tak mi sie nie chce ich szukac - kolo jakiego miasta no powiedz :)
a depresyjka jak? lepiej?
Nooo fakt - swinek juz pare mamy uratowanych - razem z Klubem :)
[quote name='ulvhedinn']Odebrałam, ale zawartość mnie zaskoczyła :crazyeye:
[/quote]
A co Cię tak zaskoczyło? Coś nie tak dałam? To od Fonki - podobno tam jest napisane - co dla kogo od kogo i wogóle miałas podobno wiedzieć o co chodzi :cool1:
przepraszam ze tak długo mnie nie było. Taka to ze mnie byle jaka ciotka . świnka Inka mi umarła
[*] 15 lipca :(
mam teraz takie świnki :
[IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/swinkitrzy.jpg[/IMG]
biszkoptowa - Hela
malutka - Zyta
rozetka - Zocha
kurczę, faktycznie! ale - przypominam, że nawet jakby ( JAKBY !!!!) to bez oka też da sie zyć! Ale trzymamy kciuki za oko - żeby było zdrowe! żeby było zdrowe!
nieeee wieeeeeesz - ??? to chyba jedyna na dogo nie wiesz ze pracuję koło Pl. Konstytucji - ul. koszykowa 59, Warszawa, skład Tanich ksiażek - poniedziałek-piątek 10-19