Mielcu. Pracuję od 8 do 16 z wyjątkiem piątku do 15, nie bardzo mogę wychodzić z pracy, bo to szkoła! W sobotę lub niedzielę jestem cały czas dyspozycyjna, chyba,że mnie ktoś niespodziewanie nawiedzi lub dzieci mam chore!
×
×
  • Create New...