Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Zdjęcia doszły, dziękuję, dzisiaj wystawię na Allegro mała, słodką i kochaną Rubi!!!
  2. Właśnie, czemu nikt jej nie chce?
  3. Martyna, lepiej wyslij mi zdjęcia na pocztę jako załączniki [email][email protected][/email]
  4. Martuś masz całkowitą rację i bardzo chciałabym, żeby u mnie została, ale nie może. Niestety nie może i już!!! Poza tym ja nie planowałam drugiego psiaka na stałe, tylko chciałam i nadal chcę pomagać psiakom w potrzebie, dając im tymczasowy domek i szukając stałego, ale to niestety nie takie proste jak myślałam!!! [SIZE=4][COLOR=Magenta]MAłA, KOCHANA I MąDRA SUNIA SZUKA DOMKU!!! PILNE!!![/COLOR] [/SIZE]
  5. I jeszcze troszkę poczekacie, może uda mi się po południu. Niestety, nie bardzo pamietam jak się kopiuje coś z Dogo!!!
  6. Dołożyłam jeszcze płatne i bezpłatneogłoszenie na 4 łapy i czekam! Jetka też czeka, ale, czy się doczekamy, a luty już tak blisko!!!
  7. Ok, tylko to wymaga większej fatygi, ale nic to! Jak wystawię Rubi to dam link do Allegro!!!
  8. Ok, zatem wyslij mi tekst o Rubi i zdjęcia na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to ją wystawię, bo jestem na opiece i mam czas.
  9. A co z Allegro?
  10. Wszystkie informacje jakie zdobedziesz o Rubi i zdjecia wyslij na [email][email protected][/email], chyba, że schronisko nie wyraziło zgody!!!
  11. Sterylka umówiona na najbliższy piątek na 15.30. Mam stracha i trzymajcie kciuki!
  12. Pewnie wypytaj o wszystko i powiedz, że ja zapłacę za ogłoszenia, żeby się nie obawiali jakiś kosztów!!!
  13. Ulka tak jak pisalam mam chorą córcię i niestety jestem uwiązana, wyjścia z domu tylko do lekarza i ew. coś bardzo ważnego. A schronisko jest sporo odemnie, więc nie mogłam przyjść, co zresztą pisałam parę postów wcześniej. Jetka ma na Allegro 2 obserwatorów i mnie się jej fotki podobają, tylko, że ja jestem jej fanką!!!
  14. Wystawiłam jedną aukcję dla Cygana!!! Czy dużo jeszcze brakuje? A nowy hotelik znaleziony?
  15. Nie, niestety, czy my jakieś pechowe jesteśmy!?!?!?
  16. Dziś byłyśmy u weterynarza na drugiej dawce i ostatniej zakaźnych szczepionek. Jetka była przegrzeczna, choć się bała - ona jest w ogóle małym strachulcem. Rozmawiałam na temat sterylki, zrobi ją doktor Kłaczyński - specjalista chirurgi weterynaryjnej - ten sam kastrował mojego Sonego. Pewnie umówimy się na piątek lub sobotę - najbliższe!
  17. Martyna, to, co pisać do schroniska o Allegro, czy nie?
  18. Trzy naraz, to może jeszcze moją tymczasową Jetkę do kolekcji weźmie? Coś tu śmierdzi!!!!
  19. Ulka18, przepraszam, ale nie przeczytałam na czas twojego postu, zresztą mam chorą Alę i tak bym nie przyszła, ale dzięki za dobre chęci!!!
  20. Może masz rację, bo ja też trochę się boję, co będzie po zabiegu, co wcale nie znaczy, że go nie zrobię. Po prostu nigdy tego nie przerabiałam, więc mam stracha.
  21. Jogi wcale nie wiem, czy po sterylizacji ktoś wziąłby Jetkę!!! Moim zdaniem psa trzeba pokochać, żeby wziąć do siebie, a sterylka to tylko wygoda i dla psa i dla człowieka!!! Zwłaszcza, że ja zawsze podkreślałam, że jeśli sama nie wysterylizuję Jetki - chętnie pomogę ew. przyszłemu właścicielowi finansowo przy tym zabiegu. Dla Jetki najważniejszy jest domek i kochający Państwo, choć wiem, że ja jej do schronu nie oddam!!!!
  22. Nie robiłam Jetce sterylki, bo miałam nadzieję, że dzisiaj weźmie ją pajunia, niestety nie odezwała się, więc pewnie nic się jej nie udało znaleźć dla małej. Pajunia nie wzięłaby jej zaraz po operacji, bo to za długa droga! Do Czermina nie pojadę, nie mam czym, poza tym są weterynarze na miejsce - tylko nie wiem jak z tym cięciem. Faktycznie powinno być małe. Inna kwestia, to nie mam już w tym miesiącu pieniędzy na sterylkę, musi poczekać na luty. Kwestii sterylki nie stawiam na ostrzu noża, bo następną cieczkę Jetka będzie miała na wakacjach, więc jest czas. Zrobię na pewno, albo dołożę się finansowo osobie, która weźmie Jetkę i się tym zajmie! A dzisiaj dzwonił z Warszawy bardzo miły, chyba starszy Pan, w sprawie Jetki. Ma to jeszcze obgadać z żoną i oddzwoni, więc sama nie wiem jak będzie. Może ją wezmą?
  23. I ja dołączam się do pytań? I coz przygarnięciem Rubi?
  24. Niestety fochów nie potrafię stroić, a prosić już tyle o Jetkę prosiłam, żeby mogła zostać tymcasowo, aż znajdzie dom. Dawałam słowo honoru, że to tylko tymczasowo i naprawdę ona miała być tymczasowo, choć z radością bym ją zatrzymała i będzie bardzo ciężko mi się z nią rozstać, bo jest cudna i kochana. Ale wiem, że nie mamy warunków na dwa psy, bo dużo podróżujemy i co z tą bidulką zrobimy, w samochodzie ciężko naszego Sonego upchać, a gdzie tu miejsce jeszcze dla Jetki!!! Boże, ześlij jakiś fajnych ludzi, którym oddam Jetkę ze spokojnym sumieniem, choć ze smutkiem w secu, proszę!!!
  25. Martuś, mężowie może nie zawsze mają wiążące zdanie, ale niestety trzeba się z nimi liczyć i z ich zdaniem też!!! A panowie jakoś nie umieją iść na kompromis i to panie przeważnie ustępują, dla świętego spokoju!!!
×
×
  • Create New...