Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. ciocia - miszelina wylicytowała ode mnie kocinkową torbę wyszytą - na bazarku na miau. Wpłaci ok. 50,00 na mafię Miszelino kochana - DZIĘKUJEMY :) :) :)
  2. irysku - odebrałaś z ksiegarni?
  3. lepiej się bianko pochwal jak swinki wydajesz ;) otóz pisze do bianki przyszła właścielka świnek : mamy z córcią, przepytana przeze mnie i wstępnie zaakceptowana - więc ona pisze do bianki, zeby sie dowiedzieć jakie sa ich zwyczaje, co lubią , jakie mają charaktery itd. I co Bianka nasza kochana jej odpisuje? No co? Bianka odpisuje : ŚWINKI SĄ ZAREZERWOWANE ;)
  4. eee realistko :) a szukasz transportu dla synusia? ja szukałam - nic nie widac ;(
  5. a może to będzie moneta z okresu bizantyjskiego i pokryje koszty ciPulki i setek innych tymczasów ? ;)
  6. ja cosik wpłacę - wieczorem powiem ile.
  7. ja oglądałam program na animal ... o takim jednym co notorycznie łykał żwit z podjazdu. Kilogramami
  8. czy to znaczy ze juz wszyscy z wrocka wiedzą, że znalezione psy należy zanposic do Ulv? ;)
  9. ale może ostre słowa przemówią bardziej do właściciela psa niz mizianie i cichutkie porady o sterylkę ?
  10. kira nauczyła się od Toli - nie pić wody ? :)
  11. a ja pochodzę z Radomia - a mój TZ prawie z Kielc - to rownież dwa antagonistyczne miasta ;)
  12. warszawiacy nie lubia wroclawiaków? naprawdę ? i ja nic o tym nie wiedziałam? dopiero teraz mi mowicie? a ci warszawiacy co pochodza z radomia i zanim zamieszkali w warszawie to pracowali we wrocku tez maja nie lubić ? bo nie wiem co teraz mam robić?
  13. do mnie też nr konta za transport poproszę
  14. Nerisku ....
  15. ja czuwam! dojechali???
  16. bianko - widzę, że krzeseło jest w kojcu jak zwyke ;)
  17. hahaha - widzę ciotka , ze tak samo jak ja robisz. U mnie zadziało - na urodziny dostałam mój tymczas - Wiktę, świnkę morską ;)
  18. jest tak jak piszą dziewczyny - Po prostu Ulv nie odda Kra i ja ją rozumiem. Kra jest słodka, znam ja osobiście :) Magda tak długo się zastanawiała, że ... Nikt nawet nie sprawdzał porządnie co to za domek był - ponoć z ogrodem i ludzie, którzy mieli juz sparalizowanego psa. Było na wątku Kra, chyba w wakacje???
  19. okta - ja też Ulv wierzę - ale mimo to uważam, że jednak powinna robić rozliczenia, każdy robi. Nikt nie wymaga rachunków ani nie wiadomo czego - ale krótka rozpiskę ile i na co wydała. A dla Kra znalazł się hipotetyczny domek - ale Magda zdecydowała, ze Kra u niej zostaje - tak jak pisała Fonka - to jej własna decyzja.
  20. pogadam z resztą Klubu Świnkowego i odezwę się :)
  21. a ten kotek to kto? to Wypłoszek?
  22. ciocia - bo ja tam w poprzednim poście o gryzoniach dopisałam - odnieś się proszę do tego.
  23. nie, ciocia Aga - mnie to trzeba konkretnie napisać - co ma być. W punktach. ciocia - tak jakoś przycichł temat gryzoni na Afn - my ich mamy mnóstwo do adopcji. Można by jakoś na Wasza stronkę je wsadzić? I jak by to miało wyglądać? Np. zdjęcia i opisy do Eszy wysłać? Na początek - mamy np 5 maluchów, mamę i ciocię w Krakowie.
  24. a czegoś jej nie potrzeba? moze jej coś wysłać? na jakieś szczepienie może? na pchły? moze coś potrzebne?
  25. lepiej nie gryźcie tego pudła bo telewidzowie wylezą ;)
×
×
  • Create New...