Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. właśnie! właśnie! dlaczego nikt nas nie informuje o niczym? ładnie to tak? ps. ma dom!:) ma dom! :)
  2. hm ... jakie inwektywy ;) daj zdjecie .....maluszka ...
  3. nie wydolicie pienieznie na te smycze ;)
  4. to za tę noc z kagańcem ;)
  5. to włoska kapusta chyba. A co? Jesteś na obiad zaproszona?
  6. a nasza sunia - "trochę" podobna do jamnika - która do nas sie przybłąkała żyła 17 lat i to nie licząc czasu , w którym nie była u nas - a przybyła - już dorosła
  7. saper myli sie tylko raz - moze Oktawia też? Na przykład właśnie teraz ? ;)
  8. no i hala się znalazła - dzieki za pomoc - swinie pojadą z różnych względów za 2 tygodnie ;)
  9. no - co mam byc to bedzie - pw wyslane, mail tez, na watkach - hala wzywana, tel nie odbiera - sms wyslany :) najwyzej swinie poczekaja i pojada ze mna za 2 tyg ;)
  10. ciotki - czy któraś z Was ma tel do Hali? Hala chciala świnki - świnki są u mnie - być może - byłby transport już dziś - ale ja nawet nie wiem czy ktoś mógłby je odebrać w Poznaniu i czy ewentualnie z" okolic Poznania" też?
  11. o kurczę ! Byle tak dalej!Jamniory to fajne chłopaki!!!
  12. no góry szylki!!! takie słodziaki!
  13. no... zobaczymy - byle podjął walkę, nasz Jamnior!
  14. zrobię mu śliczny bazarek za niedługo - ale mi sie podoba pomysł tego bazarku!!!!
  15. no i gdzie te zdjęcia? Ulv jest moim wyrzutem sumienia :)
  16. NIEEEEEEEEEEEE co to za kolega? chyba nie Pająk co?
  17. i napisz w tytule ile szt !
  18. niedługo będą pieniądze z bazarku dla Rudzi i mój comiesięczny przelew pójdzie :)
  19. a powstawiane są na inne fora? na szczury? na gryzonie? na szynszylowe to pewnie tak?
  20. a ja się wyżywam bardzo oryginalnie ( mam nadzieję) w .... pisaniu reklamacji - do producenta, on oczywiście odmawia czegokolwiek- i wtedy - do federacji konsumentów! to prywatnie - no i jeszcze - słuzbowo - pisma reklamacyjne do poczty - nooo mówię Ci - miodzio - mozna sobie polepszyć humor ;)
×
×
  • Create New...