Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. ja swoje co jakiś czas "wysadzam" do klatki ;)
  2. eee luzik, ja mam wprawę z głupkami z allegro. po tym gościu z Puław/Lublina już mnie nic nie zdziwi ;)
  3. Halu? czy te dwa zwierza razem mieszkają? kto to jest? mysz i świnka? szczur i swinka? [IMG]http://img374.imageshack.us/img374/8889/img5554br6.jpg[/IMG] A Twoje świnki - pięęęęękne jak zwykle. Szopenek jaki elegancki :)
  4. dragoniasta - z Lucynki będziesz miała pociechę! To wspaniała świnka! Jest smiała i bardzo madra. Od razu wiedziała do czego słuzy poidło. Lubi buraka i ogórek, seler - nie bardzo. Zabralam jej domek - bo ciagle tam przesiadywala i nie wiedzialam co robi. Dałam jej hamak - raz jej pokazalam jak sie bujac i juz potem sama wskakiwala. Przed chwilą biegała jak szalona po klatce. Aż tz wyjrzał. A na kolankach zamyka oczy i kładzie głowe na nodze. [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/lucy.jpg[/IMG]
  5. doda - ja mu pisalam pare tyodni temu czy moze wyslac na inny adres - napisal mi ze juz wyslal na adres podany na allegro. a dzis mi tak napisal: [B] "Klatka nie została wysłana. Proszę potwierdzić sposób zapłaty i adres przesyłki na jaki mamy przesłać klatkę"[/B] dodam tylko ze za klatke zaplacilam 7 maja ;)
  6. ja nic nie rozumiem - ale piszę co kazala napisac amiga - "transport czwartkowy nie wypalil, mozliwy transport w piątek, albo z selket-płatny, albo może ze mną/amigą, która ma jechać do częstochowy i pojechałaby dookoła Polski" kazała kogos spytac czy tak by mogło być? betinko- chyba Ciebie? przepraszam jeśli głupoty piszę, nic nie rozumiem z tego transportu ;)
  7. a wyobraźnia?;) astko - CZY MOGE DAWAĆ JEJ DUŻO TRAWY I MLECZA??? - dawałaś? czy po listku na poczatek? wczoraj wciągnęła liść mlecza i 2 źdźbła trawy i wyglądała na mocno zaskoczoną - dlatego pytam. zdjecia Lucynki będą wieczorem
  8. no o to mi wlasnie chodzilo. chociaz jak patrze na Twój post - to jest zdecydowanie bardziej zrozumiały. ach, te skróty myslowe. halo!!! dlaczego nikt nie zachwyca się moim tymczasem ????
  9. proszę Cie nie kracz! własnie TZ-owi mysz kupiłam :)
  10. ano moze. trzeba kontrolować ten zgryz u weta co pół roku.
  11. mam swinkę, jest super. wcale sie nie boi. chodzi sobie po klatce. włazi do domku. wyłazi. je sienko. pije z poidła. je ziarenka. bobki są!!! mój TZ powiedział " ale Lucyfer" - po wyjasnieniu ze to dziewczynka - wspaniałomyslnie powiedział, że w takim razie niech będzie "Lucynka" - no bo jak mam na nia wołać? musiałam ją jakos nazwać. Astko? Bebebe? Dawałyście trawe? Bo nie wiem czy mam jej dac listek czy mogę garść? :)
  12. hahahah - napisal mi zebym pdala swoj nick i co kupowalam bo nie moze znalezc. a pisalam do niego przez formularz allegro z aukcji kupowanego przedmiotu ... ściema do kwadratu. ciekawe co jeszcze napisze ...
  13. [quote name='dragoniasta']Czyli Pućka jesteśmy w kontakcie :lol: Muszę jeszcze tylko wyczarować transporterek :roll:[/quote] [B]c [/B]- nie [B]ć :mad:[/B] spytaj bajon albo halę, może mają pożyczyć transporter
  14. [B]UWAGA ! MAŁE ZMIaNY !!![/B] Ponieważ Kalcia nagle wzięła dwie kolejne świnki na tymczas - bo trzeba im podawać leki i jedzenie 5 razy dziennie - dwa po dwa swoje tymczasy oddaje na tymczas Apsie, więc Apsa miałaby świnek strasznie duzo. Zreferowałam mojemu Tz-owi raz jeszcze sprawę i powiedziałam, ze czarna świnka na 100 % ma DS i Dragoniasta zabiera ją w czerwcu - no i on się zgodził, żeby czarna świnka u nas zamieszkała :)
  15. no fakt ... jak mogłam nie zauważyć ???
  16. a co ta jamniczek jakiś? czy on nie jamnikowaty? twarz ma jamniczą. trochę. jak się nazywa?
  17. moj TZ zawióz koci kontenerek do roboty, zeby swince bylo w nim wygodnie przez poniedzialek jak u nas bedzie w pracy :)
  18. [url]http://dziennikmetro.pl/zwierzyniec/oddam-do-adopcji/psy/?&add=1104[/url]
  19. Dodo - super zdjęcia :) Płotku nie ma :( podobno wyslal 1,5 tyg temu. Kurierem. jakaś sciema. niby szuka teraz listu przewozowego :(
  20. dla mnie to jeden czort ! i tak musze oglądać i zachwycać się jak jeden ubłocony facet biega po całym boisku z piłką a reszta podobnych facetów goni go bez celu ;)
  21. a ta czarna juz dawno miała uzgodniony tymczas u apsy. bo mój tz nadal sie na tymczasy nie zgadza. ale jest urabiany. a MŚ w piłce nożnej niedługo. to wiecie ... ;)
  22. jesli bedziesz wracać pociagiem z warszawy centralnej to moge znowu wziąć świnke do księgarni - ona blisko dworca ( szybkim krokiem - 15 minut)
  23. dworzec centralny, warszawa. godz. 12.45. dać tel do eli?
×
×
  • Create New...