Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. A czy chętna na Miśka, co wygląda na Lessi , weźmie go? Ja mogę na początek zasponsorować jakąś karmę z krakwetu. Według życzeń, ale nie nadzwyczaj drogą, bo zbankrutuję i kto się zajmie moją trójką dzieci i psem?:evil_lol:
  2. Tylko nie mam pojecia, czemu nie jest aktywny, Wejdź na dam dom tam jedno z kilkunastu innych.!!!
  3. Spróbuję, może się uda: [EMAIL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31496"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31496[/EMAIL]
  4. Chrupku w poniedziałek coś przeleję na AFN!!!
  5. Podnosimy Albankę!!!
  6. Przepraszam nie czytałam całego wątku, ale czy Almy nie można oddać do hoteliku, wiem, że to koszty, ale tylu się wypowiada na tym wątku, może poskładać się po 10 zl i coś by się uzbierało.
  7. Aniu, w dziale dam dom jest miejsce dla ponka. Może tam wpiszesz naszego Misia i dasaz zdjęcia!!!???
  8. Cóz mogę napisać, podziwiam. Ja tak nie potrafię, mieć taką silną wolę, niestety!!!
  9. To my dziękujemy, że odkryłaś lepszą stronę naszego Ponka!!!
  10. Maleństwo pierwsza klasa!!!
  11. Ale cudo, takich uszek jeszcze nie widziałam. Albanka szuka domu!!!
  12. A ja byłam przekonana, że psu nie daje się ziemniaków, bo ich nie trawią. To zatem mit?
  13. A co z ogloszeniami? Kasę przez Pocztę mozna przesłać na twoje nazwisko, ale na razie jestem bez grosza. Może podeślę coś po wypłacie!!!
  14. Uszatka, gdzie ty spadłaś tak daleko!!! Majafaja powklejaj małą ślczną brzydulkę do wątku na dam dom, gdzieś do Danii!!!
  15. Asik, powklej go w wątki dam dom, są miejsca dla nowych psów. Twój protegowany jest super!!!
  16. Rudi i przyjaciele, przawdziwi, na pierwszą stronę w poszukiwaniu domku!!!
  17. [SIZE=6]WIEDZIAłAM, ŻE TO CZARY!!!!:evil_lol:[/SIZE]
  18. Szuka Rudiego, niewątpliwie wspaniali przyjaciele. Aniu skontaktuj się z Panią od Hoteliku może weżmie i tego biedaka. Obiecuję, że będę wpłaćać po 50 zł na każdego miesięcznie. Inni też pewnie się dołożą!!!!
  19. Co za super wieści, Aniu z Ciebie prawdziwy cudotwórca. Wziełaś zarośniętego brzydala, obciełaś całkiem, całkiem kudełki i wyszedł prawdziwy przystojniak. I jeszcze szansa na do mek. To niesamowite. Masz szczęśliwą rękę do ponków, czy co? Przyznaj się to czary!!!
  20. Aniu i co u Misia?
  21. Super byłoby, gdyby i Misiu i Roki znaleźli swoje miejsce na ziemi, chociażby tymczasowe. Dobrówko, czy jeśli wzięłabyś Misia - to czy potrzebowałabyś na jego utrzymanie pieniędzy? Ja na Rokiego i Rudiego, dwóch super przyłaciół, mogę raz w miesiącu wpłacać po 50 zł, czyli 100 na obu. Czasem jak mam więcej kasiory nawet więcej, ale tak na bank to stówka dla przyjaciół. Może inni też się zdeklarują - no chyba, że wydarzą się inne nie planowane sytuacje, c odpukać, żeby nie!!!
  22. Rudi to dzielny pies, poradzi sobie. Tylko tak bez przyjaciela. Rudi ma ponad 400 zl na Alarmowym. Może podzieli się z przyjacielem, który też pojedzie do hoteliku. We dwóch będzie im raźniej!!!
  23. Kaska1 ma rację, przynajmnie co do mnie, najpierw nauczyć Panią, żeby nie dokarmiała pieska, a potem można mówić o przestrzeganie diety!!!
  24. Ludzie, przecież ten pies to cudo!!! Nikt nie chce cudu na czterech łapach i z takimi slepkami!!!???
  25. Misiu ma razie jest Misiem, więc Misia podnoszę na pierwszą stronkę!!!
×
×
  • Create New...