Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. Deklaruję 50 zł/mies na tego behawiorystę. Jestem wiarygodna :cool1: Największa Krzykaczka Krzyczkowa mnie zna, niech potwierdzi :eviltong:
  2. i nas tam z nicka wymieniasz po prostu :eviltong: ?
  3. gdzie tyle chcieli od Ciebie? W Nowym Jorku???
  4. [quote name='BIANKA1']Elurin już wysłał . Czyżby kupił za swoje ?:roll::oops:[/quote] A tego to ja nie wiem :cool1:
  5. Ale ma ktoś ci bianko wysłać te karmę? Ecci - zależy od sklepu. W galeriach - nawet 18 zl za kg. A jak się kupi 20 kg worek - to wychodzi 5-6 zł za kilogram
  6. Nie bardzo rozumiem Twój post chyba... A jesteś pewna, że Meggie bała się, iż psy ubrudzą jej samochód? Bo ja z kolei słyszałam cos zupełnie przeciwnego.
  7. oooo - super, że chcecie się dołozyć :)
  8. Powód podania leku, który ja znam - "żeby nie wymiotowały".
  9. Właśnie - Kra przegłodzić, a Magdę podtuczyć :diabloti:
  10. mogłam Cię bardziej namawiać :-(
  11. Nie wiem co powiedzieć :shake: Bardzo żałuję, ze zadzwoniłam do Evelin i zaczęłam nakręcać cała sprawę. Że wciągnęłam w to p. Anię, Meggie i Agamikę. Nawet do głowy mi nie przyszło, ze ktoś wpadnie na pomysł podania takiemu staruszkowi- bez wiedzy o stanie jego serca- cos na uśpienienie.
  12. 1. przesąd 2. weź tego, kto Ci bardziej utkwi w sercu
  13. Murko - 158? Aleś Ty wysoka! Ja mam 154 :roll:
  14. i z tym pytaniem zwracamy sie do Murki :cool1:
  15. Evelin sie szczawnicuje w Szczawnicy - więc odpowiem za nas obie - nie będziemy takie i podzielimy sie z Toba płatnościami za operacje Gerdowej przepukliny jeśli zechcesz partycypować w kosztach :eviltong:
  16. Pianko - ja rozmawiałam tylko o transporcie. Nie o odbieraniu psa ze schronu. Meggie do pracy jedzie - nie wiem czy dałaby rade odebrać. Ona rano wcześnie jedzie - myslę ze o tej porze schron zwierzat jeszcze nie wydaje. Czy ktos z Was by go nie mógł wziać w przeddzień i przekazać rano Meggie? A w Krakowie - to by ktoś odebrał Timona od Meggie i przekazał pani. agamika obiecała to zorganiazować :loveu:
  17. No, dziouchy !!!! Jest duża szansa, że Timon pojedzie do domu własnego :multi: Dzwoniłam do Pianki, dałam namiary. Reszta to juz od Was zależy :cool3:
  18. mały jest, nie? cos o nim wiadomo? zgodziłby sie z innymi staruszkami?
  19. ech ... co tu powiedzieć. jutro w jedno miejsce spróbuje uderzyc, ale nic nie obiecuje. W jakim miescie / regionie Polski on jest?
  20. Ech, smutno... W marcu minie 2 lata jak uspiłam moją swinkę Jadzię. Ja wiem, że taka Jadzia to nijak ma sie do psa, ale nadal ja pamiętam ... Trzymaj się, Mała ...
  21. Jestem pierwsza? :multi: :laola: Nerisku - wszystkiego najlepszego :loveu: Ps. A na kwietniową imprezę też bym sie chętnie wybrała - jeśli mnie zapraszasz. Autoreklama - lubię gotować :cool1:
  22. ooooo !!!! Neriskowa! nareszcie wróciłaś !!!
×
×
  • Create New...