-
Posts
6796 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pucka69
-
Śliczna GERDA ze schr. Mielec - POJECHAŁA DO DOMU!
pucka69 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ha ha ha - źle mi sie kliknęło. On sie Farci[B]k[/B] nazywa :cool1: -
Śliczna GERDA ze schr. Mielec - POJECHAŁA DO DOMU!
pucka69 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Farcin jest sliczny! Biało-kremowy. Jest w zestawie z Buniem - który chyba na długowłosego wyrosnie? To co? Mam rezerwowac ich dla Ciebie? Wezmiesz ich jak będziesz w wawie. No i mamy prognozy się sprawdzą :eviltong: -
Śliczna GERDA ze schr. Mielec - POJECHAŁA DO DOMU!
pucka69 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ps. Evelin - mam nowe swinki dla Ciebie :eviltong: Jeden taki jak Pajunia. Piękna byłaby z nich para :evil_lol: -
no nie wiem o co chodzilo - ale bazar juz odblokowany!
-
Śliczna GERDA ze schr. Mielec - POJECHAŁA DO DOMU!
pucka69 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
cyt :"I chciałabym odpowiedzieć na Twoje pytanie...Jak przestaniesz się stroić,to zostaną Ci marzenia o lepszym świecie....gdzie bedziesz się stroiła na maksa:diabloti:" Słuchaj, Średnia! - do tego "lepszego świata" to obawiam się, ze mnie nikt nie wpuści :eviltong: Wpłaciłam za Gerdę zaległe i marcowe :) -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
pucka69 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
proponuje mu wspomnieć o różowym szaliczku czy coś i zaraz zgrzecznieje chłopak :) a życzenia - no na medal, naprawdę :loveu: -
nie masz za co - bo juz zamkniety. rozumiem ze mam zgadywać za co? typuje ze za brak daty zakonczenia. wiecie co? meczy mnie to, naprawde.
-
viris - kochana, ale masz wieeelkie drzewko :) :eviltong: czy to ty zamknełas mój bazar? - [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/porzadki-w-domu-gazetnik-stojak-na-cd-regal-na-sterylki-w-sopocie-133140/[/url] no widzę teraz, że daty nie wstawiłam zakończenia, ale to przecież wystarczyło zdanie na wątku napisać, a nie zaraz zamykać. nie wierzę ze to Ty zamknełaś. A może są inne uwagi? No pomóż :loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
pucka69 replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
łoooo Menrzusiu - jakie fajne zrobiłeś :loveu::loveu::loveu: dziękuję :) I obiecuje poprawić się w statystykach na boksiowych wątkach -
to jakiś mini-bernardyn :eviltong: bazarek - [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/porzadki-w-domu-gazetnik-stojak-na-cd-regal-na-sterylki-w-sopocie-133140/#post11927934[/url]
-
Śliczna GERDA ze schr. Mielec - POJECHAŁA DO DOMU!
pucka69 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Gerda,16482]Gerda - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/url] - wklejam jeszcze raz - bo moze nie zauwazylas :eviltong: -
Śliczna GERDA ze schr. Mielec - POJECHAŁA DO DOMU!
pucka69 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
No właśnie o metrze myślałam :eviltong: Murka - ha ha ha :evil_lol: [url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Gerda,16482]Gerda - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/url] -
a dlaczego tylko młoda? i - jak bardzo młoda? :eviltong: czy ja mam wpłacać już moje 50 zł na behawiorystę? i na jakie konto? aaa - wpłacę jeszcze 90 zł z takich moich rozliczeń z ciotką Evelin - na któreś konto z 1 postu jak rozumiem, tak?
-
Śliczna GERDA ze schr. Mielec - POJECHAŁA DO DOMU!
pucka69 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
mam się przestać stroić? a co mi z życia pozostanie?:eviltong: Rozumiem, że mogę skopiować Twoje ogłoszenie? -
Śliczna GERDA ze schr. Mielec - POJECHAŁA DO DOMU!
pucka69 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
No i widzisz Evelin ? :evil_lol: Nie zaoszczędzimy na Gerdzie! Już współsponsorzy poszli współsponsorowac inne psy :mad: Zobacz Murko - jaki piesek dla starszych Państwa byłby: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pies-pakera-pies-idiotki-malenki-power-placi-za-ludzkie-fanaberie-trojmiasto-64837/[/url] -
ja mam 89,00 :multi:
-
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/na-piwo-calkiem-bezalhoholowy-bazarek-na-utrzymanie-psow-krzyczkowych-do-15-03-a-132795/#post11898891[/url]
-
Olga - mam - ale malo jej chyba - nie wiem co mozna zrobic z tego. Poszukam i pomyslę. Gusia - to nie bazar kontrowersyjny - tylko to, ze może sie zaraz okazac ze na krzyczki nie mozna juz wystawiac bazarow - bo krzyczkowe psy juz w domach czy co :eviltong: To zrobie dzis i dam link
-
No właśnie - ciekawe czemu się tak poczułaś :eviltong: Może miałam Olgę na myśli? Ps. EwaMarta - ja też Cię pamiętam A bazar mogę zrobić na krzyczkowe psy? Mam fajne rzeczy. Czy to się okaże zaraz kontrowersyjne i zdejmą mi ten bazar?