-
Posts
30680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agusiazet
-
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Ja na razie spadam i na koniec jeszcze raz Jetke na pierwszą stronkę!!! Pamietajcie o niej!!! Albo o nas!!!:lol: -
Różnooki Twist kiedy znajdzie dom??? - MA DOM
agusiazet replied to Patikujek's topic in Już w nowym domu
Oj, wiem, wiem i zupełnie nie rozumiem. Na Allegro zupełna posucha - mało zaglądających, nikt nie obserwuje, nikt nawet nie zapyta. Ale ja ciągle wierzę, że taki pies musi się wreszcie komuś spodobac!!! -
Czarny z ulicy - a teraz Nero - ma nowy dom w Radomiu!!!! :))))
agusiazet replied to Guciek's topic in Już w nowym domu
Ja polecam hotelik w Brzyściu koło Mielca, bardzo domowe warunki!!! Gucio, wystawiłam dla Czarnego 3 aukcje na bazarku, proszę o ich podnoszenie, jak mnie nie ma na dogo!!!:oops: -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Zresztą szanowny Romciu, ja specjalnie przeczytałam swoje stare posty , w których wyraźnie piszę, że mogę mieć Jetkę do świąt, więc skąd niby to zdziwienie, że nagle trzeba ją ode mnie zabrać? Pisałam tez, że mam swojego psa i małego brzdąca, wiec nic nowego nie objawiłam, w Ty nigdzie nie napisałeś, że Jetka może szczerzyć ząbki, tylko, wszyscy piszą, że jest bardzo przyjacielska. A ona po prostu nie miała kontaktu z dziecmi lub złe doświadczenia, więc nikt nie mógł wiedzieć jak zareaguje - więc mnie nie pouczaj, bo mnie zniechęcasz niesympatycznymi postami!!! Lepiej szukaj Jecie super domku, jeśli Ci na niej zależy!!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Ja piszę to, co jest i staram się na bieżąco referować sytuację, niczego nie dramatyzuję i na prawdę uważam, że Jetka jest super pieskiem. A co do mojego Sonusi - to jest super kundel i Ala może z nim zrobić wszystko, ale on warczy jak ma dosyć zabawy i "męczenia", takie ostrzeżenie. Zresztą to jest pies 8 letni,więc mądry i doświadczony, ale należy mu się spokój, kiedy go potrzebuje, bo to ogromny leń. A teraz najważniejsze, moj mąż dzisiaj powiedział, że jak tak mi strasznie zależy na tej psince to może zostać do momentu znalezienia domu, byle to nie trwało wieki. Więc na razie odwołuję wszystkie poszukiwania następnego domu tymczasowego, jeszcze do końca roku, ale bardzo proszę ogłaszajcie Jetkę, gdzie możecie, bo nie chciałabym, żeby znowu była panika, co zrobić z Jetką. Ja od początku pisałam, że to tylko dom tymczasowy a nie stały. Martusi i Cathedral oraz Eli i Krzysiowi bardzo serdecznie dziękuję za dobre chęci i ewentualną pomoc, co wcale nie znaczy, że z końcem roku nie będę znowu jej potrzebować!!! Oto najnowsze zdjęcia Jetki; [IMG]http://img353.imageshack.us/img353/4968/im006043bb3.jpg[/IMG] [IMG]http://img353.imageshack.us/img353/7940/im006039lj3.jpg[/IMG] Romciu, a Ty co takiego zrobiłeś dla Jetki, żeby mnie krytykować?:mad: -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
I to miał być sprzedawca ze sklepu zoologicznego, wg mnie powinien być zwolniony!!! Ja jak wieszałam w zoologicznym, to Pani nawet myslała o wzięciu dla siebie Jetki, ale raczej do budy, nie do domu, więc specjalnie nie byłam zainteresowana!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Jetusię na pierwszą stronę!!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Oj, brzydka ta Jetka, znowu chapnęła Alę za rączkę - pamiętajcie, ona nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Ja znowu tego nie widziałam, ale Ala twierdzi, że nic jej nie robiła!!!??? Ale Jetka nie ostrzegała, że ma zamiar chapnąć, mój Sony zawsze wcześniej warczy, jeży się a dopiero potem straszy zębami!!! No cóż nawet i z tego powodu nie powinna dłużej u nas być, bo kiedyś to może się żle skończyć!!!:placz: -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Pajunia nie ma na razie fajnego miejsca, ale ogłosi naszą małą i może tedy coś się znajdzie. Jeśli u nas nikt jej nie chce, niech rusza na zagraniczne wojaże!!! -
Kudłata mordka zwana Cyganem.zjadl nie-kudłate drzwi
agusiazet replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Chrupku, wiem, że to daleko, ale jest dobey hotelik koło Mielca. Może tam zadzwoń czy są miejsca!!! 0.177730386, albo innego hoteliku!!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Niestety Marta, tego nie wiemy nigdy, ale ja zawsze mam nadzieję, że kiedyś znajdzie się dobry człowiek, ten jedyny dla Jetki!!! -
Rudi po wielu perypetiach nareszcie ma swój dom
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
A ile ma być? Może założeś ze swoich, a jak coś napłynie Ania mi odda? -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Ja jeszcze raz do nich napiszę, czy na pewno wzieliby sunie i czy mogę napisać, że Cathedral ją odbierze w Lublinie? Napisałam jeszcze prośbę do pajuni, która organizuje dla psów adopcje zagraniczne, czy coś dobrego nie miałaby dla Jetki i czekam na odpowiedź!!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Takie informacje dostałam od Eli i Krzysia, to i tak byłaby duża grzeczność z ich strony jechać na Mielec. Byłoby lepiej, gdyby Cathedral mogła przyjechać z mężem 17 do Mielca, bo z wcześniejszym transportem za dużo zawirowań. Marta dobrze, że choć do końca grudnia ją przetrzymasz - może wreszcie coś się dla małej wykluje!!! Pestko111, a może Ty możesz choć na troszkę wziąć Jetkę - to naprawdę niekłopotliwa panna: cieczkę już miała, nie brudzi w domu (pilnowana), z obżarstwem już skończyła (chyba już się najadła) i jest przekochana, ale się nie narzuca. Toż to ideał psa!!!:loveu: -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Właśnie kto przygarnie Jetkę, to staje się coraz pilniejsze!!!? -
Lajza - w końcu znalazła swoje szczęście! :)
agusiazet replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Piękna panna z Ciebie Lajzuniu i nikt Cię nie chce!!!:(:(:(:placz: -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Z transportem (ewntualnym) Jetki, jeśli Krzyś wyrazi zgodę jechać przez Mielec wygląda tak: wyjazd z Krakowa ok 19, więc w Mielcu ok21 - 21.30, potem tylko do Lublina i z Lublina ktoś ją musi zabrać, bo u Eli i Krzysia nie może zostać. Byłoby to głęboką nocą i z Lublina do Zamościa ze sto kilosów, więc noc zarwana całkowicie. A ja cały czas nie wiem, czy któraś z Was zdecydowałaby się Jetkę przytulić do siebie na jakiś czas? -
Rudi po wielu perypetiach nareszcie ma swój dom
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Właśnie jak tam Misiu? -
Rudi po wielu perypetiach nareszcie ma swój dom
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Wiadomo, nikt sam niczego nie zwojuje, ale my jesteśmy razem :lol: - dzisiaj mikołajkowe 50 zł przelane dla Rudiego, jak będę miała więcej kasy to jeszcze coś dołożę, bo Rudi to mój ulubieniec z Dogo!!! Aniu, do kiedy zawsze musisz płacić za hotel Rudiego? Bo może coś wystawiłabym dla niego na bazarku, tylko nie wiem ile jest czasu i muszę coś fajnego = chodliwego poszukać!!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy i za to, zawsze warto być na początku kolejki po domek, niż gdzieś dalej!!! -
Czarny z ulicy - a teraz Nero - ma nowy dom w Radomiu!!!! :))))
agusiazet replied to Guciek's topic in Już w nowym domu
Boże takie piękne psisko na ulicy, może chociaż jakiś składkowy hotelik? Ludziska, ja wiem, że grudzień to ciężki finansowo miesiąc, ale może jednak!!! PLISSS!!!