-
Posts
30680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agusiazet
-
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Jeta robi postępy szkoleniowe: siad - za przysmak, zrobi po klepnięciu w tylną część ciała (przypadek czy taka zdolna?), stój - szczególnie przed ulicą, przez którą mamy przejść ( jeśli trzymam smycz mocno to stoi, inaczej próbuje iść) fuj - rozumie bardzo dobrze, ale omija jak umie, szczególnie, gdy chodzi o zjadania znalezionego żarełka lub tarzanie w różnych smrodkach. [SIZE=7][COLOR=lime]DOMKU, GDZIE JESTEŚ!!!???[/COLOR][/SIZE] -
Różnooki Twist kiedy znajdzie dom??? - MA DOM
agusiazet replied to Patikujek's topic in Już w nowym domu
Twiścik czeka na swojego człowieka!!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Mogę napisać, że drapanie się zmalało do minimum!!! Ile tego tranu jej dawać dziennie? -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Przypomniało mi się, że wetka kazała jetce dawać tran, myślę, że mogę? Jogi, potwierdź z urzędu plis, dałam jej jedną kapsułkę!!! -
Czarny z ulicy - a teraz Nero - ma nowy dom w Radomiu!!!! :))))
agusiazet replied to Guciek's topic in Już w nowym domu
Czyli nadal Czarny!!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
No to serdecznie zapraszam na kawę i na obejrzenie Jetki, bo te gruczoły okołoodbytowe brzmią obrzydliwie. Ona nie śmierdzi, nie interesuje się specjalnie tą częścią ciała! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Jak czytam ile już psiaków znalazło tu dom, to jestem wkurzona, że Jetka jeszcze nie! Jest młoda, mała, ładna, sympatyczna i kochana, i już od ponad trzech tygodni nikt jej nie chce! Cathedral wciąż dodaje nowe ogłoszenia, ale po jednym , głupim, złośliwym telefonie nadal martwa cisza. Czy ta sunia jest pechowcem?:angryy: -
Jetka po tym zastrzyku prawie się nie drapie!
-
Netti paczka z ręcznikami wysłana. Pieski hop do góry!!!
-
Lajza - w końcu znalazła swoje szczęście! :)
agusiazet replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Lajzunia hop na pierwszą stronę!!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Jetka drapie się zdecydowanie mniej, za to zasikała mi pół mieszkania!!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Jest zdecydowanie lepiej, Jetka w ogóle się nie drapie! Ciekawe na stałe, czy chwilowo? W anonsach jej ogłoszenie będzie od 15 grudnia! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Teraz to już przepadło, ale nigdy więcej nic w ciemno i na wiarę!!! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
No pięknie, to zostałam wrobiona, więcej tam nie pójdę nawet do kontroli. Ale też ze mnie fujara, że nie spytałam się, co jej daje dokładnie. Ona powiedziała zastrzyk na alergię. Tak na prawdę to w Mielcu nie ma dobrych weterynarzy, bo nawet żaden gabinet nie robi zeskrobin, bo wszystkie obdzwoniłam i wszędzie byli zdziwieni, czego ja chcę! [B][U]Ja chcę,żeby Jetka już miała swój własny, wspaniały domek!!![/U][/B] -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Ja do weterynarzy chodzę tylko wtedy muszę, mój Sony w zasadzie nie choruje, więc nie mam zaufanych weterynarzy. Ale może masz rację, szkoda, że nie upomniałam się o wpis do książeczki, ale popatrzyłam dopiero w domu, bo mi się już do pracy spieszyło. Powiedziała, że pies może po nim więcej jeść i więcej siusiać, czy coś Ci to mówi Jogi? Szampon jej kupię jakiś dobry, tylko teraz kompletnie nie mam czasu, bo mamy szkolenia trójek giertychowskich i wychodzę ze szkoły późno i jeszcze idę z Alą na kontrolę do lekarza. -
Lajza - w końcu znalazła swoje szczęście! :)
agusiazet replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
A zAllegro nikt nie dzwoni? -
Byliśmy u wetki, wg niej to uczulenie na pchły, których już nie ma, a świadczą o tym ranki na czubkach uszu. Jetka dostała zastrzyk i maść do uszu, a jak jej się nie polepszy to za tydzień do kontroli! Ma jeść tylko specjalistyczną karmę, żadnych kości, mleczka i innych uczulających pokarmów. Mam nadzieję, że będzie dobrze!!!
-
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Dziękuję. żeby tylko coś się z tego wykluło! Szkoda, że Panie z Krakowa jej nie chcą, bo ona za bardzo się do nas przywiązuje. Byliśmy u innej wetki, Jeta dostała jakiś zastrzyk na alergię, oraz maść do uszu, za tydzień do kontroli. Do książeczki nic nie wisane, ale wetka wpisywała w swoje księgi. Mam nadzieję, że to pomoże, bo dostaje jeszcze specjalną karmę dla alergików i psów z problemami skórnymi, a mnie to drapanie doprowadza do szału!!! [SIZE=5][COLOR=red]DOMKU, GDZIE JESTEŚ!!![/COLOR][/SIZE] -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
ogłoszenia udało mi się aktywować, zapłaciłam już za nie i czekam na masowo zgłaszających się po Jetkę! -
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Jogi napisała,że Panie z Krakowa nadal się zastanawiają, poczekamy - zobaczymy! Próbuję aktywować ogłoszenia z anonse, ale mnie się nie udaje, mam numer zlecenia i hasło, wpisuję je w podany link, ale potem niestety nic się nie dieje! Czy ktoś wie dlaczego? Proszę o pomoc mądrzejszych!!!:oops: -
Różnooki Twist kiedy znajdzie dom??? - MA DOM
agusiazet replied to Patikujek's topic in Już w nowym domu
Może chociaż domek tymczasowy znalazłby się? -
Łupież się z niej sypie i jest już u mnie 3 tygodnie, a to drapanie mnie strasznie denerwuje, zwłaszcza w nocy, bo ja mam bardzo lekki sen. Do wetki pójdziemy jutro rano, bo dzisiasj już nie mam siły!!!
-
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Ja tam już nie wierzę, że Jetce uda się szybko znaleźć domek - nawet Dogomaniacy nie mogą jej go znaleźć (nie obrażam cioteczek, tylko jestem zwyczajnie rozczarowana), ciągle nic i nic. Nawet erni zrobiła mi nowy banerek dla Jetki, taki świąteczny, bo ona pewnie spędzi święta z nami. Nie poszłyśmy dzisiaj do wetki, pójdziemy jutro, dzisiaj nie miałam już chęci!!! -
Koniecznie muszę pójść, ale nie wiem, czy w Mielcu jest aż tak specjalistyczna lecznica dla zwierząt!!
-
Jeta(Pędzelek) jedzie do domu do Niemiec :-)
agusiazet replied to robkowa's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj pewnie czeka nas wizyta u innego weterynarza w związku z tym drapaniem - to jest nie do zniesienia jak ona się drapie. Trzeba zrobić te zeskrobiny, żeby wiedzieć, co to jest i czym to leczyć. Kupiłam nawet specjalną karmę dla psów z alergią i problemami skórnymi, ale kuracja jedzonkowa trwa ok. 2 miesiące. Myślę, że Jetka będzie już wtedy na 100% w swoim domku!!!:cool3: