-
Posts
30680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agusiazet
-
Dobermanka Cora - SZCZĘŚLIWY PIES :)))) (nowe foty strona 12)
agusiazet replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia są, a sunia jest śliczna!!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Ostatnio robione fotki Jetki: Żyjemy w zgodzie, ale bez zbednej zażyłości; [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/6335/im006014dv0.jpg[/IMG] Jetka w kapieli czyli zmokła kura Jeta: [IMG]http://img363.imageshack.us/img363/7200/im006035rx9.jpg[/IMG] Ja i Jetka czyli kochajcie mnie ludziska: [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/4061/im006015ye7.jpg[/IMG] Czy to nie kochana sunia, czemu nikt jej nie chce!!!??? -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Magda napisałabym, że nie nadaje się do małych dzieci - ponieważ się ich boi. Małych tzn. takich do 7 lat, które są żywiołaowe, nieobliczalne i ruchliwe. Jetka ceni spokój. reszta jest ok. Dziękuję!!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Jetka się przypomina!!!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Niestety, zdecydowanie masz rację!!! Ale tak to już jest!!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Pestko, niestety nie mam takiej alternatywy, Jetka musi zniknąć przed 19 grudnia, kiedy mój mąż wraca z Anglii - chociaż ja wolałabym jej tak nie przerzucać z domów tymczasowych, ale nie mam wyboru. Taka dupa ze mnie, bo nie umiem się postawić i strasznie nad tym boleję!!! Ale dziękuję za dobre chęci!!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Martwię się, bo po pierwsze czuję się ubezwłasnowolniona - stara baba ze mnie a nie mogę podejmować decyzji, jakbym była niedorozwinieta, a po drugie Jetka jest żywą istotą i zasługuje na miłość, a nie na tułaczkę!!! Czy przyjedziecie po nią jak nie uda się w Mielcu znaleźć domu, ja oczywiście pokryję koszty paliwa i czy marta lub ktoś inny weźmie ją do siebie? [SIZE=6][COLOR=Lime]JETKA BARDZO POTRZEBUJE STAłEGO DOMU - U MNIE MOżE BYć DO 17 GRUDNIA!!!! PROSZĘ POMÓŻCIE< ONA NIE MOŻE WRÓCIĆ DO SCHROMU!!!![/COLOR][/SIZE] -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Cóż, niestety moja radość była przedwczesna,mój mąż nie chce,żeby Jeta była u nas po jego przjeździe - ale niestety jak nie znajdzie domu, bedzie musiała pojechać gdzieś indziej. Macie jakieś pomysły? -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
I jeszcze raz po obiadku na pioerwszą stronkę!!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Zaraz wyłączamy Dogo i idziemy na spacerek, więc na koniec Jetka hop na pierwszą stronę!!! -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
agusiazet replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Jakie ma złe nawyki oprócz niecheci do pięknej fryzury? Ktoś poszukiwał pona lub ponopodobnego na psach dam dom!!! -
Witam, od dwóch tygodni posiadam na tymczasie małą sunię z zamojskiego schronu. Jest zdrowa, odpchlona, ale ciągle się drapie. Wetka stwierdziła, że to drapanie o charakterze świądu i dała kudzki lek homeopatyczny w tabletkach, ponieważ suczka dopiero co została zaszczepiona. Ja nie widzę żadnej poprawy. Potem powiedziała, że trzeba będzie zastosować sterydy. Czy ktoś z Dogomaniaków miał psa z taką przypadłością? Jeśli tak proszę o rady, bo te sterydy trochę mnie przerażają!!! Aga.
-
Lajza - w końcu znalazła swoje szczęście! :)
agusiazet replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Dobra dzisiaj na wieczór Lajza będzie na Allegro, bo teraz bedę szła z moimi psiakami na spaer i dopiero wieczorem znajdę więcej czasu!!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Jetka zwana też Jetiksem szuka super domku, super Państwa, bo jest super sunią!!! -
Lajza - w końcu znalazła swoje szczęście! :)
agusiazet replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
To, że boi zostać sama w domu - to spory problem, zwłaszcza w bloku ze starszymi ludźmi, w którym ja mieszkam. Wystawię sunię na Allegro z powyższym tekstem i zamieszczonymi w wątku zdjęciami - może komuś się spodoba!!! OK? -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Jetka jest bardzo grzeczna, pozostawiona na czas naszej, pracy, szkoły i przedszkola - sprawuje się ok. Rzeczy pozostawionych nie niszczy, chociaż swoją zabawkę i zabawki Sonego i Ali tarmosi - lubi rzeczy puchate i futerkowe, piłeczek się boi. Jeśli się z nią odpowiednio często wychodzi to nie brudzi, ale potrzeb fizjologicznych nie sygnalizuje, nawet nam nie sikała po domu - może ze dwa razy. Ja wychodzę z nią dość często, żeby uniknąć zabrudzenia i sprzątania!!! Często tzn. po 6 rano na jakieś 20 min., po ósmej na długo - godzina i więcej, potem czeka do 13.30 na powrót dziewczyn ze szkoły i idzie z nimi na ok. 1 godz., a potem koło 17 też na dłużej i koło 20 na chwilę i po 23 na dłużej. Sporo tego, ale z czasem na pewno nauczy się wytrzymywać dłużej lub sygnalizować. Ma ciągle problemy z łzawiącymi i ropiejącymi oczkami (przemywam) oraz z drapaniem (dostaje lek homeopatyczny dla ludzi na świąd zalecony przez wetkę) - ale na razie bez efektu. Najgorsze to,że tarza się w różnych smrodach i potem wonieje, dzisiaj po nocnym spacerze bedziemy się kąpać w szarym mydle! Jest kochana i przylepna, ale się nie narzuca, potrafi spać w swoim koszyczku, ale woli ze mną i tak się słodko przytula. To naprawdę suczka do kochania o ogromnym potencjale miłości, dlatego potrzebuje przekochanego właściciela, inaczej będzie nieszczęśliwa. Jest bardzo aktywna, ma coś z psa myśliwskiego i kocha węszyć, niestety gania koty i wiewiórki, to wpływ mojego Sonego - na szczęście chodzi tylko na smyczy, więc mi nie zwieje!!! I zaczyna reagować na swoje imię i pędzelek cały czas powiewa. Zdjęcia będą jak wrócą moje córki, żeby mi je wgrać z aparatu na komputer, bo nie pamiętam jak to się robi. [SIZE=6][COLOR=DarkOrange]JETKA SZUKA KOCHAJąCYCH WłAśCICIELI!!!![/COLOR][/SIZE] -
Lajza - w końcu znalazła swoje szczęście! :)
agusiazet replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Jak tylko mój tymczas się zwolni - biorę ją, chyba, że jest bardzo dużo - to nie, bo mój pies boi się olbrzymów i dochodzi do walk bratobójczych. Myslę, że tej się uda, czy jest gdzieś wystawiona? Jak się ma w schronie? -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Ja też się cieszę i numer wysłany na komórkę!!!:multi: -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Mój mąż już wie,że Jetka jest u nas, nawet się nie wściekał, powiedział tylko, że mam zwierzęcego *******ca. Zatem Jetka nie musi wracać do Was, jeśli do 17 grudnia nie uda się jej znaleźć domu. To chyba dobra wiadomość!!! A Jetka mnie kocha i umie to pięknie okazywać. Mam zdjęcia najnowsze, obrobię i wkleję, teraz się cieszę, że nie muszę się martwić co z małą będzie!!!:loveu: -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Ja ją tam wystawiłam i na razie nie ma odzewu, ale cały czas czekam!!! Na te następne też wstawię i pięknie dziękuję!!! -
Malutki beżowy piesek Munio-wreszcie znalazł swój dom!!
agusiazet replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Hotel jest w miejscowości Brzyście, tel 0.17 7730386, doba oficjalnie 20 zł, ale można negocjować niższe ceny, a temu maluszkowi ja bym zasponsorowała jedzonko, więc pewnie za 12 by przeszło!!!