-
Posts
6796 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pucka69
-
Rozumiem, że na kawę już nie mogę liczyć??? Ksenie zaproponuj słyszysz? ona jest teraz moja faworytka: [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/55/p1030819pf4.jpg[/IMG]
-
a z którego ogłoszenia? pytałaś? no i gdzie pw, które miałaś mi napisać ?
-
tak, niestety.
-
świnki wiesz - z ropniami - trzeba je oczyścić pod narkozą no i gryza łapki - bo niewładne maja - amputowane paluszki. ale wszystko ładnie się goi :)
-
no nie przesadzaj - na drugi dzień już ds byś chciała znaleźć. zrobiłam Ci wyróżnienie na alegratce - jesteś mi winna 3,66 - czyli kawę hahahaha
-
a ja nic nie mam bo zbieram na świnki chore .... buuuu .... ale przyrzekam, że sie poprawię ...
-
to jeszcze takie: [url]http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Megi,7236[/url]
-
wczoraj tez tak sobie z Tz-em mówiliśmy :eviltong: a dziś on wybrał sposób polewania sie podgrzaną w czajniku wodą, a ja zaraz idę pod lodowaty prysznic. Jak wrócę to tekst już będzie tak?:diabloti:
-
pw to nie - bo mam w 99 % skrzynkę zapełnioną i jak mi napiszesz pw to już nikt nie napisze ;) na maila pisz. zdjęcia z wątku se wezmę - chyba że jakieś inne to daj. Jak masz jakieś życzenia - np. które zdjęcie ma być pierwsze czy coś to też napisz ps.jestem podnerwiona trochę, bo nie mam ciepłej wody, a myc sie trza ( niestety)
-
a dziś byś nie mogła dać tego tekściku??? jak daje w niedziele - to czasem się ukazuje też w poniedziałek, w papierowym wydaniu. Julka właśnie z e-metro dom znalazła. Może byś jednak napisała, co?
-
zrobic jej gdzies? e-metro ?
-
jestem, jestem. gdzie Megie jest ogłoszona?
-
Zaniedbana świneczka znaleziona w krzakach. JUŻ W NOWYM DOMKU!!!
pucka69 replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
a Bianka jest na wakacjach 60 km od Wrocławia na wsi. Nie wiem kiedy transport by się znalazł. No chyba ze wracasz już, Bianko? Pewna Pani z Wawy chciała świnkę. Pani urszula. Bebebe wi kto to i ma namiary. może w te stronę uderzyc. Napisalam do Bebebe - zeby jutro spytala pani czy tę swinke chce. Tylko uprzedzam - ze ona jedną swinke chce -
Zaniedbana świneczka znaleziona w krzakach. JUŻ W NOWYM DOMKU!!!
pucka69 replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
no przeciez mowilam ze tak bedzie - ale co innego jak swinka w olsztynie uwazam. maila by trzeba napisac do nich - kalcia moze ma. po co ci to dt w wawie? masz kogos chetnego? ania nie moglabys jej juz zabrac? ja to sie boje ze swinka dostanie np. grzyba i w schronie ją uspia jak to juz bywalo. chyba ze znasz schron i wiesz ze nic takiego nie nastąpi ... -
Zaniedbana świneczka znaleziona w krzakach. JUŻ W NOWYM DOMKU!!!
pucka69 replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
1. Elurin - jutro wyjezdzam na tydzień 2. bronek pobił kleo i hieronima - nie wiem czy sie dogadają z kleo 3. zadzwoń do Państwa z Olsztyna co mieli sie do Ciebie zgłosic, może by świnkę wzięli 4. ania i Kropka - może bym dom w Wawie miała. zlecę rozmowę z panią komuś - jak mowilam - wyjezdzam -
[quote name='Neigh']A czy to moja wina, ze ja mam stuknięte koleżanki??:-)[/quote] JAKI PAN - TAKI KRAM ! :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
-
Schronisko w Ostródzie -To ja,Ruda Julka-mam juz ds w Gdańsku :)
pucka69 replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
julka juz w nowym domu !!!!!!!!!!11 -
biedny Tygrys ;( jak taka jamniczka się na niego rzuci - to różnie może być ....
-
Olga - ja pamiętam:) książki mam dla Was takie: - Kochane kundelki Agnieszka Binkiewicz - Psy domowe Katarzyna Bulman, Leszek L. Kostulski - Ty i Twój pies David Taylor - Psie smutki Jan Brzechwa - Jak rozmawiać trzeba z psemJan Brzechwa - Koty domowe K. Bulman, J. Nalewajek - Psy Kramer Ewa-Maria Parynow Ludmiła - Encyklopedia hodowcy Psy Kurek Monika - Wolny czas z psem Wimmer-Kieckbusch Karin Atorby czekają na wyszycie w kolejce. Na pewno zdążę. 5 sztuk - z psami i kotami ( i ze świnką hahha) - tak jak obiecałam