Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. [quote name='lolka']a cóz to SWIFT CODE?:oops:[/quote] to takie cyferki i literki potrzebne przy przelewach z zagranicy
  2. hm ... a ja mam w "wysłanych" dziwne. to wysyłam raz jeszcze
  3. no to ci tylko kowal - zostaje. moze cos by zrobil na zamowienie? :evil_lol:
  4. sluchaj, Mała - to ja przelewam te 120,00 : 80,50 - to od Evelin - to takie tam nasze rozliczenia a reszta ode mnie - dla Głupolki - pod Choinkę:tree1:
  5. lulko daj jeszcze raz konto bo nie mam siły szukac
  6. :oops::oops::oops: jakby to powiedziec ... jestesmy strasznie "zarobione" z Kalcią. Po Świetach odżyjemy. Ja po 12 godzinach pracy po protu nie mam siły na zadne twórcze wystawianie ogłoszeń. spróbuję w weekend ...
  7. porozmawiaj lepiej:razz: co to jest 2 miesiace wobec wiecznosci :cool1: sunia chyba nas poznała. bardzo ładnie bawila sie z ta ruda sunia gładką. jest przyjazna i wcale sie nie boi :)
  8. KłłłiiiKłłiiiiiiii i KłłłiiiiiiKłiikkkkkkkkk :eviltong:
  9. [quote name='Lulka']Jagienka wplacila jako pierwsza, pisalam ze 2 strony wczesniej ;)[/quote] Buuuuuu ... nie pisałaś .... buuuu ps. albo jestem ślepawa. To wysyłam. Jagienko wybacz :roll: [I]edit - Lulko - pisałas na tamtym watku,wybacz :modla::modla::modla: buuu czyli jednak jestem ślepawa ....[/I]
  10. Lulko - a czy ja mam do Jagienki wysyłać? Bo nic nie piszesz ze przelew dotarł? A ksiązki już tyle leżą?
  11. mam od tomcuq 40 zl i 26 od ludwy :)
  12. Taką torbę Wam wyszyłam. Miałam zrobić z nią bazarek, no ale nie można :shake:
  13. zrobiłam kolejny bazar - ale nikt nic nie chce :cool1: http://www.dogomania.pl/forum/f99/temat-cos-fajnego-dla-pan-do-15-xii-126012/
  14. a bo ja nie lubie jak mi kupione rzeczy leżą, poroszę o jasne instrukcje - komu moge wysyłać. menrzus - wyslane przez poczte - to ho ho ho moga iść :eviltong:
  15. lulko - czy ja juz moge wysyłać ksiazki? popłacone? na razie do iryska podalam
  16. jeszcze nie spisz? mam nadzieję ze Duduś juz odpoczywa, co? :mad:
  17. menrzus - adres dawaj do wysylki, jesli to za mój bazarek. A te 18 to nie jagienka czasami???
  18. zrobimy - tylko ja mam od niedzieli takie koszmarne dni.
  19. No Brązowa - chyba nigdy nie wątpiłaś w to, że Okta BARDZO WAZNA jest? Jak Dudusio?
×
×
  • Create New...