-
Posts
6796 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pucka69
-
szczeniak Junior porzucony na śniegu ma już dom :)))
pucka69 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
a ten wzrok przy zdjęciu z butami ;) -
Schronisko w Ostródzie -To ja,Ruda Julka-mam juz ds w Gdańsku :)
pucka69 replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
a ja - to taki wstyd że nawet nic nie powiem .... -
szczeniak Junior porzucony na śniegu ma już dom :)))
pucka69 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Horacy - nie wiem dlaczego ... -
[IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/sloniki.jpg[/IMG] O takie miałam! Jeszcze niedawno :( Ta druga to Jadzia. W swoich najlepszych czasach ważyła UWAGA UWAGA 1,6 kg. Już biega za TM - miała białaczkę i musiałam ją uśpić jak już było bardzo źle. Miałam ją 5 lat. Wielka Świnka, co?
-
Moje obie świnki już razem w klatce. Inka nieco zdziwiona (4,5 roku-1,1kg). Helenka- biegająca, kwicząca, podskakująca,ciekawska;) Na szczęście okazało sie, ze nie jestem przeziębiona - mogłabym zarazic Helenkę- tylko mam alergię na pyłki.
-
Ale super sa te zdjęcia!
-
Świnka Helenka jest u mnie! : [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/spotkanie.jpg[/IMG] ... ogląda ja zza krat - świnka Inka.
-
o jejku! jak by tu Dawcia rozbawić hm? o wiem! a czy Dawcio wie - że ja będę miała nowa świnke morska? za pół godziny ciocia brazowa przekaze swinke morska ciotce morisowej i obie( morisowa i swinka) przyjadą do warszawy nocnym pociągiem z gdyni do warszawy? Moze Dawcio zproponuje jakies imie dla swinki? ja od razu jak swinka bedzie u mnie wstawie zdjecie swinki zeby Dawcio mógł zobaczyc jakie imie dla świnki by pasowało. To tak koło południa bedzie - to dawcio moze sie troszkę pozastanawiac do tej pory ...
-
Schronisko w Ostródzie -To ja,Ruda Julka-mam juz ds w Gdańsku :)
pucka69 replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
matuszku ! a julke widziałeś? co u niej? skacze jak skakała? -
Matusz - o tę energie która pozwala Ci być na 50 watkach i kazdy podbic, i w kazdym coś napisać i porobić zdjęcia i wkleić je i jeszcze zeby to wszystko miało ręce i nogi - własnie o tę energie mi chodzi ... ze o wizytach wschronie nie wspomne. bo ja np. po tygodniu pracy to marze tylko o wygodnej kanapie i kocyku i zeby nikt niczego ode mnie nie chciał ( nie licząc zwierzat i dogomaniaków - rzecz jasna!)
-
no własnie - miałam mówić ze to sznaucer! agus widze w depresji... a z moich lodówkowych pieniedzy nic na niego nie bedzie? - jak to na nikogo nie mozna liczyc - na mnie zawsze mozna, tylko ostatnio byłam zajeta Jadzią ( już za TM) :( ale on przeciez widzi na te oczy ??? i moze zmiencie tytul bo za kazdym razem jak widze ten nowotwor oczu to mi sie słabo robi ... matusz - ty to masz energie ;)
-
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
pucka69 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
pajuniu - dzękujemy za rzeczowe i konkretne informacje. i dziękujemy pani Melanii za przechowanie suczek! a moze wystarczy nowy domek dla Edny,a Sahara bez niej - dogada się jakoś z kotem? -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
pucka69 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
sabinko! romuś - jest najlepszy! zwykłe swinki z naszych czasów - wmoim avatarku ;) -
Zabiedzony dog niemiecki w Radomiu-Dorf pojechal do nowego domu
pucka69 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
a w tytule jest ze szuka domu;) ok bedzie u niego w skarpecie -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
pucka69 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
jak się cieszę! pajuniu odezwij się i opowiedz - jak będziesz mogła! -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
pucka69 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Super! Jakaś wreszcie dobra wiadomość dzisiaj!!! -
Finek adoptowany :) dziękuje wszystkim za pomoc :)
pucka69 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Kostek - tylko spokojnie - weź głęboki oddech. Ja cię rozumiem ;)