Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. aleeee futro ma gęste!!!! jeszcze nie zmieniłą na letnie??? jak sie sprawowała?
  2. o pudle po tv doczytałam później - to dobry pomysł, lepszy niż stos kontenerów, które potem trzeba by oddawać :)
  3. ale jestem młotek - "by była" napisano - a ja przeczytałam " była"
  4. ja mam koci kontener - jeśliby to pomogło.
  5. ja przepraszam ze tylko o fundusze się dopytuje - ale ja jestem konkretna dzioucha i wolę wiedzieć na czym stoimy - ile ta tomografia kosztowała?
  6. nie wiem w jakim znaczeniu piszesz "wpaść" ;) ja właśnie kieruję sie w strone sypialni. ty na spacerek, jak mniemam?
  7. haha - odezwała sie ta co śpi Ty oko miałaś chyba oszczędzać. czemu nie śpisz, co?
  8. a jakbym przypadkiem przejeżdzała to mogę wpaść na spacerek ? ;)
  9. może Mrówa by pojechała? Ona czasem z płatnym transportem jeżdzi?
  10. fonka - a mowilam zebys tam na wieszaczek patrzyła - napewno by popękalo pod Twoim wzrokiem ;)
  11. ciotka ulv dzwonila do mnie. komp - odmowil wspołpracy :) żąda jakich częsci nowych. Ulv wymieniała rzeczy, ktore ostatnio ukradła i pozarla Kraksa - ale niestety nie pamietam co po bylo i ile tego bylo. Zdaje się, że przybyły Ulv jakies tymczasy.
  12. ciocia ulv do mnie dzwoniła. nadal nie ma kompa. Konga podobnon wygląda nieźle, okazalo sie że nie ma drożdzycy czego się obawiano. Weci są z niej zadowoleni :)
  13. kolejka: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9822798#post9822798
  14. pewnie kazdego dnia kiedy jest wet. w piątek?
  15. a muchy też im łapiesz? czy jak to tam z nimi jest?
  16. lemoniada - tam jest kolejka - ja bym ci sie radziła w niej zapisać - do maja tylko miesiąc - a ja , wiesz, pracuje tez ;)
  17. dawaj szablon , dawaj.
  18. ooo! napewno! a teraz wyszywam z kotkiem ;) green - dla Ciebie :)
  19. Tweety - odleżyny się zagoją - jeśli tylko kot, ze tak powiem "zechce życ". Najwazniejsze, żeby go nie dopadło to, co zabiło tamtych 7 :(
  20. Pat napisala na wątku swinek morskich, że szuka domu dla swinki, co ją zaniesli do uspienia właściciele, bo dostali na nią uczulenia - i wet nie zgodzil sie uspic zdrowej świnki. No i swinka szukała domu
  21. :) :) :) może świnka o której nam pisała Pat - pojedzie do wandul ....
  22. a czemu we srodę? po drodze jest poniedz i wtorek.
  23. dziewczyny! ważna sprawa! czy macie tel do patikujek? chodzi o świnke morską w potrzebie. dajcie, bardzo proszę na pw
  24. pięknie napisałas fonko, naprawdę. watek powstał, bo - MOŻNA SIĘ PRZYŁĄCZYĆ !!!! - naprawdę!!!! ;) każdy może się do nas przyłączyć i pomóc nam wysterylizować kolejne zwierzęta
×
×
  • Create New...