Super byłoby, gdyby i Misiu i Roki znaleźli swoje miejsce na ziemi, chociażby tymczasowe. Dobrówko, czy jeśli wzięłabyś Misia - to czy potrzebowałabyś na jego utrzymanie pieniędzy? Ja na Rokiego i Rudiego, dwóch super przyłaciół, mogę raz w miesiącu wpłacać po 50 zł, czyli 100 na obu. Czasem jak mam więcej kasiory nawet więcej, ale tak na bank to stówka dla przyjaciół. Może inni też się zdeklarują - no chyba, że wydarzą się inne nie planowane sytuacje, c odpukać, żeby nie!!!