Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Ja nie, daj tam ogłoszenie i napisz mi ile to kosztowała, a ja Ci zwrócę kasę. Tonący brzytwy się chwyta!!! A mój Sony nigdy sie w smrodach nie tarzał, co te kobiety robią ze starszych psich panów!!!
  2. Boże, teraz wytarzały się oba - czy to jest zaraźliwe?!
  3. Ulv, wiele przelać nie mogę, bo grudzień jest cieńki finansowo, ale coś wspomogę!!! Żeby tylko czytać super opowieśći o wyczynach Twojej zgrai!!!
  4. Chrupciu, dzwoń do Mielca do hoteliku, na pewno koś go przywiezie!!! Ale ile to jeszcze ma trwać?
  5. Ok Jogi, piekne dzięki!!!:loveu:
  6. na przygarnę dom ktoś szuka szczeniaka - powklejaj tam swoich podopiecznych i powodzenia!!1 Z domkami ciężko, ja swojej tymczasowej duni przez trzy tygodnie nic nie znalazłam i już mam strach, co z nią bedzie!!!
  7. Jest do oddania 4 tony mięsa z likwidowanej masarni we Wrocławiu, daleko, ale może warto powiadomić Pana Kierownika. Transport musi być własny. Kontakt pod tel 510383867.
  8. Ale fajny, żeby tak mieć domek z ogródkiem - dla tych wszystkich bidulek, a tu nawet domku nie mogę znaleźć dla własnego tymczasu!!! PODNOSZĘ!!!
  9. Taki maleństwa są przekochane!!! Tylko, co z nich wyrośnie i czy znajdą domki, dobre domki? Netti ja tych materacy nie wyślę paczki nie da się podnieść - nie mówiąc o zaniesieniu na pocztę - poczekam na męża i może wtedy. Ręczniki wyślę w poniedziałek - taka nieczasowa jestem, sorki!!!
  10. Sytuacja się trochę wyklarowała i nikt oprócz mnie i Cathedral tu nie zagląda. Jak zwykle, strasznie mnie to złości, że taki brak odzewu dla Jetki, ale,żeby nie zaglądać do wątku, który się samemu założyło i chociaż podnieść, fe nieładnie!!! A gdzie kochany dobrodziej Romuś?
  11. Dałam Jetkę na te anonse na woj. podkarpackie, warszawsie i śląskie, teraz czekam na kosultację z pracownikiem i pewnie dopiero potem ogłoszenie się okaże. Gdzie ogłosić na wrocławskie, proszę o linka!!!
  12. Jogi, na Twoją stronę Jetkę wpisałam - krakowskie psiaki, daj mni namiary na wrocławską stronkę - wpiszę na pewno- innej obcji nie ma!!!
  13. Pewnie, to też mnie dziwi, że nie odpowiada!!!
  14. Dobrze poczekam jeszcze, ale niepokoi mnie, że ta Dogomaniaczka nie odpisuje na moje listy ani się nie kontaktuje!!!
  15. Acha, dobrze, pominiemy sterylkę, ale nie popuscimy w tej sprawie w bezpośredniej rozmowie. Ja teraz puszczam Jetkę ze smyczy na spacerach w miejscach bezpiecznych!! I co - -mam wytarzanego we wszystkich świństwach śmierdziucha- właśnie musiałam ją wykąpać, ale w wodzie stoi spokojnie, dobre i to. Ale z niej gnojówka płynęła!! Porobię zdjęcia na spacerkach i powklejam:eviltong:!!!
  16. Co zrobić jeśli sprzedający nie przesłał mi towaru, mimo , że pieniądze i za towar i za przesyłkę przelane?
  17. Jak napiszesz mi jak to zrobić sama ją wystawię, to moja suńka!!!
  18. Zatem poproszę o śnieg, dużo śniegu, mróz, dużo mrozu, ba mam dwa psy i chodzę z nimi do lasu!!!
  19. Pewnie grudzień też przeleci i co wtedy zrobimy. Zacznę chyba dawać ogłoszenia do gazet ogólnopolskich w wersji papierowej, bo jak na razie wszystko zawodzi. Niestety, nikt Jetki nie chce - małej, zgrabnej, kochanej i przylepnej psinki!!!
  20. Mój delikatnie chudnie, a Wasze?
  21. Sorki, ja przesłałam mniej niż obiecałam, ale są kolejne bidy do pomagania, a kasy tyle samo!!! Jak tam pieski, czy ma się ku lepszemu!!!???
  22. Czekamy!!! Żabcię i maluchy można chyba nazwać szczęściarzami!!!
  23. Lajzunia się na dzień dobry przypomina!!! A koś poszukuje onka z Tarnowa - wklej ją tam!!!
  24. Jetka wszystkim przypomina, że stałego domku nie ma!!!
×
×
  • Create New...