Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. Ha ha ha - źle mi sie kliknęło. On sie Farci[B]k[/B] nazywa :cool1:
  2. Farcin jest sliczny! Biało-kremowy. Jest w zestawie z Buniem - który chyba na długowłosego wyrosnie? To co? Mam rezerwowac ich dla Ciebie? Wezmiesz ich jak będziesz w wawie. No i mamy prognozy się sprawdzą :eviltong:
  3. Ps. Evelin - mam nowe swinki dla Ciebie :eviltong: Jeden taki jak Pajunia. Piękna byłaby z nich para :evil_lol:
  4. no nie wiem o co chodzilo - ale bazar juz odblokowany!
  5. cyt :"I chciałabym odpowiedzieć na Twoje pytanie...Jak przestaniesz się stroić,to zostaną Ci marzenia o lepszym świecie....gdzie bedziesz się stroiła na maksa:diabloti:" Słuchaj, Średnia! - do tego "lepszego świata" to obawiam się, ze mnie nikt nie wpuści :eviltong: Wpłaciłam za Gerdę zaległe i marcowe :)
  6. proponuje mu wspomnieć o różowym szaliczku czy coś i zaraz zgrzecznieje chłopak :) a życzenia - no na medal, naprawdę :loveu:
  7. nie masz za co - bo juz zamkniety. rozumiem ze mam zgadywać za co? typuje ze za brak daty zakonczenia. wiecie co? meczy mnie to, naprawde.
  8. viris - kochana, ale masz wieeelkie drzewko :) :eviltong: czy to ty zamknełas mój bazar? - [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/porzadki-w-domu-gazetnik-stojak-na-cd-regal-na-sterylki-w-sopocie-133140/[/url] no widzę teraz, że daty nie wstawiłam zakończenia, ale to przecież wystarczyło zdanie na wątku napisać, a nie zaraz zamykać. nie wierzę ze to Ty zamknełaś. A może są inne uwagi? No pomóż :loveu:
  9. łoooo Menrzusiu - jakie fajne zrobiłeś :loveu::loveu::loveu: dziękuję :) I obiecuje poprawić się w statystykach na boksiowych wątkach
  10. to jakiś mini-bernardyn :eviltong: bazarek - [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/porzadki-w-domu-gazetnik-stojak-na-cd-regal-na-sterylki-w-sopocie-133140/#post11927934[/url]
  11. ojej, co to moze byc? jak moja Zyta-świnka piła dużo wody - to po badaniach wyszło zapalenie nerek. No i jeszcze cukrzyca przychodzi mi na myśl ...
  12. [url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Gerda,16482]Gerda - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/url] - wklejam jeszcze raz - bo moze nie zauwazylas :eviltong:
  13. No właśnie o metrze myślałam :eviltong: Murka - ha ha ha :evil_lol: [url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Gerda,16482]Gerda - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/url]
  14. a dlaczego tylko młoda? i - jak bardzo młoda? :eviltong: czy ja mam wpłacać już moje 50 zł na behawiorystę? i na jakie konto? aaa - wpłacę jeszcze 90 zł z takich moich rozliczeń z ciotką Evelin - na któreś konto z 1 postu jak rozumiem, tak?
  15. mam się przestać stroić? a co mi z życia pozostanie?:eviltong: Rozumiem, że mogę skopiować Twoje ogłoszenie?
  16. No i widzisz Evelin ? :evil_lol: Nie zaoszczędzimy na Gerdzie! Już współsponsorzy poszli współsponsorowac inne psy :mad: Zobacz Murko - jaki piesek dla starszych Państwa byłby: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pies-pakera-pies-idiotki-malenki-power-placi-za-ludzkie-fanaberie-trojmiasto-64837/[/url]
  17. ja mam 89,00 :multi:
  18. ale ja starsza jestem - to mniej snu potrzebuję :eviltong:
  19. ooo pani doktor brązowa?:eviltong: za mało? noooo, możne do 7 godzin powinnam dobić?
  20. no snu to jak sobie nie podzielę. ja sypiam ok. 6-6,5 godziny - to za bardzo nie ma co dzielić :eviltong:
  21. No mam świnki. One mogą same w domu siedzieć. A ile pies wytrzyma bez spaceru? Czy "pojedynczy" ludzie nie miewają psów?
  22. ech, jaki fajny ten piesek. i na wielkość jakby dla mnie. i w wieku odpowiednim. tylko za długo mnie w domu nie ma, niestety - a mieszkam sama. Pies tyle nie wytrzyma. 9.30 - 20.00. A zawsze sobie obiecywałam, ze jak będę miała własne mieszkanie to będę miała psa. A tu - ech ...
  23. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/na-piwo-calkiem-bezalhoholowy-bazarek-na-utrzymanie-psow-krzyczkowych-do-15-03-a-132795/#post11898891[/url]
  24. Olga - mam - ale malo jej chyba - nie wiem co mozna zrobic z tego. Poszukam i pomyslę. Gusia - to nie bazar kontrowersyjny - tylko to, ze może sie zaraz okazac ze na krzyczki nie mozna juz wystawiac bazarow - bo krzyczkowe psy juz w domach czy co :eviltong: To zrobie dzis i dam link
  25. No właśnie - ciekawe czemu się tak poczułaś :eviltong: Może miałam Olgę na myśli? Ps. EwaMarta - ja też Cię pamiętam A bazar mogę zrobić na krzyczkowe psy? Mam fajne rzeczy. Czy to się okaże zaraz kontrowersyjne i zdejmą mi ten bazar?
×
×
  • Create New...