Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. :multi: ja jeszcze bedę miała min 30 zl dodatkowo
  2. cyt :"Suczek jest niestety kilka.W tym nowa, mloda, wypłoszowata,cienka owczarzyca.Takie daja najbrzydsze szczeniaki,w niechodliwym rozmiarze i wygladzie.Jutro zrobie jej fotke.Ja bym optowala za nia na poczatek." o tę fotkę mi chodziło ...
  3. a gdzie to zdjęcie?
  4. ha ha ha - bardzo śmieszne Pałek :mad:! Bez wygłupów!
  5. tylko Ulv - odbierz tę przesyłkę - albo moze Aksa niech odbierze :eviltong: - bo znamy wszyscy twoją awersje do poczty. Ewelin dawaj nr konta
  6. a co tam sie dzieje? nic nie wiem. idę poczytać. za moje pół Gerdy - przelałam
  7. ja mam 69 zł
  8. ulv - pomysl. jakby zamiast doniczki wykorzystac taka donice na drzewo? no? moze by coś z tego było :eviltong:
  9. ulv - to jak byś sie na takie z karuska zdecydowała - to mi tez daj znać, 20 zł dokładam czy Krze po zastrzykach sie polepszyło?
  10. A moje pół Gerdy nadal na krechę, ale już niedługo :eviltong:
  11. to prawda, szukamy domu dla suni :p miałam jej zrobić all, ogłoszenia - ale wybacz - z dwoma zdjęciami i dwoma linijkami tekstu o suni to nie ma to sensu, naprawdę. sunię trzeba odpowiednio zaprezentować, ułożyć dobry tekst, dać dobre zdjęcia - w plenerze jak stoi, jak siedzi, jak biegnie.
  12. Anitygrysiczce chodzi o to - czy byłas w schronie i klatka po klatce, boks po boksie, buda po budzie, kwarantanna, szpital i co tam jeszcze jest obejrzałaś? I czy byłaś tam gdzie mówili że " to na pewno nie ten pies/sunia" . Czy tylko poszłaś, pokazałaś zdjęcie - pracownicy powiedzieli " nie ma takiej " ? Czy byłaś kilka razy? Za każdym razem szukając tak, jak piszę?
  13. szczepić koniecznie!!!
  14. [quote name='Evelin']Odnośnie sterylizacji to zdecydowanie byłabym za tym,żeby poczekać.[/quote] A jakbyś tak raz polemizowała ze mną, he??? :eviltong:
  15. tak, tak - poczekajmy. galopujące psy wyglądają pieknie - chociaż ja mam na mysli raczej - doga :cool1:
  16. Bardzo sie cieszę, że malutka juz u Was :) a przepuklina to niewielka jest chyba nie? z tego co widzę?
  17. aniu, cześć :loveu: - jak znaleźć stronę do której nasz kierujesz? albo daj link na pw czy na maila. Doroto - oczyściłam skrzynkę
  18. No ja też mam taka nadzieje
  19. ale minęło 2 dni dopiero !!!! a allegro? e-metro?gratka? adopcje.org? szukampsa?
  20. Murko - ale podjedziecie tam jutro? Bo pisałaś ze z Węgielkiem jedziecie i cośtam? Bo zaczynam sie martwić :cool1:
  21. Już wieczór. I co?
  22. Trzeba suni porobić ogłoszenia w necie. Spis różnych serwisów - gdzie można dac ogłoszenie - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/spis-stron-ogloszeniowych-post-1-2-a-122313/[/URL] ale do tego - trzeba mieć wiecej zdjęć suni i więcej informacji o niej. Można tez suni zrobić allegro.
  23. Widzę tylko 4 i 5 zdjęcie. Trzeba jej ogłoszenia porobić.
  24. eeee to niedużo :diabloti:
  25. a ogłoszenia robiłyście? że znaleziono sunię? do schroniska dzwoniłyście?
×
×
  • Create New...