Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. oktawio - no luz, widzisz sama - co to jest 3 setki dla ciebie ??? :cool1: Żart - żart - tylko mnie nie pobijcie, nie mogłam sie powstrzymać :loveu: Co to za gryzmoły tam sa napisane ? Te na wzmocnienie chrzastki? Choli-co?
  2. Agamika!!! Miałaś na owczarki w potrzebie wstawić. I co? Gdzie jestes?
  3. mój bazarek sie dziś kończy - całkiem ładnie "idzie". podbijcie proszę: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/alkoholowo-bezprocentowy-bazarek-na-leczenie-obdartej-ze-skory-kleo-do-23-11-a-124911/[/url]
  4. dzień dobry , jest 02.09 w nocy - zrobiłam dla nas taki bazar: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiegarenka-tematyczna-dla-rodzicow-o-malym-wiekszym-stazu-do-konca-xi-125494/#post11295741[/URL]
  5. On sam wygląda jak zabawka. Właściwie to trudno go odróżnić od jego zabawek. Zwłaszcza tej rudej :cool3:
  6. Zrobiłam takie : Dudusiowy bazarek Prosimy z Dudusiem o podnoszenie i licytowanie :eviltong:
  7. kubrak piękny ! a jaka wielka kość :eviltong:
  8. Została podrzucona razem z braciszkiem - braciszek już znalazł dom. Zawsze twierdziłam ze faceci maja lepiej :p
  9. Pojechała :loveu::loveu::loveu: Życzymy wiele szczęścia w nowym domu:) Ewelin nie wniosła sprzeciwu? Dziwne. Ona zawsze chce inaczej zwierzę nazwać niż ja proponuję :eviltong:
  10. Okta - jak Ty finansowo stoisz? Bo takie konsultacje to my wiemy ile kosztują. To tymczas wieczny tak? Więc jak bazar wystawię to chyba nie zdejmie nikt? Można wystawiać?
  11. Ach, ten Duduś. Niesamowity ! Nie wiem co powiedzieć, wiec tylko ten link Twój wstawię: .:. Bull Terrier Forum .:. :: Zobacz temat - Mix bullteriera, szczenię- Białystok
  12. okropnie wyglądają te rany w pachwinach. to takie jakby przetoki, nie? co to rany na plecach - może taka maść na blizny jak dla ludzi pomogłaby te zrosty uelastycznić? Oczywiście jeszcze nie w tej chwili.
  13. hahaha - halbina dostałaś rasowce i widzisz co z nimi zrobiłaś ? :cool1:
  14. duża powierzchnia tej rany :shake: czy sunia nic nie je? ile dni juz nie je?
  15. ulv - a jak tam świnki? słyszałam, ze wyadoptowujesz je całkiem bez opamiętania :loveu:
  16. Biedna Maja. Śpij spokojnie [*]
  17. Jutro mam wolne - to cały dzień będę kciuki trzymać ! ps. Bianko - mój mail - [email][email protected][/email] - wiesz po co :cool1:
  18. Bianko, masz tylko 2 ręce, a doba ma tylko 24 godziny - nie powinnaś nic sobie wyrzucać. Weci nie widzieli jak kotka wygląda???
  19. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/smietnik-dla-zbednych-szczeniat-zbiorka-na-karme-pomocy-123789/"][IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/ban1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/smietnik-dla-zbednych-szczeniat-zbiorka-na-karme-pomocy-123789/"][IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/ban2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/smietnik-dla-zbednych-szczeniat-zbiorka-na-karme-pomocy-123789/"] [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/ban3.jpg[/IMG][/URL] Podlinkowałam. Mleko od Beatki przekaze Mamy Dany Twojej córce, Bianko :)
  20. Okta, idź sobie z tym krakaniem! I żeby choć raz sie nie spełniło !!!!
  21. Co do tłumaczenia psu - jechałyśmy z kalcią i środkiem jezdni szedł york. Prawie zawału dostałyśmy - a właścicielka psa zawołała, a potem coś mu długo na chodniku tłumaczyła. Ciekawe czy jakbys tak maliźnie wytłumaczyła to ...:eviltong:
  22. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/alkoholowy-chociaz-bezprocentowy-bazarek-na-leczenie-obdartej-ze-skory-kleo-124911/#post11245378"]Książkowy bazarek dla Kleo :loveu:[/URL]
×
×
  • Create New...