Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. a ten wzrok przy zdjęciu z butami ;)
  2. a ja - to taki wstyd że nawet nic nie powiem ....
  3. Horacy - nie wiem dlaczego ...
  4. [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/sloniki.jpg[/IMG] O takie miałam! Jeszcze niedawno :( Ta druga to Jadzia. W swoich najlepszych czasach ważyła UWAGA UWAGA 1,6 kg. Już biega za TM - miała białaczkę i musiałam ją uśpić jak już było bardzo źle. Miałam ją 5 lat. Wielka Świnka, co?
  5. Moje obie świnki już razem w klatce. Inka nieco zdziwiona (4,5 roku-1,1kg). Helenka- biegająca, kwicząca, podskakująca,ciekawska;) Na szczęście okazało sie, ze nie jestem przeziębiona - mogłabym zarazic Helenkę- tylko mam alergię na pyłki.
  6. Ale super sa te zdjęcia!
  7. Świnka Helenka jest u mnie! : [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/spotkanie.jpg[/IMG] ... ogląda ja zza krat - świnka Inka.
  8. oto świnka - chciała się przywitać z Dawciem : [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/helusia.jpg[/IMG] w swoim domku: [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/domhelusi.jpg[/IMG] razem - ale osobno ;) : [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/razem.jpg[/IMG]
  9. Na razie świnka nazywa się roboczo "Hela"! Hm ... moja mama ma na imię Helena ...;)
  10. o jejku! jak by tu Dawcia rozbawić hm? o wiem! a czy Dawcio wie - że ja będę miała nowa świnke morska? za pół godziny ciocia brazowa przekaze swinke morska ciotce morisowej i obie( morisowa i swinka) przyjadą do warszawy nocnym pociągiem z gdyni do warszawy? Moze Dawcio zproponuje jakies imie dla swinki? ja od razu jak swinka bedzie u mnie wstawie zdjecie swinki zeby Dawcio mógł zobaczyc jakie imie dla świnki by pasowało. To tak koło południa bedzie - to dawcio moze sie troszkę pozastanawiac do tej pory ...
  11. ja nawet nie rozumiem czemu pewien lekarz mnie - dorosłą osobę podobnie potraktował, ale Dawcia? Nieee no gdzie my żyjemy ...
  12. to wogóle nie boli, takie śmieszne to jest badanie! trochę jakby kolanko do kisielu włożyć ;)
  13. matuszku ! a julke widziałeś? co u niej? skacze jak skakała?
  14. Matusz - o tę energie która pozwala Ci być na 50 watkach i kazdy podbic, i w kazdym coś napisać i porobić zdjęcia i wkleić je i jeszcze zeby to wszystko miało ręce i nogi - własnie o tę energie mi chodzi ... ze o wizytach wschronie nie wspomne. bo ja np. po tygodniu pracy to marze tylko o wygodnej kanapie i kocyku i zeby nikt niczego ode mnie nie chciał ( nie licząc zwierzat i dogomaniaków - rzecz jasna!)
  15. no własnie - miałam mówić ze to sznaucer! agus widze w depresji... a z moich lodówkowych pieniedzy nic na niego nie bedzie? - jak to na nikogo nie mozna liczyc - na mnie zawsze mozna, tylko ostatnio byłam zajeta Jadzią ( już za TM) :( ale on przeciez widzi na te oczy ??? i moze zmiencie tytul bo za kazdym razem jak widze ten nowotwor oczu to mi sie słabo robi ... matusz - ty to masz energie ;)
  16. pajuniu - dzękujemy za rzeczowe i konkretne informacje. i dziękujemy pani Melanii za przechowanie suczek! a moze wystarczy nowy domek dla Edny,a Sahara bez niej - dogada się jakoś z kotem?
  17. sabinko! romuś - jest najlepszy! zwykłe swinki z naszych czasów - wmoim avatarku ;)
  18. a w tytule jest ze szuka domu;) ok bedzie u niego w skarpecie
  19. jak się cieszę! pajuniu odezwij się i opowiedz - jak będziesz mogła!
  20. to dobrze ze nic ze stawami. moze Dawcio jakoś tak nieszczesliwie stanął czy hopsnął?
  21. usg ? ja nic nie rozumiem. o grypie było przecież. żołądkowej.czy Wy na innym wątku też sobie coś piszecie żeby mnie zmylić?
  22. dziewczynki! ale taki wynik to nigdy nie jest w jednym egz przecież! zawsze jest drugi - to nawet jeśli jeden (ten właściciela psa) zginie to ten drugi - w kompie, w karcie choroby zwierzęcie itd jest - i można wynik odtworzyć!
  23. jak to dobrze - szczęsliwy pies - nie ma nic lepszego na świecie!!!
  24. Super! Jakaś wreszcie dobra wiadomość dzisiaj!!!
  25. Kostek - tylko spokojnie - weź głęboki oddech. Ja cię rozumiem ;)
×
×
  • Create New...