Grażka123
Members-
Posts
1548 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Grażka123
-
Witam i pozdrawiam przyjaciół Bajki. Chodzimy ciągle na spacery po łąkach i polach, na razie przyroda budzi się po zimie powoli bo jest bardzo sucho. Bajka chętnie spaceruje, płoszy bażanty, które z krzykiem wzbijają się w powietrze. Jest zdrowa i taka pełna energii, zupełnie nie widać po niej wieku a przecież ma już około 12 lat. Jest z nami czwarty rok. Bardzo nam zapadła w serce, jest członkiem naszej rodziny, zupełnie bezproblemowa i ogromnie przyjazna wobec wszystkich. Zdjęcia zrobiłam wczoraj i dziś na porannym spacerze...
-
Kochani, to już dwa lata jesteśmy razem. W środę odwiedziły nas Joasia i Hana; było wietrznie ale spacer był przyjemny i znów skorzystałyśmy ze słoneczka. Hana i Bajka spotkały nawet jednego przystojniaka. W piątek też poszłyśmy na długi spacer ale tym razem same, to znaczy razem. Poszłyśmy do lasu ale nie było rydzów w trawie, ani maślaków w sosenkach, ani kozaków w zagajniku; miałyśmy za to super spacer z kopaniem dołków i włóczęgą po łąkach i rżysku (gdzie znalazłyśmy pieczarki) a wędrówka po lasach i zagajnikach też jest fajna. Po spacerze było śniadanie i nie przeszkadzał nawet uciążliwy kot (to Blondyna), który bezczelnie chlipał wodę z psiej miski (ona taka jest). Tak upływają nam teraz dni i powiem Wam, jest super. Pozdrawiamy wszystkich czytających, Grażyna i Bajka z Rodziną
-
Tak, Hana była u nas ze swoją pierwszą wizytą towarzyską od kiedy zamieszkała w Warszawie. Okazała się bardzo milutką sunią, otwartą i niekłopotliwą. Choć Bajka jest zazdrosna i nawet powarkiwała, Hana zachowywała się z godnością. Na spacerze była zainteresowana otoczeniem, ożywiona z Bajką stanowiły zgrany duet, miały wspólne zainteresowania. W domu pilnowała się Joasi ale podchodziła do wszystkich i podbiła nasze serca charakterem i urodą. Zrobiłam kilka zdjęć, niestety ciągle telefonem i może nie są najlepszej jakości ale są na pewno pamiątką tej wizyty. Niestety niektóre okazały się jeszcze za duże ale kilka jest.
-
Nie do wiary jak podobna do Bajki; jeszcze do tego wyraz oczu - identyczne spojrzenie. Jej siostra też śliczna suczka, ale widać, że powinny obydwie mieć więcej ruchu. Myślę, że wrażenie tuszy potęguje gęsta sierść, latem mogą wyglądać szczuplej (no i jak zamieszkają w domu, na kanapie i w ciepełku).