lepiej się bianko pochwal jak swinki wydajesz ;)
otóz pisze do bianki przyszła właścielka świnek : mamy z córcią, przepytana przeze mnie i wstępnie zaakceptowana - więc ona pisze do bianki, zeby sie dowiedzieć jakie sa ich zwyczaje, co lubią , jakie mają charaktery itd. I co Bianka nasza kochana jej odpisuje? No co? Bianka odpisuje : ŚWINKI SĄ ZAREZERWOWANE ;)