Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1696308_pola_niewielka_dwuletnia_suczka_szuka.html[/URL] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Pola-niewielka-dwuletnia-suczka-szuka-domu-W0QQAdIdZ76236388[/url]
  2. bianko - a moze taki ktoś: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=120456
  3. [URL]http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Pola,8482[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=443809311[/URL]
  4. Wygląda trochę groźnie ;) Evelin - ZNOWU Pola ???
  5. ronju! czy przyjdziesz do mnie po rzzczy od zasadzkas? czekaja ... Grzyb ma okropnie smieszne te uszy ...
  6. Evelin? Gdzie to imię? Mama Kangurzyca czeka :eviltong: Po raz drugi proponuje - Edwina - dla znajomych Edzia. No chyba ze Wilhelmina Ci bardziej pasuje???
  7. Olga - czy ulotki o opiece nad świnką morską przydadzą sie? tylko one nie kolorowe a takie zwykłe kserówki.
  8. Puniek :loveu: I dalej wszystko kradnie? A Wypłoszek jaki piękny :crazyeye:
  9. ojej ... trzymam kciuki - niech się znajdzie!
  10. grzybica wygląda tak, że świnka sie drapie do krwi i robi sie łysa, często na pyszczku, na głowie. No ale to nie to było :( Dla Toli [*]
  11. nooo nie dziwię się ... ale potem wszystko nam opowiesz, tak??? a kot i pies co były w zestawie z domem? sąsiad nakarmi? zadysponowałaś?
  12. Dodo, kochana! Ja moje poprzednie świnki też straciłam tak jedną po drugiej - jedną w marcu, drugą w lipcu. Współczuję :(
  13. mnie najbardziej przeraził ... Kobi !!! Bianka tak przed nim ostrzegała ze ...
  14. juz tak od roku obiecujesz ...i co? a patyk? tez leży na biurku? a po książki kiedy przyjedziesz? i nie na 3 i pół minuty? ale zimnooo. u Was też???
  15. witam wszystkich! :) neris! dołączam sie do pytania kalci - kiedy zapraszasz nas na kawę? juz o odzyskaniu mojej miski i patyka dla świnki, o który awanturuje sie moja Mamam - nawet nie wspominam
  16. Ale z powodu grzybicy umarła? Jakie krwawienie? Co to znaczy "źle sie czuła"? A jeśli to była grzybica - to czy druga swinka sie nie zaraziła?
  17. [quote name='Olga132']jesli wyrobisz sie na koniec września to bedzie super[/quote] ok, będą! :loveu:
  18. nam, Pucce, podoba się Twój typ bardzo :)
  19. olga - do kiedy te książki i torby chcesz mieć ( jeszcze jedna do wyszycia mi została)?
  20. ja bez zdjęc nie umiem ... masz nie kociarnię - tylko sklep z kotami hahhaha
  21. a u mnie w moim dużym pokoju stoi : klatka 120 - aw niej moje 4 świnie, klatka 60 z dwoma tymczasami, i jeszcze dwie wolne klatki, oddane - 80 i 50. I wychodzi moj TZ z sypialni, staje nad tymi wszystkimi klatkami i mówi: " Czy to jest jakis sklep z klatkami"? Ale oczywiści w porównaniu z karmą w sypialni zdecydowanie przegrywam...
  22. [url]http://afn.pl/forum/viewtopic.php?p=11292#11292[/url] na allegro: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=432448116#photo[/url]
×
×
  • Create New...