[B]są już! są![/B]
[B]słuchajcie - postanowiłysmy z agamiką "wziać sie za Julkę" -[/B]
[B][COLOR=seagreen]Matusz !!![/COLOR] - poprosimy o kilka zdjęc - ale takich wiesz, jak swojemu psu robisz, takich portretowych, pieknych ;) [/B]
[B][COLOR=blue]Reszta wolontariuszy[/COLOR] - prosimy kilka słów o Julce - jakieś historyjki, jaka jest dla człowieka, dla psów, dla kotów, na spacerze. [/B]
[B]Zrobimy jej allegro, zrobimy jej ogłoszenie w niecie i w gazecie papierowej. Bardzo prosimy o pomoc !!![/B]