-
Posts
6796 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pucka69
-
weź koniecznie !!! i to im szybciej tym lepiej.
-
15 lipca będzie rok. Inka była u mnie prawie 5 lat. nawet raz nie zachorowała. nigdy. tak wyglądała: [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/ineczka.jpg[/IMG]
-
dodo, kochana, wiem co czujesz :( moja Inka tez umarła tak nagle. w sobotę wieczorem nie miała apetytu, a w niedzielę koło 17 umarła wdrodze do wetki :(
-
ja mam 88,00 ;)
-
Doda kochana, tak mi przykro. [*] - dla kiry :( Kimero - co to mogło byc? Bezdech i skurcze - to raczej objawy, nie choroba. W, że coś z sercem - ale co? Przecież kira to była młoda swinka ...
-
a je normalnie ? pije? robi bobki? ja bym szła do weta i to bardzo szybko. Polecany wet : [URL]http://swinkimorskie.org/polecani_weterynarze.php?m=s[/URL]
-
Schronisko w Ostródzie -To ja,Ruda Julka-mam juz ds w Gdańsku :)
pucka69 replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
i jeszcze tu: [URL]http://www.ojej.pl/warminsko-mazurskie/Ostroda/psy_i_koty/Oddam_za_darmo/ogloszenie_nr_517124.html[/URL] i odnowilam tam to w e-metro i sdalysmy wyroznienei alegratce. co u juli? -
ale sie cieszę ;) hamak - hamak koniecznie - Lucynka lubi :) ja tez mam jakieś zdjęcia, wkleję dopiero po weekendzie. Czy Lucynka grzecznie je ziarenka? u mnie w zęby gryzły ;) Dziękujemy za przewiezienie swinek ;)
-
dokładnie -trolka - ma okropny bałagan w papierach. doda - ja bym go musiala składac i rozkladac za kazdym razem bo nie mam miejsca zeby go zlozonego trzymac ;) on się nie rozwali jak tak bedę ciągle go składać ?
-
po kolei - 1. kazalam mu wyslac do warszawy do ksiegarni 2. z plotkiem kupowalam tez taka myjke do okna/ do ksiegarni i na to chcialam fakture - dane do faktury - na adres glownej siedziby firmy - w czestochowie 3. napisalam potem czy moglby wyslac do mamy do radomia - odpisal ze juz wyslal 4. plotku nie bylo dluuuuugo 5. zaczelam sie awanturowac 6. dotarł plotek do radomia - sam, bez myjki i bez fv 7. juz mialam znowu sie awanturowac - kiedy ci z magazynu w czestochowie odeslali do nas plotek, fv oraz myjke - myslac ze to jakies podporki do ksiazek, które kupilismy 8 . pan jeszcze nie wie ze mam drugi plotek ;) No juz sama nie wiem, moze go sobie zostawic? Dodo - skladasz go i rozkladasz za kazdym razem?
-
płotek dotarl wreszcie do mamy. wanda i królik sa w nim często w ogrodzie. a Pan - przz pomylkę wysłał mi drugi płotek. nie zapłaciłam za niego ... Ja go nie chcialam - nie mieszkam w domu z ogródkiem co zrobię z takim płotkiem? Może ktos z W-wy chce za 30 zł? Bo i tak muszę jakoś to z Panem wyjaśnić, to pewnie by wolał żeby mu już tego po raz kolejny nie odsyłac ....
-
hm .... informacje na temat Lucynki: 1. lubimy bananka 2. baaaaaardzo lubimy 3. cykorie lubimy, liście buraka i natkę pietruszki i nać z marchwi 4. i jeszcze trawę i mlecz lubimy pasjami 5. ślicznie myjemy świnkową twarz ;) 6. wściekle gryziemy pręty - trochę nas utemperowało posmarowanie prętów cebionem UWAGA!!!! OBGRYZA PRĘTY Z EMALII - LEPIEJ ŻEBY MIAŁA TAKA OCYNKOWANA KLATKE, BEZ FARBY ZADNEJ !!!
-
znowu mnie pytali czy ona na pewno ma dom ;) siedzimy obie na kolanach o podszczypujemy Puckę, bo czemu nam podcina nasze czarne paznokcie??? czy koleżanka już czeka? a jaka masz klatkę ? dwie świnki będą ? czy masz więcej ?
-
Lucynka spędziła cały dzisiejszy upalny dzień pod hamakiem. wyłaziła tylko wtedy kiedy wrzucałam trawe i takie tam. na żer wyszła dopiero wieczorem. A u mnie w domku chłodno jest ... Dragoniasta ! Musisz obiecać ze Lucynka dostanie hamaczek - ona go uwielbia! :)
-
[IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/lucy1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/lucy2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/lucy3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/lucy4.jpg[/IMG]
-
OOOO!!! Lucynka - to imię mój tz nadał, zaraz mu powiem, ze imie zostaje ;) Dzis bylam z nia u weta - bo jakieś schizy miałam. Świnka została obejrzana przez wetke gryzoniową, WSZYSTKIE zęby zostały ojejrzane. Świnka jest zdrowa. Wobec tego - puściłam wszystkie swinki razem na spacer. Helence i Zofii Lucynka się zdecydowanie nie spodobała. Ona prawdę mówiąc nie pozostała im dłuzna. Zyta zaglądała na Lucy ciekawie, a Wikta z raz chrumknęła. ale Lucy wcale nie jest taka potulna ;)
-
odezwe sie do niej jutro bo dzis to za pozno juz
-
obserwuję, obserwuję. widzę, że gnojek ma humorki ;) tak myslę, ze ona pewnie juz z 5 razy karme zmieniala, szkoda ze nie ustalilysmy jakiejs jednej. ja jej vitakraft kupilam, bo na granulat moich słoników nawet spojrzeć nie chciała;)
-
jakos malo je w porownaniu z moimi swinkami. zwlaszcza malo ziarenek i siana. jaka karme jadla u ciebie? lubi suszony chlebek, marchewkę i mleczyki i trawe. biega jak szaleniec po klatce. gryzie pręty. jest słodka ...:)