[quote name='Elf i Mango']To ja poproszę ten adres.
Jeżeli chodzi o przesyłkę to nie brałam żadnej innej opcji pod uwagę jak tą ,że za nią płacę sama.[/QUOTE]
Wysyłam adres, zatem:)
[quote name='lika1771']Przepraszam jeszcze nie dostalam przelewu(mialy byc w piatek) jak tylko dostane wplace.[/QUOTE]
Rozumiem, znaczy czekamy ile trzeba.
[quote name='agata51']Wysłałam 80zł - V-VIII. Przepraszam za zwłokę.[/QUOTE]
Niestety, do dzisiaj nic nie doszło:( Podobnie jak od MagdyNS i zwrot od Liki1771:(
[quote name='Hope2']Ktoś da radę zrobić bazarek??? Ja niestety tylko cegiełkowe...nie umiem wstawiać tutaj fotek :( tylko kopiuj-wklej :([/QUOTE]
Mogę zrobić bazarek, pod warunkiem, ze ktoś przyśle ciuszki do mnie! Na swój koszt:(