u mnie nie da rady. tz po tym jak ostatni świnkowy tymczas został na zawsze ( jako 4 sztuka) twierdzi ze hotel juz nie ma wolnych miejsc. wtedy, jak była ta akcja, to ja bym zalatwiala tymczas u kogo innego. prosiłam go - ale juz wtedy sie nie zgodził.
elurin nie wezmie - bo ma chlopakow, seledynek - nie moze, kalcia - ma 4 tymczasy, moze apsa by wzięła? ona dzis wraca znad morza. napisz jej pw - daj link do wątku itd