Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Mały cwaniak z tego Cudaczka, jak ktoś szuka dziewczynki - to on jest dziewczynką, jak chłopczyka - to on jest chłopcem! Spryciarz, pewnie szybko znajdzie domek!!!
  2. Chociaż ja sama Jetkę podniosę na pierwszą stronkę!!!
  3. Jetka mówi ciociom dzień dobry!!!:loveu:
  4. Ok, dam ją, każde ogłoszenie to szansa na dom!!!
  5. Ta cieczka Jetki mnie dobija - mój Sony dostaje zajoba. Już prawie dwa tygodnie Jetka jest u mnie i nie widać stałego domku!!! Czy Marta na prawdę ją weżmie do siebie, jak ja jej nie znajdę domu? Martusiu napisz mi to wyraźnie, bo strasznie się tym martwię!!! 17 grudzień to niedziela i wtedy Jetka musi być już w innym domku, bo 19 wraca mój mąż który kategorycznie nie wyraża zgody na drugiego psa. A spokój w domu jest dla mnie bardzo ważny!!! Dlatego proszę Martusiu zadeklaruj się oficjalnie - plis!!!! Ale boi dupa ze mnie, sory!!!!:cool3:
  6. Czyli mamy troszkę dobrych wieści i troszkę nie za dobrych. Misiaczku, mam nadzieję, że Dąbrówka znajdzie Ci dobry domek!!!!:loveu: Ja oczywiście na Rudiego przeleje 50 zł po 1 grudnia. Aniu, nie martw się, bedzie tylko już lepiej!!!!
  7. Jetka się wszystkim przypomina!!!
  8. Linki przyszły i wyklokałam je, chociaż nie wiedziałam, że trzeba, tylko tak z czystej ciekawości!!! Dziękuję pieknie w swoim imieniu i Jetki!!!:loveu:
  9. Cathedral, dzięki za ogłoszenia!!! Jeśli to od Ciebie!!!!:lol:
  10. Szkoda!!! Wielka szkoda!!!!
  11. Stary pies, tzn. ile ma lat i zdjęcia koniecznie!!! Czy goni koty, jaki ma stosunek do małych dzieci, możecie to sprawdzić - to napiszcie!!!
  12. Właśnie wróciłam z Jetką od weta, została zaszczepiona na parwo, nosówke i jeszczecoś jedno na r oraz dostała tabletki homeopatyczne na to drapanie. I dowiedziałm się, że cieczka u suczek trwa aż trzy tygodnie to znaczy do 7 grudnia te przjemności potrwają! Potem można i trzeba sunię wysterylizować!!!
  13. Zaraz idę do domu i na dowidzenia Jetkę hop na pierwszą stronę!!!
  14. No i co, są dobre wieści, czy ich nie ma?
  15. Jak piękna psica sprawuje się na tymczasie?
  16. Jetka się przypomina!!! [SIZE=5][COLOR=red]DOMEK PILNIE POTRZEBNY!!![/COLOR][/SIZE]
  17. Tasiemca - kto go leczy, pani od hoteliku? Rudasku trzymaj się!!!
  18. Mój mail to [email][email protected][/email] I napisz, gdzie ją umieściłaś, bo jakaś Dogomaniaczka chce ją yeż ogłosić, żeby się nie powieliło! Jetka nie nadaje się do małych dzieci, właśnie dzisiaj bez powodu chapnęła moją Alę za palec, na szczęście bez specjalnych szkód, tylko z masą płaczu!!!
  19. A nie możecie zabrać suni do hotelu i stamtąd do weta? Ja wiem, że to dodatkowe koszty, ale inaczej niewiele zwojujecie! Sama też coś po 1 grudnia dołożę!!! I mała życzę szczęścia!!!
  20. Jetka właśnie zjada kość, ta mała ma ogromny apetyt i chce chyba zostać grubasem miesiąca. Dzisiaj dostała nową, swoją własną zabawkę i troszkę z nią poszalała. Ale fotka wklejona jest z wcześniej: [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/9581/im005950bq5.jpg[/IMG] Agusiazet przypomina: [COLOR=Red][SIZE=5]DOMKU SZUKA TA PIęKNA DZIEWCZYNA!!![/SIZE][/COLOR]
  21. Żabcia jest słodka i jej maluszki też. Oby im się poszczęściło!!!!
  22. Może po 1-wszym uda się coś z pieniędzy wygospodarować!!!
  23. Jetka się wszystkim przypomina - muszę jej znaleźć dom do 18 grudnia!!! Wszystkich serdecznie proszę o pomoc dla małej w poszukiwaniach super domku!!!
  24. Jak to dobrze, że te psiaki trafiły na dobrego człowieka - po pierwszym dokładam do spłaty rachunku u weterynarzy po 50 zł na każdą bidkę. I trzymam kciuki i łapki - powodzenia i piękne dzięki dla dobrej duszy!!! :loveu:
  25. Jetka mówi wszystkim dzień dobry!!! To pies mysliwski - cały czas węszy i niestety poluje na wiewiórki i koty!!! Ale szuka aktywnej osoby na stałego właściciela!!!
×
×
  • Create New...