śpicie już? z miau :
[B]Lidka[/B]
Dołączył: 03 Lut 2004
Posty: 4349
Skąd: Katowice
[URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=3063764#3063764"][IMG]http://upload.miau.pl/images/icon_minipost_new.gif[/IMG][/URL]Wysłany: Sob Maj 03, 2008 19:28 Temat postu: [URL="http://forum.miau.pl/posting.php?mode=quote&p=3063764"][IMG]http://upload.miau.pl/images/lang_polish/icon_quote.gif[/IMG][/URL] <SPAN class=postbody>Jutro - niedziela jade ok trzeciej po poludniu z KAtowic do Warszawy (pociagiem ale juz tak wozilam koty)
Wracam w srode po poludniu z Warszawy do Katowic, tez pociagiem.
tel 607 988 365