Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. A co z kasą z bazarku - przyda się Czarnemu?
  2. Chyba Jetka się tym Paniom z Krakowa nie spodobała, bo Jogi się nie odzywa, a to już dzisiaj miałaby jechać do swojego domu. Szkoda, pewnie nie wie jak mi to powiedzieć, a ja co chwilkę sprawdzam pocztę, a tu nic i nic, wolałabym wiedzieć!
  3. A gdzie zdjęcie tego wyjącego toficzka?:lol:
  4. To dobrze, widać nie czytałam wtedy Perełkowego wątku!!!:multi:
  5. Neti, rozumiem, że to są zdjęcia do wykorzstania na Allegro?
  6. Nie zadzwonił, pewnie to miał być super żart. Teraz moja nadzieja w Jogi i paniach z Krakowa!!1
  7. A ja Wam wysłałam karmę, czy jeszcze nie doszła?
  8. Sunia jadła Purinę dla młodych psów, potem gotowane, a teraz Ekubaną (chyba tak się to pisze) dla psów z alergią i problemami skórnymi. Nadal się drapie i jeśli nie pojedzie jutro do stałego domu, idziemy do wetki na skrobanie i może coś się wyjaśni!
  9. Kochane cioteczki ja wcale nie napisałam tego w złych intencjach, bo wiem, że Wy macie je jak najlepsze, bo to Wy odnalazłyście i dałyści Pędzelka - Jetkę na Dogomanię. To była jej jedyna sznasa i sunia jest naprawdę cudnym pieskiem. Może to rozgoryczenie przeze mnie przemawiało, że to trwa, a mnie się wydawało, że ta sunia znajdzie domek migiem, bo słodka, bo malutka, bo młodziutka. Chyba niedoświadczona w sprawach adopcyjnych jestem, ale już wiem, że to wszystko kwestia czasu. Dzisiaj miałam jeden telefon z Mielca w sprawie Jetki, ale kurczę nie było mnie wtedy w domu i jestem ciekawa, czy ten ktoś zadzwoni drugi raz!!! Poza tym Jogi z Dogomanii oferuje Jetce, jeśli spodoba się przyszłym paniom, super domek w Krakowie. Więc trzymajcie kciuki, bo ta sunia naprawdę zasługuje na super domek i kochającą Pania. Ją ją też kocham, ale wiem, że nie może u mnie zostać i co gorsze ona kocha mnie, łazi, przytula się, zagląda w oczy, nadstawia się do głaskania. dlatego musi pójść na stałe, bo potem będzie ogromnie tęsknić!!!:loveu:
  10. Mój weterynarz tego nie robi:(:(:(. Muszę wybrać się do innego!
  11. Piekna Lajzo, dzień dobry, czy coś się ruszyło w sprawie domku!!!
  12. Tylko, gdzie ten domek?:crazyeye:
  13. Ja, netti nie martw się. Przyslij oddzielne zdjęcia maluszków, a ja je dam na Allegro. Mój mail [email][email protected][/email] Zawsze jesteśmy z Tobą!!!
  14. Ja jak reklamowałam niedoszłą do klienta paczkę musiałam podać jej wartość, więc Ty pewnie też!
  15. Kochany Mikołaj, dba o Rudaska i nerwy Ani!!!:evil_lol:
  16. Może i dramatyzuję, ale ja wyraźnie piszę, że nie mogę jej zatrzymać, a tak jak Romek pisał dramatem byłoby dla niej wrócić do schroniska. I tak wydłużyłam czas Jetki w domku tymczasoym, ale nie mogę tego robić w nieskończoność. Nie takie były ustalenia. A jak widzę grudzień nie jest dobrym miesiącem dla zwierząt, Mikołaj, święta, zakupy, sprzątania - mało kto ma czas na coś innego, no, może z wyjątkiem Dogomaniaków! Jetka ma się dobrze, często puszczam ją ze smyczy, wariuje strasznie, ale reaguje na wołanie. Musimy pójść do innego weta coś zrobić z tym drapaniem, bo to jest nie do zniesienia - zwłaszcza w nocy!
  17. I już spadłaś tak daleko!!!
  18. Znowu kolejna aukcja na Allegro się skończyła i znowu bez echa!!! A Twiścik czeka i czeka!!!
  19. Dziękuję za wszelką pomoc!!!
  20. Ja na pewno nie!!!:diabloti:
  21. Ok, warto spróbować!!!
  22. Straszne, taka piękna sunia. Zdecydowanie powinnaś/ powinieneś walczyć - to czyjaś wina i ktoś powinien ponieść karę!!!
  23. Aukcja Jetki kończy się za 9 dni, jeśli i tym razem będzie klapa, spróbuję z tą wersją podświetloną! Może w tym czasie bez Allegro znajdzie dom, co daj Boże, bo cierpliwość mojego mężą może się skończyć!!!
  24. Ulka 18, pierwsze co, to wystawiłam Jetkę na Allegro, bo mam tam konto - jak dotąd zero zainteresowania - jestem załamana, nikt się nią nie zainteresował, słownie nikt, zero ,nul!!!
×
×
  • Create New...