[quote name='Lulka']Jagienka wplacila jako pierwsza, pisalam ze 2 strony wczesniej ;)[/quote]
Buuuuuu ... nie pisałaś .... buuuu ps. albo jestem ślepawa. To wysyłam. Jagienko wybacz :roll:
[I]edit - Lulko - pisałas na tamtym watku,wybacz :modla::modla::modla: buuu czyli jednak jestem ślepawa ....[/I]