Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. Ja mam tylko jeden mit do kolekcji, w dodatku nie dotyczy psów tylko świnek morskich,ale wpisuje go - ponieważ wywołał u mnie długotrwały atak śmiechu i zaplucie monitora. Mit - świnek morskich się w ogóle nie leczy. Na moje pytanie: "A dlaczego" padła odpowiedź - " Bo one po prostu NIE REAGUJĄ NA LEKI !" :crazyeye:
  2. Jaka śliczna sunia. Nie zgubiła sie czasem?
  3. To kiedy jedzie do Murki? Strasznie dziś zimno :shake:
  4. Na miejsce sponsorowane przez Evelin i przeze mnie, do Murki pojedzie teraz [B]mała szczeniaczka z przepukliną [/B]:loveu:
  5. to na gratce jest dwa razy : [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1785281_dyzio_szczeniak_wyrzucony_nietrafiony.html]Dyzio - szczeniak -wyrzucony nietrafiony prezent pod choinke[/url] Dała agamika - na moja prosbe
  6. takie zrobiłam: [url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Dyzio,13005]Dyzio - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/url]
  7. moje świnki stanęły w klatce i słuchały wybuchów. odsłoniłam iz żaluzje, zeby mogły również popatrzeć :loveu:
  8. Ulv - zastrzyki Kra juz dostaje? Nerisek - dlaczego sie do mnie nie odzywasz? I gdzie moja narozna miseczka?
  9. pani irena dzwonila. Przepraszała ze nie dała znać ze sunia w domu. Była zdaje sie w TV i tam ja zauważyl DS. Obecnie dzwonia osoby zainteresowane sunią - te znaszych ogłoszeń.
  10. Że co ??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  11. Co za .... ech ... Trzymajcie się. Hexa [*]
  12. szkoda, że nikt nam nie powiedział iz sunia ma juz domek....
  13. dzwoniłam do p. Ireny. Niestety - nikt nie odbiera telefonu. Dobrze byłoby to potwierdzić
  14. no ja nie odpisałam, fakt. ale nie mogę dac dt, to nic nie pisałam. jakby jakies pieniadze były potrzebne albo bazarek jakiś zrobić, w ten sposób mogę pomóc
  15. sunia była do adopcji w papierowej wersji e-metra :)
  16. teraz gra. jak to zrobiłaś?
  17. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-coaching-joga-troch*****chologii-itp-dla-dziadka-z-chodnika-127534/"][B]Próba nr 2[/B][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-coaching-joga-troch*****chologii-itp-dla-dziadka-z-chodnika-127534/"][/URL]
  18. [CENTER] chciałam dobrze link do bazarku wkleic ale nie da sie :cool1: [/CENTER]
  19. A mnie link nie działa
  20. kurcze, majqa - Ty to masz talent :crazyeye: Co do domu dla Lesia - był kiedys na dogo podobny piesek - Czaruś - mieszka teraz w Niemczech i biega na swoim wózeczku. I był Oskar - nigdy nie zapomnę jak poszłam odwiedzić go w lecznicy - na drzwiach od jego pokoju przyczepiona była kartka napisana odręcznie " Oskar, pies-inwalida. Nie usypiać !!!" Teraz Oskar tez w swoim domku :)
  21. pomózcie trochę ... [url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Sunia,12682]Sunia - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/url]
  22. chodziło mi raczej o zrobienie przez kowala kraty z zamknięciem do kuchni :evil_lol: ale dyby to tez dobry pomysł :eviltong:
×
×
  • Create New...