Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. W lipca przelałam dla Konga 40 zł za wirusówki, nie ma ich w rozliczeniu, proszę o sprawdzenie, czy dotarły!
  2. To my mu nie pomagamy?
  3. [quote name='Elf i Mango']Melduję ,że paczuszka dzisiaj wysłana. Mam nadzieję , że jakiś grosik Lusi wpadnie.[/QUOTE] Dam znać jak otrzymam:)
  4. Będzie później miesiąc i tak w tym czasie pewnie się nic u niej nie zmieni w kwestii własnego domu:(
  5. Witam się z Kongiem z rana:)
  6. [quote name='Elf i Mango']To ja poproszę ten adres. Jeżeli chodzi o przesyłkę to nie brałam żadnej innej opcji pod uwagę jak tą ,że za nią płacę sama.[/QUOTE] Wysyłam adres, zatem:)
  7. Dostałam paczkę od b-b. Na weekendzie zrobię bazarek:)
  8. Witaj Fafiku, zaglądam i ja, i kibicuję!
  9. Otrzymałam sierpniową deklarację od handzi, dziękuję. Stan konta Iwy wynosi 355 zł 55 gr.
  10. [quote name='Elf i Mango']Przypominam się:lol:[/QUOTE] Pisałam wcześniej, można do mnie wysłać! Adres na pw, jeśli odpowiada!
  11. Zaglądam na zaproszenie, ale w tym miesiącu już jestem spłukana, niestety:( Zajrzę w przyszłym:)
  12. Jesteśmy, ale pomysłu nie mamy:(
  13. [quote name='b-b']Paczka wysłana :)[/QUOTE] Dam znać jak do mnie dojdzie:)
  14. Prosimy o pomoc finansową i bazarkową dla Lusieńki!!!
  15. Kochana wielkopieska melduje się na pierwszej po domek!!!
  16. Otrzymałam wpłatę od agaty51 w wysokości 80 zł (deklaracje do września br.), dziękuję:) Stan konta wynosi 599 zł 96 gr.
  17. [quote name='lika1771']Przepraszam jeszcze nie dostalam przelewu(mialy byc w piatek) jak tylko dostane wplace.[/QUOTE] Rozumiem, znaczy czekamy ile trzeba.
  18. [quote name='Jolanta08']Agusiuzet ja też wyślę do Ciebie parę fantów na bazarek dla Lusi[/QUOTE] Super, dziękuję:)
  19. Super wiadomość i kocham dobre zakończenia:)
  20. [quote name='agata51']Wysłałam 80zł - V-VIII. Przepraszam za zwłokę.[/QUOTE] Niestety, do dzisiaj nic nie doszło:( Podobnie jak od MagdyNS i zwrot od Liki1771:(
  21. [quote name='b-b']zawsze wysyłam na swój koszt...innej opcji nie widzę :) Proszę o dane do wysyłki na PW:)[/QUOTE] Wysyłam:):):)
  22. [quote name='Hope2']Ktoś da radę zrobić bazarek??? Ja niestety tylko cegiełkowe...nie umiem wstawiać tutaj fotek :( tylko kopiuj-wklej :([/QUOTE] Mogę zrobić bazarek, pod warunkiem, ze ktoś przyśle ciuszki do mnie! Na swój koszt:(
  23. Ten owczarkowaty to staruszek? Zupełnie nie wgląda :)
×
×
  • Create New...