Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. mrówa, kochana - to żarty były przecież, nic innego ... to o tej składce przez posty. Przynajmniej ja tak to zrozumiałam
  2. ten mały wytrzeszcz - hahahaha - słodziak
  3. zrobiłam bazarek - jeśli mam zmienić ceny albo wogóle coś zmienić - to proszę pisać. Mam wrażenie, że z poz. 1 i 2 jest coś " nie tak" : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9981052#post9981052[/URL]
  4. [B]są już! są![/B] [B]słuchajcie - postanowiłysmy z agamiką "wziać sie za Julkę" -[/B] [B][COLOR=seagreen]Matusz !!![/COLOR] - poprosimy o kilka zdjęc - ale takich wiesz, jak swojemu psu robisz, takich portretowych, pieknych ;) [/B] [B][COLOR=blue]Reszta wolontariuszy[/COLOR] - prosimy kilka słów o Julce - jakieś historyjki, jaka jest dla człowieka, dla psów, dla kotów, na spacerze. [/B] [B]Zrobimy jej allegro, zrobimy jej ogłoszenie w niecie i w gazecie papierowej. Bardzo prosimy o pomoc !!![/B]
  5. nie widze zdjęc - tylko krzyżyki co do prezentów dla Juli - sprawa aktualna od przyszłego miesiaca, aga, słyszysz?
  6. mam zdjęcia - ale nie na kazdym jest cena wywoławcza - proszę o pomoc
  7. jesooo - namiot dla kota? po co mu namiot? przepraszam, ale wyobrazilam sobie ze jedzie na biwak ;) taki - zamiast budki???
  8. Neigh - wiedziaaaaaałam :) Wikta pozdrawia Tygrysa:)
  9. irysku - little przyniosła ramkę, ksiazki i coś czerwonego z ortalionu - dużego. żadnego żelu nie. mam na ten żel czekać?
  10. transport znaleziony - telefon do transportu - przekazany oktawii - mam nadzieję ze dziewczyny sie dogadaką
  11. dawaj - ja zrobie bazar! magda - no odpowiedz biednej biance! przeciez ona nie ma gdzie swin trzymac, wspominała mi dzis ze ma wolna ... wannę. A jutro nowe świnki przyjadą - mam nadzieję że dwie wyjadą za to. MAGDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  12. ja chciałam tylko podkreślic, że karma dla świnek nie jest od cioci Pucki tylko od całego Klubu Pomocy Świnkoosobom ;)
  13. ja jeszcze dam ;) bo zapomniałam wczoraj zrobic przelew ...
  14. andzia - ale świnek morskich to jeszcze nie masz. może chcesz ... ;) ;) ;) ?
  15. jesoooo - to co Ty masz z gryzoni i zajęczaków? koperek odebrała - czy mam tam jechac i uszkodzić Was obie?
  16. oj jak dobrze. chyba nie cięli, co? bianko?
  17. SUUUUPER !!!! Bianka dasz ten nr konta czy nie? Albo ktos inny niech da! Halo! PPucka do Bianki, jak mnie słyszysz???
  18. nie mówili, ale przesyłali emotikonki z całuskami :)
  19. ja siedzialam kiedy 5 godz nad swinką Zyta - bo mocz do badania chciałam ;) irysek - mówili mi. praliny ;) bianko - no nr konta daj - i wiszę Ci za motylki i za Żyda - to ja za to wszystko teraz wpłacę
  20. oj, to on juz jutro jedzie? a skad "nie z samego wrocławia"?
  21. dziewczyny - widze że trolka sie tu nie odzywa - to ja zamiast niej - czy coś wykombinowałyście z transportem wrocław - wawa? bo wiecie - świnka morska szuka. jak wy jedziecie ? pociągiem? autem? cos mogłabym dorzucić do transportu
×
×
  • Create New...