Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. ale dlaczego miałabyś oddawać te ksiazke? jak dziecko dorośnie to sprzedasz na bazarku :):):)
  2. Romenko! A jak ksiązka o ciazy i noworodkach ? Przejrzałas chociaż? Ona gruba - żebys zdążyła zanim dziecko dorośnie :):):)
  3. właśnie sprzedałam mojemu tz-owi jeden z szalików zrobionych przeze mnie :) Wybrał Wasza sunię! To wpłacam!
  4. a świnkę chciała manixsa z dogo - już do niej napisałam na pw, pewnie sie odezwie.asiorku - a cos wiecej o niej - dorosła? czy dzieciaczek? a płeć?
  5. 250 kg? czyli w pudełku jest 50 kg i ja podniosłam? niee to niemozliwe... pudełek było 12, 300 kg : 12= 25 kg - to "o" - to chyba tak sie zapisało jakoś... ale jak wziełąby 25 kg - to 4 pudełka zostały gdzieś, tak?
  6. Aga, jesteś tu? Karma dotarła? 5 pudeł podobno Lama wzięła...
  7. pewnie się wylogowała i udaje ze jej nie ma ...
  8. ja nadal widze to zielone swiatełko .... hm...
  9. echo i ekg to co innego. przynajmniej u ludzi. to u psa chyba tez?
  10. to co - zbieramy na nią pieniadze czy nie? bo z mojego bazarku juz są jakieś pieniadze. Jak ma sie nazywać skarpetka? Proszę o odpowiedz
  11. aaaaaaaaaaaaaale jęzor nam pokazał!!!!
  12. a więc to Ty jesteś tym KTOSIEM! Gratulujemy nowego domownika!
  13. !!!! Brawo dla KOGOŚ! Czy to KTOŚ kogo znamy? Tak, Inka tez pasuje. I wołałabym "Inka1" i "Inka2" !;) A słowo "bawarka" jest Ci znane? Jak byłam mała to babcia dawała mi własnie bawarkę czyli herbate z mlekiem. Miała dokładnie kolor Helki . Też fajne imie właściwie, nie?
  14. w takim razie dobrze ze nie oddaliście! komu królika? komuuuuu? brazowa - w avatarku Hela a nie Inka! nie poznałas?;)
  15. jak to - psa odebrali a królika - nie!? Co za ludzie !:(
  16. może chodzi o zółte strony w gazecie wyborczej gdzie ludzie moga ogłosić, że chca oddac cos za darmo? A moze daj ogłoszenie na bazarku? albo w watku "co chcecie kupic/sprzedac na bazarku "?
  17. co za punktualność!!! to my się dołączamy z Helenką i Inką - takimi oto: ps. czy widać jak Helenka nieśmiało składa życzenia a Inka jka śpiewa? ;)
  18. Ach, pomyliłam sie sorki. 26,00 dokładnie z kliniki z Białbrzeskiej do Kliniki na Powstańc Ślaskich. Przelewam 30,00 na afn dla Was, na taksówkę
  19. taksówka z Białobrzeskiej na Powst Wlkp 100 - kosztuje dokładnie 26,00
  20. rany! romenko!jak jeszcze raz usłyszę o tych pieniądzach na taksówkę co to ich szkoda na nią to naprawdę tam pojadę do Ciebie chociaż mi z Ursynowa daleko! Dajcie nr konra Romenki to jej wpłacę na tę taksówkę, jej nawet nie proszę, bo nie da przecież! No? kto ma? I weź od taksówkarza rachunek na afn tylko niech napisze ze zwierze jechało też - zawsze do rozliczen z afn sie przyda. A na gardło - może takie coś w sprayu - z propolisu? to chyba nie powinno zaszkodzić? chyba ze na kit pszczeli jesteś uczulona. woda utleniona (łyżka na szklanke wody) do płukania - obrzydliwe, ale skuteczne, na "sucho w gardle " - tabletki do ssania z tymiankiem i podbiałem.
  21. a czy transporterek odebrałaś? bo już czeka ...
  22. Ulv? odebrałaś transporterek? Evelin - jak rezultaty tresury? są? moje gnojki uwazają, że domki to wc, niestety;)
  23. wiesz - mnie chodziło o to, że jest taki typ ludzi, który jak za coś duzo zapłacą - to dbają o to. Nawet jeżeli jest to żywe zwierzę!
  24. myślę że dla nich byłby dobry taki pies z rodowodem za 3 tys minimum. Mogliby wybierać i przebierać, a jakby wywalili taką kasę - to by psa szanowali, a w razie choroby leczyli.
  25. To ja też: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=61507[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4945537#post4945537[/URL]
×
×
  • Create New...