Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. to cały watek transportowy na miau : [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=62304[/URL]
  2. zobaczcie - to z miau : [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/Kierowca.gif[/IMG] [U][B][COLOR=green]OFERUJĘ TRANSPORT:[/COLOR][/B][/U] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_exclaim.gif[/IMG] [COLOR=green][B]Wrocław - Kraków[/B][/COLOR] [B]23/24 marca[/B] [I](pietrobus)[/I] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_exclaim.gif[/IMG] [COLOR=green][B]Wrocław - Kraków[/B][/COLOR] [B]25 marca[/B] [I](aniama)[/I]
  3. nie działa mi gg w domu - pisałam ci na pw o tym. napisalam za to sms-a do iryska, ze może cos z tego będzie
  4. to gg olki : gg 4622125
  5. do dobry pomysl jest, wiesz. olka odezwała sie na drugim wątku, ale mało napisała. naprawdę czasem cieżko jest pomoc ....
  6. irysku - no chyba ze sie olka odezwie, dobrze? edit - doda - a jaka jest Twoja swinka? ile ma lat/ zawsze byla sama? jest spokojna? czy raczej taka waleczna? latwiej łaczyć swinke dorosla z mlodzutką niz dwie dorosłe.
  7. no ale przecież on ma dostac dopiero na urodziny?;) to jeszcze kawał czasu. cos czuje że najpierw Ty dostaniesz swoją swinke od lexi :)
  8. 1. bianka chciala oddac obie razem 2. obraz jedzie, gadalam z foną 3. irysku - a może sie wstrzymajmy z tym transportem - przypominam, że tym swinkom nic sie nie dzieje i mamy ponad miesiąc zeby je dostarczyc tam gdzie trzeba. chodzilo bardziej o swinke olki, zeby dac jej dobry dom i mozliwosc leczenia. czy Wy specjalnie z tymi swinkami chcecie jechac? czy z jakims psem jeszcze? a zreszta - moze olka sie jeszcze odezwie 4. dodo - ze swinka dla Ciebie to chyba nie ma takiego pospiechu? spokojnie sobie wybierzesz od lexi - i jakos dogadacie się z transportem - przeciez to pare kilometrów tylko, nie?
  9. 3245855 - to gg lexi edit - moze jednak się zarejestruj na caviarnii? to wiele uprości
  10. u bianki we wrocku jest mama z córeczka i bianka chce je wydac razem te swinki - co je tu wklejasz są u lexi - ona mieszka chyba w tychach - blisko Ciebie - musisz ją zapytać o ich charakter. czy jesteś zarejestrowaba na caviarni? bo lexi chyba na dogo nie ma - to moze tam się zarejestruj?
  11. oczywiście że nic im przez jeden dzień się nie stanie. znałam takiego świnka co wogole w chomiczej klatce mieszkał :( na szczęście znalazł sie dla niego dobry domek i teraz Grzesiek biega z 3 innymi swinkami w 120 :)
  12. ja się dorzucę ;)
  13. zabierz, zabierz. takie malutkie ....tradycja itp irysek Wy specjalnie po te swinki jedziecie???
  14. gb! no gdzie nie wejde - to ty tam juz jesteś!!!
  15. o kurcze - zdublowalysmy się ... w e-metro ... wywalam moje
  16. ale mi głupio ..... miałam sie wlaśnie do tego zabrać ...
  17. ja wam zrobię - ale wieczorem. moze ktos wczesniej mogłby??? to ma byc aukcja "szukająca domu" tak? namiary na kogo podac?
  18. czy on jest sygnalizuje ze musi na dwór? no i co z tym allegro? jest?
  19. o jak dobrze!!! to bardzo się cieszę, że ta cała nasza akcja zakończyła się powodzeniem.
×
×
  • Create New...