Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. W Mielcu jest dobry hotelik dla zwierząt, tylko to niestety kosztuje i dowóz też jest problemem, ale może warto rozważyć!!!
  2. Możesz oczywiście podawać moje telefony i imię (chyba wystarczy), napisz,że sunia jest grzeczna, ale strachliwa i raczej do większych dzieci niż mój trzylatek, bo rano dwa razy ją nastraszyła (Jeta dziecko), więc,żeby nie było nieporozumień. W miarę czysta, jak się ją systematycznie wyprowadza i bardzo przytulasta. Jak sobie kogoś upatrzy to kocha całą sobą. Oby to coś dało!!!
  3. Piękne marzenie, tylko ilu jest takich Rudasków!!!
  4. Jetka wita wszystkich z rana. U niej wszystko w porządku, apetycik dopisuje, czystość całkiem przyzwoicie, niszczenie rzeczy też do opanowania, drugie odrobaczanie za nami, a 28 szczepienie na coś tam potrzebnego. Cieczka trwa, ale pijnujemy, jak to dobrze, że nas Sonki jest wykastrowany. Ciekawe, kiedy tą pannę będzie można wysterylizować. [SIZE=4]Bardzo proszę o szukanie stałego domku dla Jetki, ona naprawdę nie może u mnie zostać!!! [SIZE=2]Muszę dać ogłoszenie do gazet lokalnych, a kompletnie nie mam czasu. Może to się da załatwić przez telefon!!! [SIZE=5]Pomóżcie w szukaniu stałego domku!!![/SIZE] [/SIZE][/SIZE]
  5. Nadal trzymamy kciuki i łapki, czy już coś się wykluło!!!???
  6. Kropeczko dobrze, że żyjesz. Ja nijak nie mogę pomóc, mogę tylko po 1 grudnia przesłać dla Tami kasę, żeby choć troxhę zwrócić jej za dojazdy!!!
  7. Gratulacje, ta piekna sunia zasługuje na super domek!!!
  8. Chłopczyka nie mam, ale mam śliczną dziewczynkę na tymczasie!!! nie nada sie?:mad:
  9. Czekamy na zdjęcia!!!
  10. I ja też podnoszę, to naprawdę fajna psiunia!!!
  11. Trzymamy, bo Allegro się skończyło i nic!!!
  12. [COLOR=Red][SIZE=5]JETKA SZUKA STAłEGO DOMKU!!!![/SIZE][/COLOR]
  13. I znowu Jetka na dzień dobry; [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/9397/im005918po5.jpg[/IMG]
  14. Po domek - na pierwszą!!!
  15. Jekuś wygląda jak moje psy, ten w avatorku i ta na tymczasie, trzymaj się piesku!! ![IMG]http://img451.imageshack.us/img451/5320/im005918wu2.jpg[/IMG]
  16. [COLOR=Cyan][SIZE=7]JETKA SZUKA STAłEGO DOMU PRZED 18 GRUDNIA!!![/SIZE][/COLOR]
  17. Mam nadzieję, że tym razem się uda!!! Kropeczko, daj się złapać, trzymamy kciuki i łapki!!!
  18. Śliczniutka na pierwszą stronę!!!
  19. A zatem czekam i wirtualnie wspieram piękną psiczkę!!!
  20. Moim zdaniem w chwili obecnej to najpiękniejsza panna na Dogo!!! Gdybym miała wolny tymczas zaraz bym ją wzięła!!! Jeśli chcecie wystawię ją na Allegro, tylko poproszę o ładny tekst i zdjęcia na maila [email][email protected][/email] Sunieczko trzymaj się - super domek znajdziesz!!!
  21. O, Jetce na zdjęciach wychodzi jedno oko niebieskie, a drugie brązowe, w rzeczywistości tak nie ma. Ja myślę, że to jej pierwsza cieczka, więc musimy to przeżyć, potem sunia musi być wysterylizowana, nie wiem, czy u mnie, czy u kogoś innego - ale to konieczność. Mam nadzieję malutka, że do 18 grudnia znajdziesz domek!!!
  22. Oto najnowsze foteczki Jetki: [URL="http://img453.imageshack.us/img453/656/im005807md8.jpg"][IMG]http://img453.imageshack.us/img453/656/im005807md8.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img488.imageshack.us/img488/841/im005938lt8.jpg[/IMG] [IMG]http://img483.imageshack.us/img483/9750/im005939zs3.jpg[/IMG] [IMG]http://img486.imageshack.us/img486/4057/im005915vn4.jpg[/IMG] Prawda, że urocza sunia???!!!???
  23. Zgadzam się z przedmówcami!!!
×
×
  • Create New...