Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. tak mi sie nie chce ich szukac - kolo jakiego miasta no powiedz :) a depresyjka jak? lepiej? Nooo fakt - swinek juz pare mamy uratowanych - razem z Klubem :)
  2. A te Budy to gdzie są? A ja miałam dziś akcję "ratujemy świnkę"! Uratowana! Już w nowym domku! w Białymstoku! Jak ja sie cieszę!
  3. [quote name='ulvhedinn']Odebrałam, ale zawartość mnie zaskoczyła :crazyeye: [/quote] A co Cię tak zaskoczyło? Coś nie tak dałam? To od Fonki - podobno tam jest napisane - co dla kogo od kogo i wogóle miałas podobno wiedzieć o co chodzi :cool1:
  4. ronju - nawet jak nie wierzyłaś - wogóle nie dałaś tego po sobie poznać ;)
  5. i tu samo mi się zapytało: [B][COLOR=darkred]ULV! ODEBRAŁAŚ REKLAMÓWĘ Z KSIĘGARNI?[/COLOR][/B]
  6. [B][COLOR=magenta]:Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Dog_run: [/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Rudzia dziękuje po psiemu !!![/COLOR][/B]
  7. a grzybica jej nie przeraża? tzn ja wiem ze wzielaby po wyleczeniu - ale tak wogóle?
  8. do góry Grzyba windujemy!
  9. UFFFFFFF ....:loveu: :loveu: :loveu:
  10. przepraszam ze tak długo mnie nie było. Taka to ze mnie byle jaka ciotka . świnka Inka mi umarła [*] 15 lipca :( mam teraz takie świnki : [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/swinkitrzy.jpg[/IMG] biszkoptowa - Hela malutka - Zyta rozetka - Zocha
  11. że tak brutalnie zapytam - ale Motek żyje, tak?
  12. korenio, dziękuję! o takiego misia mi właśnie chodziło :)
  13. a moze dwumiesięczne wakacje sobie zrobiła. to możliwe?
  14. brązowa? halo? co się z motkiem dzieje? ciotko? prosimy o informacje...
  15. korenio! korenio! zrób malutki baner z misiem-rudzią - zeby mi sie zmieścił w podpisie :)
  16. a malutkiego banerka rudzi nikt nie zrobi? takiego z misiem ? zeby byl wielkosci swinki makabry ;)
  17. kurczę, faktycznie! ale - przypominam, że nawet jakby ( JAKBY !!!!) to bez oka też da sie zyć! Ale trzymamy kciuki za oko - żeby było zdrowe! żeby było zdrowe!
  18. nieeee wieeeeeesz - ??? to chyba jedyna na dogo nie wiesz ze pracuję koło Pl. Konstytucji - ul. koszykowa 59, Warszawa, skład Tanich ksiażek - poniedziałek-piątek 10-19
  19. przynieśc do mnie i ja przeleję bo pocztą to Ci zabiorą pieniedzy trochę i trawa strasznie długo !
  20. bazarek dla wielbicieli Rudzi - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77479[/URL]
  21. tym bardziej kciuki potrzebne!
×
×
  • Create New...